PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید خودروی مناسب 20 الی 25 میلیون

K!ng of th3 K!ngs
14-04-2017, 20:07
سلام
من دنبال یه ماشین خوب در محدوده ی زیر 25 تومن هستم. به هیچ وجه دنبال ماشین های ایرانی مثل ال نود- سمند-405-206 و ... نیستم. پدرم 206 داره و اگر بخوام اون رو میتونم هر از گاهی بگیرم از بقیه هم صرفا خوشم نمیاد. دنبال یه ماشین خاص تر هستم . مثلا میتسوبیشی لنسر یا گالانت یا ماشین های مشابه.
انتظار اصلیم شتاب و هندلینگ مناسبشه. دانشجو هستم زیاد برام نرمی و جادار بودن مهم نیست و زیبایی و قدرتش مهمه.
منتظر پیشنهاداتنون هستم.

mohamad skystar
14-04-2017, 22:15
سلام
من دنبال یه ماشین خوب در محدوده ی زیر 25 تومن هستم. به هیچ وجه دنبال ماشین های ایرانی مثل ال نود- سمند-405-206 و ... نیستم. پدرم 206 داره و اگر بخوام اون رو میتونم هر از گاهی بگیرم از بقیه هم صرفا خوشم نمیاد. دنبال یه ماشین خاص تر هستم . مثلا میتسوبیشی لنسر یا گالانت یا ماشین های مشابه.
انتظار اصلیم شتاب و هندلینگ مناسبشه. دانشجو هستم زیاد برام نرمی و جادار بودن مهم نیست و زیبایی و قدرتش مهمه.
منتظر پیشنهاداتنون هستم.

مزدا 323 مدل 83 میشه پیدا کرد
البته نمونه های خیلی تمیز و اتوماتیکش گرون تره
هیوندای ورنا مدل 83 با کمی وقت گذاشتن برای پیدا کردن در حد این بودجه
لنسر مدل 93 راحت در حد 15 یا 16 میلیون گیر میاد

K!ng of th3 K!ngs
14-04-2017, 22:24
مزدا 323 مدل 83 میشه پیدا کرد
البته نمونه های خیلی تمیز و اتوماتیکش گرون تره
هیوندای ورنا مدل 83 با کمی وقت گذاشتن برای پیدا کردن در حد این بودجه
لنسر مدل 93 راحت در حد 15 یا 16 میلیون گیر میاد
---
اتفاقا ترجیح میدم دنده دستی باشه. این مزدا 323 که میگین چند کیلومتر کارکرد پیدا میشه؟ بعد ماشین کم خرجیه؟
نظرتون در مودر گالانت چیه؟ اونا هم خیلی خوبن به نظرم؟
بعد زانتیا مدل 83 هم پیدا کردم با بالای 150 هزار کارکرد ولی میگن سالمه. چطوره؟

mohamad skystar
15-04-2017, 10:15
---
اتفاقا ترجیح میدم دنده دستی باشه. این مزدا 323 که میگین چند کیلومتر کارکرد پیدا میشه؟ بعد ماشین کم خرجیه؟
نظرتون در مودر گالانت چیه؟ اونا هم خیلی خوبن به نظرم؟
بعد زانتیا مدل 83 هم پیدا کردم با بالای 150 هزار کارکرد ولی میگن سالمه. چطوره؟

زانتیا با این کارکرد خیلی خوبه
باید مطمئن بشید کیلومتر دستگاری نشده باشه
استهلاک و مصرف سوختشم بالاست لوازمش هم گرون

مزدا 323 در انواع کارکردها پیدا میشه یکی زیاد یکی کم
گالانت هم اگه مورد خوبی پیدا کنی خوبه اما قطعاتش کمیاب شده

K!ng of th3 K!ngs
15-04-2017, 15:30
زانتیا با این کارکرد خیلی خوبه
باید مطمئن بشید کیلومتر دستگاری نشده باشه
استهلاک و مصرف سوختشم بالاست لوازمش هم گرون

مزدا 323 در انواع کارکردها پیدا میشه یکی زیاد یکی کم
گالانت هم اگه مورد خوبی پیدا کنی خوبه اما قطعاتش کمیاب شده

برای کارشناسی یک نفر رو میبریم کامل ماشین رو زیر و رو کنه تست درایو دقیق هم انجام میدم، ولی به نظر شما سعی کنم از چه کیلومتری بیشتر نگیرم؟

