PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : آیا برداشتن خال صورت پیش از 30 سالگی توصیه نمیشه؟

banii
25-04-2017, 19:05
درود

من 2 3 سال پیش رفتم متخصص پوست (البته برای ریزش مو رفته بودم نه خال...)
بعد گفتم این خالهای صورتمو اگر بخوام بردارم چند میشه و این صحبتا...

در کنار توضیحاتش گفتش دوران اوج خال توی 30 سالگیه ...من الان 24 ام... یعنی 30 سالگی ظاهرا قراره بیشتر بشه و چندتا خال ناقابل دیگه هم به این چهره ی منحوس ما اضافه بشه! :n02:

اما نفهمیدم منظورش اینه که الان اگر اینا رو بردارم ممکنه تا اون زمان دوباره جای همینا در بیاد ... یا به جز اینا قراره خالهای جدید در بیاد ...

اگر واقعا با برداشتنش ممکنه سالهای آینده دوباره باز مهمون صورتم بشند که اصلا نرم دنبالش ... :n29:

ضمنا 3 عدد خال بزرگتر هست که گفتند باید با جراحی برداشته بشه ... و تعدادی خال های ریز هم هستش که با لیزر گفتند برداشته میشه ...
من همون 3 تا بزرگ رو هم بردارم خوبه یکم میزون میشه قیافه ام ... :blush:

رومنس
25-04-2017, 23:29
درود

من 2 3 سال پیش رفتم متخصص پوست (البته برای ریزش مو رفته بودم نه خال...)
بعد گفتم این خالهای صورتمو اگر بخوام بردارم چند میشه و این صحبتا...

در کنار توضیحاتش گفتش دوران اوج خال توی 30 سالگیه ...من الان 24 ام... یعنی 30 سالگی ظاهرا قراره بیشتر بشه و چندتا خال ناقابل دیگه هم به این چهره ی منحوس ما اضافه بشه! :n02:

اما نفهمیدم منظورش اینه که الان اگر اینا رو بردارم ممکنه تا اون زمان دوباره جای همینا در بیاد ... یا به جز اینا قراره خالهای جدید در بیاد ...

اگر واقعا با برداشتنش ممکنه سالهای آینده دوباره باز مهمون صورتم بشند که اصلا نرم دنبالش ... :n29:

ضمنا 3 عدد خال بزرگتر هست که گفتند باید با جراحی برداشته بشه ... و تعدادی خال های ریز هم هستش که با لیزر گفتند برداشته میشه ...
من همون 3 تا بزرگ رو هم بردارم خوبه یکم میزون میشه قیافه ام ... :blush:

سلام

منم مشکل خال رو داشتم البته برادرم ولی خب در مراحل درمان کنارش بودم. اصلا چیزی تحت عنوان شرط سنی مطرح نیست. با لیزر خال رو در چند مرحله کمرنگ و کمرنگ تر می کنن و نهایتا محو میشه.

خال های گوشتی اول نمونه برداری می شن هم سیاه و هم سفید (رنگ پوست) بعد که مشخص شد چیه پزشک جراح عمومی با بی حسی موضعی در کمتر از 5 دقیقه برمیداره.

درد و نارحتی و .... نداره. فقط دارو و پمادی که برای بعد از کار می دن خارجیش گرونه که میشه همین ایرانیش رو گرفت.

داداش من 20 سالگی انجام داد و الان 24 سالشه هیچ اثری از خال های قبلی نیست خال جدیدی هم در نیومده.