PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدام آنتی ویروس رو نصب کنم؟

am_merman01
06-05-2017, 07:49
سلام خدمت دوستان عزیز:n11:

میخواستم روی ویندوز 10 یه آنتی ویروس نصب کنم ، میشه لطفا یه آنتی ویروس بهم معرفی کنید که هم نسبتا قابل اطمینان باشه و هم اینکه رایگان باشه و یا لایسنسش به صورت راحت پیدا بشه و مجبور نباشم هر روز نصف وقتم رو صرف پیدا کردن کلید برای ریجستر کردنش باشم.
البته خود ویندوز 10 روش دیفندر نصب هستش ولی نمی دونم تا چه حد قابل اطمینانه؟ راستش خیلی به چیزایی که ماکروسافت میسازه نمیشه اعتماد کرد:n09:
پیشاپیش از راهنماییتون ممنونم:n40::n16:

flashpoint1985
08-05-2017, 20:26
از خود آنتى ويروس ويندوز ١٠ استفاده كنيد، اگر بازم قوى تر ميخوايد تجربه چندين ساله من رو تمام سيستمهام AVG Free Anti Virus بوده كه رايگان هم هست اما امكاناتش كامله كامله

Sent from my iPhone using Tapatalk

alaydyn
16-05-2017, 08:52
سلام

من چند تا سایت و فیلم از youtube نگاه کردم پیشنهادشان خود انتی ویروس ویندوز 10 بود به همراه malware و اگر یک انتی ویروس جداگانه می خواهی avast هم معرفی میکردند باز تجربه دوستان تا چی باشه

mrabbani
16-05-2017, 18:14
بهترین انتی ویروس همون NOD32 خودمونه سریالاشم راحت پیدا میشه واشه اپگرید

saeed.bp
05-09-2017, 13:40
به نظر من آنتی ویروس Nod 32 خیلی خوبه و نصب و کراکش هم راحته

sajad-tnt
05-09-2017, 13:51
سلام.
بارها گفتم نود32 خودش ویروس هست و اصلا قابل اطمینان نیست.
پیشنهاد بنده AVAST هست ... قوی و سبک , بدون کندی سیستم.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Rezatsco
13-09-2017, 22:47
اگه دنبال یه آنتی ویروس قوی هستی که سنگ تموم بزاره من کاسپرکای رو پیشنهاد میکنم البته این رو هم بگم که کاسپر الارقم کاری که انجام میده نیاز به یک سخت افزاری قوی داره !

- - - Updated - - -

اگه دنبال یه آنتی ویروس قوی هستی که سنگ تموم بزاره من کاسپرکای رو پیشنهاد میکنم البته این رو هم بگم که کاسپر الارقم کاری که انجام میده نیاز به یک سخت افزاری قوی داره !

- - - Updated - - -

- - - Updated - - -

dione
30-10-2017, 07:31
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

nr_navid
29-09-2018, 16:31
با عرض پوزش جهت باز شدن پیام خصوصی

tiraxtork
15-01-2019, 14:14
بنده پیشنهادم نسخه اورجینال هستش اگه اطلاعاتتون خیلی مهمه چون ساپورت میشید و خیلی امکانات دیگه من ببه ششخصه سه سال اوست استفاده کردم نسخه فری ولی الان دیگه نمیشه چون بن ایپی کرده ایران رو avgهم تحریمه اپدیت نمیشه فیلترشکن میخاد تازه لوگ های کاربراشو میدزده کسپر گزینه خوبیه پادویش ایرانیه نمیدونم خوبه یا نه ولی تبلیغ میکنن اویرا نسخه اورجینالش هم خوبه

Ehsan-l-able
17-01-2019, 16:11
سلام پیشنهاد من حمایت از کالای ایرانیه (مونتاژ ایرانی) :n01:
آنتی ویروس پادویش که سه موتور آنتی ویروس های قدرتمند که همه بهش اشاره کردن رو داره. لاینسش هم خوبه راحت بدست میاد
انصافا روی رابط گرافیکیش هم خیلی خوب کار کردن و هسته برنامه هم خیلی سریع و قدرتمنه علاوه بر آنتی ویروس و یک فایراول و آنتی کی لاگر قدرتمند هم هست.

noisymind
17-01-2019, 19:33
ناد 32 تو تست های چند سال اخیر اصلا خوب ظاهر نشده و در رده های آخر هست!
من نمیفهمم وقتی همه داریم از ویندوزهای کرک شده و قفل شکسته و کلی برنامه های دیگه استفاده میکنیم چه اصراری برای استفاده از لایسنس اصلی آنتی ویروس هست؟!
پیشنهاد من استفاده از آنتی ویروس های رایگان ( و نه کرک شده هست ). بر خلاف تصور عموم انتی ویروس های رایگان دقیقا مثل خود انتی ویروس پولی عمل میکنند و فقط مثلا ساپورت آنلاین یا بعضی موارد که خیلی به کار کاربر خونگی نمیاد رو اضافه تر دارن. مثل آویرا ، آواست و کسپر فری