K!ng of th3 K!ngs
15-04-2017, 22:00
خب با تحقیقات بیشتر رسیدم به مزدا 323 و پاترول 2 در.
درسته که کلا از 2 گروه متاوت هستن و قابل قیاس نیستن. ولی اگر کیس خوب پیش بیاد کدومشون کم دردسر تر هستن؟

mohamad skystar
15-04-2017, 22:26
خب با تحقیقات بیشتر رسیدم به مزدا 323 و پاترول 2 در.
درسته که کلا از 2 گروه متاوت هستن و قابل قیاس نیستن. ولی اگر کیس خوب پیش بیاد کدومشون کم دردسر تر هستن؟

100% مزدا
پاترول بیشتر برای آفرود خریداری میشه
مصرف سوخت خیلی بالاست
اتاقش پر سر و صداست
اما مزدا 323 خودروی سخت جان و کاربردی هست

K!ng of th3 K!ngs
16-04-2017, 13:10
یه جورایی نظرم روی پاترول هست به نظرم مزدا 3 یکم زیادی ساده هست پاترول فان هست

mohamad skystar
16-04-2017, 20:53
یه جورایی نظرم روی پاترول هست به نظرم مزدا 3 یکم زیادی ساده هست پاترول فان هست

این دیگه سلیقه شماست و خارج از بحث فنی
پاترول رو دوست داری برای آفرود ماشین خوبیه

esmiz
16-04-2017, 22:45
سلام
منتظر پیشنهاداتنون هستم.
با این قیمت خرید خودروی غیر داخلی منطقی نیست ابن خودرو هایی که شما میگی شاید از لحاظ کیفیت از خودرو های داخلی بهتر باشن اما شانس بیاری خراب نشن اگه خراب شن نه قطعاتش و نه تعمیرکارش به این راحتی ها گیر نمی یاد و موقع فروش هم اگه بتونی بفروشیش خیلی اذیت می شی به به نظر من نری سراغش بهتر اما اگه اسرار داری تنها توصیه ای که می تونم بکنم اینه که بگرد یه ماشین خاص گیر بیاد که به زحمتش بیرزه ماشین آنتیک یا از این ماشین آمریکایی قدیمی ها بگیر.

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

K!ng of th3 K!ngs
17-04-2017, 16:04
با این قیمت خرید خودروی غیر داخلی منطقی نیست ابن خودرو هایی که شما میگی شاید از لحاظ کیفیت از خودرو های داخلی بهتر باشن اما شانس بیاری خراب نشن اگه خراب شن نه قطعاتش و نه تعمیرکارش به این راحتی ها گیر نمی یاد و موقع فروش هم اگه بتونی بفروشیش خیلی اذیت می شی به به نظر من نری سراغش بهتر اما اگه اسرار داری تنها توصیه ای که می تونم بکنم اینه که بگرد یه ماشین خاص گیر بیاد که به زحمتش بیرزه ماشین آنتیک یا از این ماشین آمریکایی قدیمی ها بگیر.

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

-------
نگاه کنید به عنوان ماشین اصلی نمیخوام بگیرم. تو خونه یه 206 هست. بدون مشکل و عالی ولی برای پدرمه و من هر وقت بخوام نمیتونم استفاده کنم ازش. برای این میخوام یه چیزی بگیرم که فرق داشته باشه، درسته با این پول میشه 206، 405 پرشیا و خیلی ماشین های کم مشکل خرید ولی از بین اینا فقط 206 ترجیح میدم که اون رو هم داریم. برای همین به فکر پاترول هستم فعلا از بین بقیه ماشین ها، فعلا ماشین آمریکایی خوب پیدا نکردم به جز یه کاپریس پر کارکرد که یکمی به نظر میاد خرجش زیاد باشه.
چیز خاصی که امیدوار بودم پیدا کنم یه ماشین مثل امضام- BMW E30 یا E36 یا از این جور چیزا بود که مثل اینکه هم خیلی صخت گیر میاد هم گرونه

در ضمن ماشین رو قبل از خرید به طور کامل زیر و رو میکنم هم خودم هم مکانیک همراه که حداثل خراب نخرمش

K!ng of th3 K!ngs
17-04-2017, 18:11
دوستان نظراتتون رو در مورد پاترول 2 در و 4 در بگید لطفا،
تفاوت در هندلینگ، کشش و ... چقدر هست؟