PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل شناسائی هارداکسترنال

feranko724
08-05-2017, 17:23
سلام بنده 3روزیه هارداکسترنال خریدم:n35:hd720سیستم هارد میشناسه ولی بالا نمیارد عکس هارم میزارم توسیستم دیگم تست کردم شناسائی کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ata.royalfalcon
08-05-2017, 20:22
سلام بنده 3روزیه هارداکسترنال خریدم:n35:hd720سیستم هارد میشناسه ولی بالا نمیارد عکس هارم میزارم توسیستم دیگم تست کردم شناسائی کرد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

سلام.
اگر اطلاعات مهمی ندارید پیشنهاد میکنم MBR رو انتخاب و سپس هارد دیسک رو پارتیشن بندی و فرمت کنید . بعد از اینکار از سیستم جدا و دوباره متصل کنید و ببینید مشکل برطرف میشه یا خیر .

feranko724
08-05-2017, 20:40
MBRمیزنم ارورمیده

ata.royalfalcon
08-05-2017, 21:11
MBRمیزنم ارورمیده

اگر امکانش هست از پیغام خطا یه عکس اینجا بذارید تا بهتر بررسی بشه .
ضمناً حتماً به پورتهای پشت کیس متصل بشه و از کابلهای رابط یا USB Hub هم استفاده نکنید .

feranko724
10-05-2017, 20:56
دوستان این یعنی چی هارد خراب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ata.royalfalcon
10-05-2017, 22:18
دوستان این یعنی چی هارد خراب [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
روی سیستم دیگه که تست کرده بودید مشکلی نداشتید پس هارد دیسک مشکلی نداره و علت رو باید در سیستمتان جستجو کنید .
عکسی که گذاشتید علاوه بر اینکه Initialized نشده ، حجم هم مشخص نیست .
به پورتهای USB پشت کیس متصل کردید ؟ کابل رابط یا USB Hub که استفاده نکردید ؟

feranko724
10-05-2017, 23:13
اگر امکانش هست از پیغام خطا یه عکس اینجا بذارید تا بهتر بررسی بشه .
ضمناً حتماً به پورتهای پشت کیس متصل بشه و از کابلهای رابط یا USB Hub هم استفاده نکنید .
mbrمیزنم این خطارومیده[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

feranko724
31-05-2017, 09:02
بلاخره بعداز کلی سعی تلاش مشکل سیستم خودم رایافتم کسانی که مانند من درموقع وصل کردن هارد اکسترنال به سیستم با پیغام این چنینی مواجع میشوند فقط مشکل را در مادربرد وبایوس بیابند وبا ریست کردن بایوس یا همونcmosمشکل درست شد میشود :n19:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]