gmaissam
25-01-2019, 20:32
به نظرم کتاسپر عالییه

radarz
15-02-2019, 21:21

میخواستم روی ویندوز 10 یه آنتی ویروس نصب کنم ، میشه لطفا یه آنتی ویروس بهم معرفی کنید که هم نسبتا قابل اطمینان باشه و هم اینکه رایگان باشه و یا لایسنسش به صورت راحت پیدا بشه و مجبور نباشم هر روز نصف وقتم رو صرف پیدا کردن کلید برای ریجستر کردنش باشم.
البته خود ویندوز 10 روش دیفندر نصب هستش ولی نمی دونم تا چه حد قابل اطمینانه؟ راستش خیلی به چیزایی که ماکروسافت میسازه نمیشه اعتماد کرد:n09:

انتی ویروس خود ویندوز 10 خیلی ام خوبه فقط بروزرسانی بشه همچنین ویندوز 10

CIBER WARS
01-04-2019, 14:53
سلام به نظر بنده استفاده از انتی ویروس های کرک شده خوب نیست و اگه نمیخاین بابت انتی ویروس هزینه کنید از انتی ویروس رایگان استفاده کنید
پیشنهاد بنده انتی ویروس کومودو میباشد که ابزار های زیادی دارد و همچنین در AV TEST از لحاظ PROTECTION امتیاز 6/6 یعنی کامل را کسب کرد.
اموزش استفاده از این محصول امنیتی رو بعدا میفرستم

ASTRON
24-07-2019, 10:21
سلام
به نظرنده comodo is برای وین 10 بسیار عالی است و قابلیت های زیادی دارد که بعدا در اختیار شما خواهم گذاشت. در ضمن رایگان هم هست .

itkhabar
04-09-2019, 12:45
نودشاپ خرید لایسنس آنتی ویروس نود 32 ورژن 12

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
لایسنس قانونی آنتی ویروس نود 32 را می توان از سرور های اصلی آن خریداری کرد. این لایسنس خریداری شده لایسنسی اختصاصی است. بنابراین آن را فقط روی یک دستگاه می توان اجرا کرد و برای هر سیستمی باید لایسنس جداگانه خریداری شود.این لایسنس ها انواع مختلفی دارند که شما با توجه به کاربرد آن می توانید نوع مناسب آن را خریداری کنید. کاربران جدید این آنتی ویروس لایسنس جدید آن را باید خریداری کنند و بعد از اتمام دوره آن می توانند خرید خود را با هزینه ای کمتر از هزینه خرید اولیه آن تمدید کنند. باید توجه داشت که تنها در صورت خریداری لایسنس اصلی می توان آن را تمدید کرد. اگر لایسنس جعلی خریداری شده باشد امکان تمدید آن غیر فعال خواهد شد.

همچنین خریداری دوره زمانی 2 ساله لایسنس به صرفه تر از دوره 1 ساله آن و تمدید دوباره آن در پایان سال است.
بعد از خرید لایسنس اورجینال آنتی ویروس نود 32 یک کد 20 رقمی فعال سازی آن به کاربر ایمیل می شود. با این کد تمامی نسخه های آنتی ویروس و تمام امکانات آن فعال می شود. در صورت خرید لایسنس آنتی ویروس آپدیت خودکار آن فعال می شود و به صورت روزانه به روز می شود و دیگر نیاز به جستجوی یوزر و پسورد آن در اینترنت نیست.
با توجه و رعایت نکات بالا می توان خرید مطمئن و مناسب تری انجام داد.

mohsenn133
06-04-2020, 10:12
bitdefender یا eset نصب کن

MXRX
06-04-2020, 13:23
Avira به نظرم راه دست تره حتی نسخۀ free ، فقط گیرِ Avira رو یه سری فایلهای مشکوکِ crack که پاک میکنه، که اونم با zip کردن اون فایلها حل میشه.... ESET NOD32 تروجان و یه سری چیزهای دیگه رو شناسایی نمیکنه عین بز فقط نگاه میکنه شناسایی هم کنه بازم کاری نمیکنه ... کاربر هم متوجه نمیشه و سیستم براحتی آلوده میشه

champion saleh
02-07-2020, 21:54

درود

اول اینکه شما مجبور به نصب آنتی ویروس نیستید، چون
ویندوز 10 خیلی امنه و میشه کاملا بهش اعتماد کرد.
دوم اینکه من به شما nod32 {نود 32} رو پیشنهاد میکنم.
موفق باشید.:headphone

radarz
09-07-2020, 11:51
انتی ویروس ویندوز 10 خیلی قوی اگر انتی ویروس میخوای سایت های رتبه بندی و تست مثله Av-Test رو برسی کن

ژیان
09-07-2020, 11:56
یادتون باشه مهم تر از آنتی ویروس یه فایروال قدرتمنده من فایروال رایگان COMODO رو معرفی میکنم که بدون شک بهترین فایروال موجوده. یعنی 1 دقیقه میخوام غیر فعالش کنم دلشوره میگیرم