PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : واقعا مستعصل شدم. بهترین آموزشگاه زبان تو تهران کدومه؟

farsweb
11-04-2017, 22:42
سلام دوستان

من مدرک مهندسی مکانیک دارم. یکسالی سربازی بودم و حالا که برگشتم می خوام تو دوره کوتاه مدت و فشرده زبان انگلیسی رو به سطح مناسب برسونم. هم مکالمه و هم گرامر. قبلا کانون زبان میرفتم.
اسم چنتا موسسه رو شنیدم اما واقعا معلوم نیست کدوم مناسبتر هستن.
واقعا زمان زیادی ندارم و مجبورم برای کامل کردن زبان از آخرین فرصتم تا قبل از رفتن سر کار استفاده کنم. برای همین استرس زیادی دارم که بهترین موسسه و شعبه رو پیدا کنم. اسمای زیادی رو میگن مثل ایران کمبریج -ایران استرالیا -ایران کانادا -توبی -قطب راوندی -کانون زبان -سفیر- رسپیناتاک- ایران آکسفرد -جهاد....
لطفا اگر آشنایی دارین راهنمایی کنین بهترین کدومه و کدوم شعبش
مرسی از اینکه وقت میزارین برام :n16:

sobery
12-04-2017, 14:03
با این همه سایت های آموزش زبان توی نت میشه با استفاده از اون ها زبان را در هر سطحی فرا گرفت هم صوتی هست هم تصویری و هم متنی کافیه تو گوگل یک سرچ کنی کللمه آموزش زبان انگلیسی را مثلا همین سایت آپارات و صدها سایت دیگه.

farsweb
12-04-2017, 23:41
با این همه سایت های آموزش زبان توی نت میشه با استفاده از اون ها زبان را در هر سطحی فرا گرفت هم صوتی هست هم تصویری و هم متنی کافیه تو گوگل یک سرچ کنی کللمه آموزش زبان انگلیسی را مثلا همین سایت آپارات و صدها سایت دیگه.
آخه من اصلا نمیتونم غیر حضوری کار کنم. حتما بایستی تو جو کلاس باشم. برای همین قصد دارم برم کلاس اونم بهترینش

farsweb
18-04-2017, 11:30
کسی راهنمایی نمی کنه اینجا ؟؟؟؟:n13:

PLAΨMID
19-04-2017, 16:30
کسی راهنمایی نمی کنه اینجا ؟؟؟؟:n13:
یقینا خیلیا میتونن کمک کنن ولی فرمودید توی تهران !!!:n02:
لطفا کمی صبور باشید .
ضمنا یه چیزی رو خیلی کلی عرض کنم خدمتتون . من حدود 5 سال زبان خوندم در آموزشگاه های مختلف . چیزی که تجربه بهم نشون داد اینه که اصولا آموزشگاه خوب داریم ولی چیزی به اسم بهترین آموزشگاه نداریم . خود دانشجو از آموزشگاه خیلی مهم تره .
به نظرم زیاد حساس نباشید روی اسم آموزشگاه و از بین چند تایی که به نظرتون خوب هستند یکی رو انتخاب کنید .

Kurosh
20-04-2017, 11:37
سلام دوستان

من مدرک مهندسی مکانیک دارم. یکسالی سربازی بودم و حالا که برگشتم می خوام تو دوره کوتاه مدت و فشرده زبان انگلیسی رو به سطح مناسب برسونم. هم مکالمه و هم گرامر. قبلا کانون زبان میرفتم.
واقعا زمان زیادی ندارم و مجبورم برای کامل کردن زبان از آخرین فرصتم تا قبل از رفتن سر کار استفاده کنم. برای همین استرس زیادی دارم که بهترین موسسه و شعبه رو پیدا کنم. اسمای زیادی رو میگن مثل ایران کمبریج -ایران استرالیا -ایران کانادا -توبی -قطب راوندی -کانون زبان -سفیر- رسپیناتاک- ایران آکسفرد -جهاد....
من هم یادگیری زبان در آموزشگاه رو پیشنهاد می‌کنم. با تدریس خصوصی یا خودآموزی نمی‌تونید در حدی که در محیط و در جمع قرار می‌گیرید، زبانتون رو تقویت کنید. آموزشگاه خوب هم خیلی زیاده. کیش، ایران کانادا، سفیر ... و چند تای دیگه از خوب‌ها هستند و انتخابش بستگی به خودتون داره

chapanah
23-04-2017, 16:35
من هم یادگیری زبان در آموزشگاه رو پیشنهاد می‌کنم. با تدریس خصوصی یا خودآموزی نمی‌تونید در حدی که در محیط و در جمع قرار می‌گیرید، زبانتون رو تقویت کنید. آموزشگاه خوب هم خیلی زیاده. کیش، ایران کانادا، سفیر ... و چند تای دیگه از خوب‌ها هستند و انتخابش بستگی به خودتون داره

چرا تدریس خصوصی به اندازه کلاس نمی تونه مفید باشه؟

Netw0rks
23-04-2017, 16:54
سلام

دوستان موسسه یا آموزشگاهی رو سراغ دارید که مثل فروشگاههای زنجیره ای توی شهرهای مختلف شعبه داشته باشه و تحت نظارت شعبه مرکزی ؟ چیزی شبیه رستوران های زنجیره ای پدر خوب !

