PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : خرید تا ۵۰ میلیون

M.R.S.
11-04-2017, 15:59
سلام
میخواستم خودرو بگیرم؛هیچ سررشته ای از ماشین ندارم،صفر باشه
بودجه اصلیم ۴۰ میلیون هست اما ت ۵۰ قابل افزایش هست
اولویت ها:
کیفیت قابل قبول؛نمیخوام زود به صدا دادن بیافته یا همه اش تعمیرگاه باشم؛
کم خرج و نگهداری آسان
مناسب مسافرت
امکانات قابل قبول داشته باشه
چینی ترجیحا نباشه
اتوماتیک باشه بهتر
چی پیشنهاد میدین؟

shangil
11-04-2017, 16:35
سلام
میخواستم خودرو بگیرم؛هیچ سررشته ای از ماشین ندارم،صفر باشه
بودجه اصلیم ۴۰ میلیون هست اما ت ۵۰ قابل افزایش هست
اولویت ها:
کیفیت قابل قبول؛نمیخوام زود به صدا دادن بیافته یا همه اش تعمیرگاه باشم؛
کم خرج و نگهداری آسان
مناسب مسافرت
امکانات قابل قبول داشته باشه
چینی ترجیحا نباشه
اتوماتیک باشه بهتر
چی پیشنهاد میدین؟

تازه خودمم تو همین مسیرم!
شک نکنید پارس تندر. تنها ایراد زیبایی متوسط!
از اینجا در موردش بخونید!
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از اینجا رتبه بندی با جزییات رو ببینید!
در همین فروم بخونید و همچنین از این سایت نظرات دوستانی که هزاران ماشین داشتن!

shangil
11-04-2017, 16:46
نکته دیگر شما برید به طور متوسط از چند تعمیرگاه بپرسید تا برایند بگیرید. ببینید چند ماشین و از چه نوعش بیشتر در تعمیرگاهها هستن (ماشینهای زیر 60 تومان)
تحقیقات من تا حالا
معایب صندلی هاش خشک وسفت هست و کمی خسته میشی
داخلش پلاستیک خشک به کار رفته طوری که وقتی واردش میشی انگار وارد پراید شدی از کمترین اپشن وزیبایی داخل کابین بهره مند نیست درها کاملا پلاستیک و درمدل های جدید اون یه تیکه پارچه کارخونه برداشته.
اما مزیت هاش :موتور پرقدرت بین تولیدات داخل باتوجه به وزنش رقیب نداره
کابین بی سروصدا نه صدای جاده نه صدای موتور داخل نمیاد تهویه بسیارقوی داره. گیربکس خوب که کشش رو به راحتی ایجاد میکنه و شتاب خوب که سرعت در 10 ثانیه به 100 km/h میرسه.
عدم نیاز به مراجعه به تعمیرگاه به طور پیوسته
ایمن در برابر تصادفات نسبت به محصولات مشابه.
5نفر به راحتی داخل کابین جا میشن فضای پا برای سرنشینای عقب خوبه
ایمنی بالا فرمان پذیری خوب اما داخل جاده مخصوصا جاده های ناهموار قابلیت مانور زیادی نداره
درکل پولی که بابت این ماشین میدید بابت قدرت موتور وباکیفیت بودن اون هست ونیاز نیست هرروز به تعمیرگاه مراجعه کنید
اگه فیس لیفت این ماشین رو به اپشن های بیشتر وداشبورد جدید به بازار بدن قطعا یکی از بهترین های بازار هست
مزایا

harchyz
11-04-2017, 17:11
رانای آخرین مدل بخریLX(صفر) خوبه قیمتش زیر 40 تاست
ایمنی عالی
شتاب عالی
مصرف عالی توی جاده
5 نفرست فقط جای پای نفرات عقبش زیاد نیست
صدای موتور تاحدی میاد توی اتاق البته مال من 93 هستش و وقتی خریدم نو نبود
کاسه چراغاشم تیپ اسپرته که اونیکه من خریدم لامپاش ضعیف بود و مناسب کاسه چراغش نبود که با یه جفت لامپ OSRAM مشکلش حله(البته مال من این مشکل رو داشت چون صفر نخریده بودم )
ماشینو اگه خوب بش برسی معمولا عمرش بالاست و مشکلی پیدا نمیکنه
به نظرم با این پول تو ایرانیا از همه بهتره
درکل این ماشین همون 206 تیپ 5 هستش ولی خوشگل تر و ایمن تر البته البته شاید شتابش یه خورده کمترباشه که اونم محسوس نیست زیاد
البته دنای جدیدم میگن خوبه ولی خب من سوار نشدم
البته میتونی به جدول خودروها از نطر کیفیتم توی سایت های داخلی مراجعه کنی تا بهفمی باید چی بخری

M.R.S.
11-04-2017, 21:53
یکی از گزینه هام تندرپلاس اتوماتیک هست؛اما نمیدونم ارزش قیمتشو داره یا نه؛میشه انتخاب ارزنده تری داشت؟
پارس؟سورن توربو؟رانا؟۲۰۷؟تندر پلاس؟ ارزش خرید کدوم بیشتره؟

دنا سوار بودم؛بد نیست اما ارزش این قیمتو نداره،اتاقش با اپشن های مختلف اما بنظرم خیلی خوب نیست

shangil
11-04-2017, 23:32
یکی از گزینه هام تندرپلاس اتوماتیک هست؛اما نمیدونم ارزش قیمتشو داره یا نه؛میشه انتخاب ارزنده تری داشت؟
پارس؟سورن توربو؟رانا؟۲۰۷؟تندر پلاس؟ ارزش خرید کدوم بیشتره؟

دنا سوار بودم؛بد نیست اما ارزش این قیمتو نداره،اتاقش با اپشن های مختلف اما بنظرم خیلی خوب نیست
در لینک بالا که گذاشته بودم ور مورد رده بندی صفحه اخر رو ببینید رده بندی خوبی صورت گرفته بعد رنو ساندر کلا تندر بهتر هست. البته صرف این نیست. در سایر رده بندی ها هم همونه.
در مورد اتوماتیک یا ساده بهتره کسانی که در مورد تعمیرات سرشاخه دارن نظر بدن ولی توصیه میکنم تندری رو بخرید که برا شرکت پارس خودرو هست نه ایران خودرو!
باز برید در اینترنت ببینید و هم در این فروم کلا پارس خودرو یه سر و گردن بالاتره مستقمیا رنو نظارت داره ولی در ایران خودرو خیر. اگر اتوماتیک هم تحت نظر اون شرکت هست گزینه خوبیه. حالا پلاس که دیگه فک کنم تازه مونتاژ شده و باز یه سر و گردن بالاتر.
باز دوستان در مورد اتوماتیک نظر داشتن بدن ولی اگر دنده ای روندید تا حالا به نظرم ارزش قبمت اضافی رو نداره فرد اتومات بگیره!