PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید لپ تاپ تا ۵ تومن (خواهشا نظر بدید)

alirezajigar69
17-05-2017, 08:48
سلام و خسته نباشید خدمت دوستان گلم
من بین سه تا مدل موندم کدوم رو بگیرم :n34:
سایت دیجیکالا هست ولی چون نمیتونم لینک شو بزارم باقی ادرس رو گذاشتم فقط دیجیکالا دات کام رو ابتداش وارد کنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]سسسس.png

/Compare/DKP-192702/DKP-224728/DKP-178860

۱-
ASUS ROG GL552VW - C - 15 inch Laptop
۲-
ASUS Zenbook Pro UX501VW - B - 15 inch Laptop
۳-
HP Omen 15t-ax000 - A - 15 inch Laptop

تقریبا کانفیگ هر سه یکی هست ولی چیزی که الان نمیتونم انالیز کنم این هست که کانفیگ دو تا ایسوس ۱ و ۲ عین هم هستن ولی اولی لپ تاپ گیمینگ هست ولی مشخصات CPU & GPU دقیقا عین هم هستن الان میخوام بدونم توی بازی یا نرم افزار های سنگین مثل هم عمل میکنن ؟ یا فقط به خاطر اینکه اولی طبقه بندی گیم هست بهتر عمل میکنه ؟ الان عملکرد این دو تا لپ تاپ به چه صورت هست ؟ یعنی میخوام بدونم لپ تاپ شماره ۲ که ضخامت کمتری داره روی عملکرد خنک کنندگی لپ تاپ تاثیر میزاره ؟ عملکرد لپ تاپ چطور ؟ (خوب هر قدر لپ تاپ سبک تر باشه بهتره. اگر عملکرد هر دو لپ تاپ یکی هست سبک تره رو بگیرم )
دوستان توی این قیمت لپ تاپ بهتری میشناسید که CPU با تعداد هسته ۴ عدد داشته باشه ؟

عباس جعفری سروجهان
17-05-2017, 09:22
سلام در پاسخ خریدتان باید این گونه استدلال کرد که نظر شخصی خودتان مقدم بر همه چیز است ولی بهتر می باشد که نگاهی به جزئیات و امکانات لب تاب ها کرده و هر کدام از نظر فنی و ظاهری بالا بود خریداری کنید

amir_t6262
17-05-2017, 10:07
در خصوص این سه تا لپ تاپ، اگر هدف بازی است، بهتره همان GL552 را تهیه کنی. سری گیمینگ ایسوس از نظر سیستم خنک کنندگی و ... خیلی بهتر عمل میکنه و میتوانی باهاش ساعت ها بازی کنی.
ضمن اینکه صفحه نمایش مات دارد و بخاطر عدم انعکاس نور، در محیط های روشن بهتر است.

سری zenbook ایسوس، سری سبک و لمسی است که بیشتر برای کسانی که میخواهند لپ تاپ را زیاد جابجا کنند ساخته شده.
بنظرم با توجه به نازک بودن و سیستم خنک کنندگی ضعیف تر ( بخاطر همین نازک بودن) به درد بازی نمیخورد.

ضمن اینکه بیخود شما میخواهید هزینه ی صفحه نمایش لمسی را بدهی، در حالیکه در مدل GL552 به جای اون، رم بالاتری به دست میاری.

ardeshir n
17-05-2017, 11:10
سایت دیجیکالا هست ولی چون نمیتونم لینک شو بزارم باقی ادرس رو گذاشتم فقط دیجیکالا دات کام رو ابتداش وارد کنید

