PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل هارد اكسترنال سيلكون پاور

jjjjjjjk
18-05-2017, 11:22
سلام دوستان
من يه هارد ١ ترا سيلكون پاور گرفته بودم كه قبلا يك بار تمام اطلاعات توي هارد به صورت حروف نامشخص در اومده بود و روي هر فايل كليك ميكردم يه فايل نوت با حروف درهم ريخته ميومد.هاردو فرمت كردم و اطلاعات جديد ريختم ديروز يكي از پوشه ها كه توش عكس داشتم اومدم وارد بشم ارور داد و باز نشد و يه پيام repair اومد منم روي ريپير زدم كه كل اطلاعات توي اون پوشه پريد .فقط هم همون پوشه.كسي ميدونه دليلش چيه؟ مشكل از هارد هستش؟ بايد چيكار كنم راهي هست عكس ها برگرده؟ لطفا راهنمايي كنيد
ممنون

ata.royalfalcon
18-05-2017, 11:51
سلام دوستان
من يه هارد ١ ترا سيلكون پاور گرفته بودم كه قبلا يك بار تمام اطلاعات توي هارد به صورت حروف نامشخص در اومده بود و روي هر فايل كليك ميكردم يه فايل نوت با حروف درهم ريخته ميومد.هاردو فرمت كردم و اطلاعات جديد ريختم ديروز يكي از پوشه ها كه توش عكس داشتم اومدم وارد بشم ارور داد و باز نشد و يه پيام repair اومد منم روي ريپير زدم كه كل اطلاعات توي اون پوشه پريد .فقط هم همون پوشه.كسي ميدونه دليلش چيه؟ مشكل از هارد هستش؟ بايد چيكار كنم راهي هست عكس ها برگرده؟ لطفا راهنمايي كنيد
ممنون

سلام .

كسي ميدونه دليلش چيه؟
وقتیکه درایوی رو repair یا check disk میکنید اگر با فایلهای مواجه بشه که قادر به ترمیم اونها نباشه همه رو پاک میکنه و در فایل هایی با پسوند CHK قرار میده . در لینک زیر هفت راه برای بازیابی اطلاعات که به CHK تبدیل شدند توضیح داده شده (شخصاً تست نکردم) .

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

مشكل از هارد هستش؟
وقتیکه هارد اکسترنال به سیستم متصل هست یک عکس کامل از قسمت Health برنامه HD Tune اینجا بذارید . دقت کنید که از منوی پایین آمدنی این برنامه ، هارد اکسترنال رو انتخاب کرده باشید نه هارد اینترنال خود سیستم .