مشکل اینه که شهرهای کوچیک آموزشگاه خوب گیر نمیاد .

PLAΨMID
23-04-2017, 18:13
چرا تدریس خصوصی به اندازه کلاس نمی تونه مفید باشه؟

چون اولا از تجربیات دیگران و اشتباهات و سوالاتی که براشون پیش میاد ، محروم میشید .
ثانیا جو کلاس و رقابت بسیار تاثیرگذار هست .
البته من خودم اعتقاد ندارم که تدریس خصوصی مفید نیست . بعضی وقتا ( بخصوص وقتی زمان و فرصت کمه) میتونه مفید باشه .
ولی خب ، به هر حال جو کلاس خیلی کمک کننده ست .
در نهایت بازم تاکید میکنم که صرف نظر از متد آموزش( تدریس خصوصی ، کلاس ، خودآموزی) مهمترین عامل یادگیری خود فرد هست و میزان علاقه و تلاش و کوشش .

سلام

اگه آموزشگاه خوب در شهرتون ندارید ، به نظرم با خودآموزی یا حتی همون آموزشگاه ها(ی غیر خوب:n02:) شروع کنید و حد مقدماتی رو بگذرونید ، بعدش خصوصی بگیرید .

SNOW PATROL
23-04-2017, 20:52
سلام

دوستان موسسه یا آموزشگاهی رو سراغ دارید که مثل فروشگاههای زنجیره ای توی شهرهای مختلف شعبه داشته باشه و تحت نظارت شعبه مرکزی ؟ چیزی شبیه رستوران های زنجیره ای پدر خوب !

کانون زبان ایران

shangil
23-04-2017, 21:35
برید خودتون بخونید وقتتون و هزینتون رو الکی هدر ندید.
اینترنت خیلی مشاغل رو نابود کرد!

PLAΨMID
23-04-2017, 21:45

منابع آموزشی عالی اعم از صوتی و تصویری و نرم افزار وجود داره . بخصوص یوتیوب که آموزش ویدیویی رو متحول کرده !!!

Netw0rks
26-04-2017, 11:01

منابع آموزشی عالی اعم از صوتی و تصویری و نرم افزار وجود داره . بخصوص یوتیوب که آموزش ویدیویی رو متحول کرده !!!

بله ، اما برای مکالمه باید چیکار کرد ؟

فکر می کنم این یکی رو حتما باید کلاس بریم !

PLAΨMID
27-04-2017, 09:13
بله ، اما برای مکالمه باید چیکار کرد ؟

فکر می کنم این یکی رو حتما باید کلاس بریم !
بله ، هیچی جای کلاس رو نمیگیره .
من شرایطی رو عرض کردم که کلاس در اختیارتون نباشه .

rezatehran
17-05-2017, 09:05
سلام دوستان

مهم نیست که کدام اموزشگاه میری اول از همه خودت مهمتری که باید کامل بخونی ولی اگر دنبال اموزشگاه هستی ببین کدام نزدیک خونته هرچه نزدیکتر باشه برات بهتره بعدش اینکه سفیر بهتره از همه

Nocturne
09-06-2017, 03:54
سلام دوستان

کلاس رفتن خوبه، کافیه یکی از گزینه های معتبری که هست رو انتخاب کنید و برید. ولی اینم در نظر داشته باشید که جو کلاس واقعا تا حدیش هم شانسیه و ممکنه همکلاسیاتون از نظر تسلط واقعا خیلی اوکی نباشند و در نتیجه جو کلاس اونطوری که میخواید نشه
اگر کسی یکی دو پارتنر آموزشی خوب هم داشته باشه بسه ولی برای پیدا کردنش تجربه شخصی من میگه که باید شروع کنید با هرکس که در اطرافتون هست از خونه، تا جمع دوستان یا محیط کار،.. انگلیسی حرف بزنید!

Netw0rks
09-06-2017, 14:19
تجربه شخصی من میگه که باید شروع کنید با هرکس که در اطرافتون هست از خونه، تا جمع دوستان یا محیط کار،.. انگلیسی حرف بزنید!