۱-
۲-
۳-

تقریبا کانفیگ هر سه یکی هست ولی چیزی که الان نمیتونم انالیز کنم این هست که کانفیگ دو تا ایسوس ۱ و ۲ عین هم هستن ولی اولی لپ تاپ گیمینگ هست ولی مشخصات CPU & GPU دقیقا عین هم هستن الان میخوام بدونم توی بازی یا نرم افزار های سنگین مثل هم عمل میکنن ؟ یا فقط به خاطر اینکه اولی طبقه بندی گیم هست بهتر عمل میکنه ؟ الان عملکرد این دو تا لپ تاپ به چه صورت هست ؟ یعنی میخوام بدونم لپ تاپ شماره ۲ که ضخامت کمتری داره روی عملکرد خنک کنندگی لپ تاپ تاثیر میزاره ؟ عملکرد لپ تاپ چطور ؟ (خوب هر قدر لپ تاپ سبک تر باشه بهتره. اگر عملکرد هر دو لپ تاپ یکی هست سبک تره رو بگیرم )
دوستان توی این قیمت لپ تاپ بهتری میشناسید که CPU با تعداد هسته ۴ عدد داشته باشه ؟

درود بر شما.
حرف ایسوس اومد منم اومدم :)
همینطور که دوست عزیز amir_t6262 فرمودن برای گیمینگ و سیستم خنک کننده باید رفت سراغ گزینه‌ی اول یعنی ROG=Republic of ganers.
اما اگر میخواین زیاد جابجا کنید و کارای سنگین و داغ کننده انجام ندین برید سراغ گزینه‌ی دو.
و اگر میخواین پولتونو بریزین دور برید سراغ گزینه ۳!!
یکی آشنایان دقیقا بین یک و سه مونده بود.با استدلال های زیاد و توضیح قبول کرد بره ۱ رو بگیره.
خلاصه درکل ۱ بهتره(توی خوشگلی هم رو دستش نیست)
موفق باشید.
عیرضا جان من همون Vonarian هستم.

Sent from my K00E using Tapatalk

L05T
18-05-2017, 17:14
به نظر من شما سری vx5 ایسر رو هم یه نیگاه بنداز
بالاخره به نسل جلوتره با همین قیمت

alirezajigar69
22-05-2017, 13:00
به نظر من شما سری vx5 ایسر رو هم یه نیگاه بنداز
بالاخره به نسل جلوتره با همین قیمت
اخه مارک ش ایسر هست میترسم اذیت کنه نظر دوستان چی هست ؟ مارک ایسوس بهتر نیست ؟ می ارزه که مارک رو پایین تر بیارم که کانفیگ بهتر بگیرم ؟

ardeshir n
22-05-2017, 16:31
اخه مارک ش ایسر هست میترسم اذیت کنه نظر دوستان چی هست ؟ مارک ایسوس بهتر نیست ؟ می ارزه که مارک رو پایین تر بیارم که کانفیگ بهتر بگیرم ؟
درود بر شما.
برند ایسوس در زمینه‌ی عمر بالا و کیفیت ساخت+گیمینگ رتبه‌ی یک جهانی هست(میتونید ببینید)که البته همین رتبه رو هم توی ایران آورده.
موفق باشید.

Sent from my ASUS_K00E using Tapatalk

L05T
22-05-2017, 16:54
در این زمینه نظر خود شما هست و می توانید تحقیق کنید ( این طرز فکر مانند خرید گوشی هواوی در زمینه گوشی است ). به شخصه من کانفیگ بالاتر و نسل جدیدتر را ترجیح می دهم.

mehdi.ch.52.mc
27-05-2017, 20:23
سلام دوستان
مدل msi ge62 7rd apache-ssd توي اين قيمت از نظرم بهترين هست
من خودم ميخوام بخرمش
قيمتش پنج ميليون و ١٥٠ هزار تومان است
مشخصات فوق العاده اي داره
توي اينترنت سرچش كن و توي سايت ماتريس مشخصات و توضيحاتش بخون توي اين قيمت بهترينه شك نداشته باش

Sent from my iPad using Tapatalk

Gabit0
29-05-2017, 21:47

۱-
۲-
۳-

به نظر من شما یه نگاهی هم به این مدل بندازی MSI GE62-16GB-960 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])، در زمینه گیمینگ لپ‌تاپ‌های MSI حرف اول رو میزنن... همون سیستم کولر بوستی که داره موقع کارهای سنگین خیلی کمک میکنه ...