PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فقط کیس جهت گیم با 3 میلیون و 600

TimeWarp
10-04-2017, 15:02
سلام
فقط گیم اونم نه کیفیت بالا چون مانیتور رزولوشن 1600 در 900 هست. بیشتر مهمه که مثلا بازی های چهار سال دیگه رو هم بکشه در همین حد. هارد یک ترا هم فکر کنم کفایت کنه. رایترم نمی خوام . ته بودجه هم همینه.

نکته و سوال مرتبط : یه سیستم دارم که ضعیف هست و بیشتر برای دانلود و فیلم نگاه کردن و رایت ازش استفاده می کنم . یه هارد یک ترا و یک هارد 4 ترا روش هست. رم ddr3 چهار گیگه. مادر برد asus و کارت گرافیک نداره و سی پی یو شم اینتل پنتیوم g630 هست. به نظرتون اون قطعات رو بفروشم سیستم جدید رو رو همون کیس سوار کنم یا دو تا سیستم جدا بهتره؟آخه بهم گفتن یه سیستم هم دانلود شبانه و همیشه به نت وصل باشه و رایت و ... باهاش بازی هم کنی به ویندوز و قطعات فشار میاد. البته منظورشون نصب و پاک کردن بازی های زیاد بود نه اینکه همه ی کارا رو با هم و هم زمان انجام بدی

zed2
19-05-2017, 22:19
سلام
فقط گیم اونم نه کیفیت بالا چون مانیتور رزولوشن 1600 در 900 هست. بیشتر مهمه که مثلا بازی های چهار سال دیگه رو هم بکشه در همین حد. هارد یک ترا هم فکر کنم کفایت کنه. رایترم نمی خوام . ته بودجه هم همینه.

نکته و سوال مرتبط : یه سیستم دارم که ضعیف هست و بیشتر برای دانلود و فیلم نگاه کردن و رایت ازش استفاده می کنم . یه هارد یک ترا و یک هارد 4 ترا روش هست. رم ddr3 چهار گیگه. مادر برد asus و کارت گرافیک نداره و سی پی یو شم اینتل پنتیوم g630 هست. به نظرتون اون قطعات رو بفروشم سیستم جدید رو رو همون کیس سوار کنم یا دو تا سیستم جدا بهتره؟آخه بهم گفتن یه سیستم هم دانلود شبانه و همیشه به نت وصل باشه و رایت و ... باهاش بازی هم کنی به ویندوز و قطعات فشار میاد. البته منظورشون نصب و پاک کردن بازی های زیاد بود نه اینکه همه ی کارا رو با هم و هم زمان انجام بدی

باسه سیستم فکر کنم دیر شده باشه:n02:.
ولی باسه دانلود شبانه، راستش منظور اینکه فشار میاد به سیستم را نمی دونم از کجا امده :n13:
ولی مواردی که ممکنه در استفاده از سیستم گیم برای دانلود بهش بر بخوری بیشتر مصرف برق و روشن بودن تمام مدت سیستم است.
سیستم های فعلی از لحاظ کنترل فن ها و کاهش صدا دیگر مسئله ای ندارند و می توان چند منظوره گذاشت.
امتیاز سیستم جدا برای دانلود - ارشیو شدن فایل ها در یک سیستم دیگر + جدا بودن بوک مارک ها و همچنین کمتر بودن مسئله کند شدن سیستم بخاطر کرک ها است.
اگر قانونی بازی نخری مجبوری بازی هارو کرک کنی که نصفشون الان با ریجستری ویندوز کار دارند یا شبیه ساز نصب می کنند و .... و به مرور باعث کند شدن سیستم می شوند و از انجایی که با پاک کردن بازی ها هم حذف نمی شوند و روش پاک سازی جدا دارند، باعث می شه خیلی ها دوباره ویندوز نصب کنند که این موضوع و وقتی که براش میزاری خودش یک مسئله می شه به مرور ( اگر مثل من سرت شلوغ نباشه )
برتری دیگر جدا بودن سیستم ها اینه که اگر یک موقع سیستم ویروسی بشه بخاطر جدا بودن از سیستم اصلی نگرانیت کمتره ( البته اگر تجربه ات زیاد باشه مسئله به احتمال زیاد بر خورد نمی کنی).