بهترین کار همینه ولی با اینکار شنیدن القابی مثل دیوونه ، روان پریش و ... دور از انتظار نیست ! :n31:

Nocturne
09-06-2017, 17:10
بهترین کار همینه ولی با اینکار شنیدن القابی مثل دیوونه ، روان پریش و ... دور از انتظار نیست ! :n31:

خب نه دیگه ببین اولش برای خودت و دیگران ممکنه کاملا weird احساس بشه! ولی اگه ادامه بدی نرمال میشه و حتی آمادگیت بعد از مدتی دیگران رو حسابی تحت تاثیر قرار میده.. ببین تو با همه شروع میکنی حرف زدن - به ویژه اگه دوستت باشن و نه مثلا افراد کاملا غریبه که بی ادبی چیزی به حساب بیاد - حالا نهایتش اینه که طرف اوکی نیست و تو باز فارسی حرف میزنی. ولی توی همین پروسه کسایی هم پیدا میشن که اونام اوکی اند و از دفعه های بعد دیگه خودشون باهات انگلیسی میحرفن!

Netw0rks
09-06-2017, 21:37
خب نه دیگه ببین اولش برای خودت و دیگران ممکنه کاملا weird احساس بشه! ولی اگه ادامه بدی نرمال میشه و حتی آمادگیت بعد از مدتی دیگران رو حسابی تحت تاثیر قرار میده.. ببین تو با همه شروع میکنی حرف زدن - به ویژه اگه دوستت باشن و نه مثلا افراد کاملا غریبه که بی ادبی چیزی به حساب بیاد - حالا نهایتش اینه که طرف اوکی نیست و تو باز فارسی حرف میزنی. ولی توی همین پروسه کسایی هم پیدا میشن که اونام اوکی اند و از دفعه های بعد دیگه خودشون باهات انگلیسی میحرفن!

الان که محل سکونتتون رو دیدم ، میتونم درک کنم ؛ در تهران حق با شماست :n16:

Nocturne
16-06-2017, 18:13
الان که محل سکونتتون رو دیدم ، میتونم درک کنم ؛ در تهران حق با شماست :n16:
داری شوخی میکنی دیگه؟.. الان اینترنت مرزها رو برداشته :n39:

cotgnx
16-06-2017, 19:34
سلام دوستان

خوندن زبان تو کوتاه مدت پیشرفت چشمگیری برات ایجاد نمی کنه، اگه برای امتحان خاصی مثل تافل و آیلتس میخایی بخونه آره تو کوتاه مدت میشه یه کاری کرد که حداقل نمره مورد نیاز رو بگیری ولی اگه میخایی زبانت قوی بشه خیلی آهسته و پیوسته باید وقت بزاری و زبان بخونی، اکثر آموزشگاه ها که گفتی همه خوب هستن، ولی اگه سطح زبانت در حدی هست که خودت به صورت self study میتونی بخونی خودت برنامه ریزی کن و بخون و هر روز هم وقت بزار نتیجش از کلاس بسیار بهتره و زمان کمتری هم ازت میگیره، اگه سطح زبانت در حدی نیست که خودت بخونی یک سال کلاس برو و هر موقع احساس کردی خودت توانایی خوندن داری خودت بشین و بخون.

farzad_alavi
21-06-2017, 21:32
به نظر من آموزشگاه خوب صرفا یه بخشی از کاره. من خودم ایران کانادا میرفتم اما چون خوب نمیخوندم با اینکه سطح کلاس خوب بود اما تو زبان نتونستم پیشرفت کنم. یه جورایی خود شخص نقشش از آموزشگاه موثر تره

mahourmaghsoudian
22-08-2017, 23:12
اولا که دیکته مستاصل رو اشتباه نوشتی دوست من . دوما من خودم رفتم ایزی آیلتس و راضی بودم. سایتشون رو نمی دونم. تو گوگل بزنید. استاد علی شیروی نامی اونجا هستن که از دستش ندین.

Hani1986
21-10-2019, 20:11
سلام دوستان
کسی در مورد موسسه ایزی آیلتس و استاد علی شیرودی اطلاعات داره؟ یا این موسسه کلاس ایلتس رفته؟ لطفا راهنمایی بفرمایید

cyruskingsolomon
29-05-2021, 12:49
دقیقا میشه با یه سرچ ساده کلی سایت خوب پیدا کرد

Armin2033
06-07-2021, 08:25
من موسسه زبان بیگ بن در مالزی رو می تونم پیشنهاد کنم، هم راحت ویزا می گیرید هم از نظر کیفیت تحصیل عالیه، معلم ها همه انگلیسی زبان هستند، لینکشو براتون این پایین می زارم که تحقیق کنید
BigBen Academy English Institute in Malaysia - Learn English