PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : سرعت کم دانلود لبتاب من نسبت به لبتاب دیگه با همون مودم

zobairzn
09-04-2017, 22:25
سلام دوستان. من تو دانشگاهم. نزدیک 1 ماهی میشه که سرعت دانلودم به شدت پایین اومده.حتی اکانت خودم رو روی لبتاب دیگه ای هم تست کردم که سرعتش خیلی بالا بود.
اما الان لبتاب من سرعت دانلودش خیلی کمتر از دوستام شده. لطفا کمکم کنید.
حتی ویندوز هم عوض کردم ولی درست نشد.
لبتاب asus n56vz

آداک
09-04-2017, 22:48
سلام دوستان. من تو دانشگاهم. نزدیک 1 ماهی میشه که سرعت دانلودم به شدت پایین اومده.حتی اکانت خودم رو روی لبتاب دیگه ای هم تست کردم که سرعتش خیلی بالا بود.
لبتاب asus n56vz
تنظیمات اینترتتو توسط به برنامه مثل advanced system care pro بهینه کن شاید موثر بشه.

mhda69
10-04-2017, 10:05
لبتاب asus n56vz
بانرم افزار بهینه نمیشه!
ب نظرم احتمالا mac adress لپتاپت توسط مسول سایت تو پنل مدیریتش محدود شده...البته اگر طرف سوادش برسه!!!

zobairzn
10-04-2017, 12:55
بانرم افزار بهینه نمیشه!
ب نظرم احتمالا mac adress لپتاپت توسط مسول سایت تو پنل مدیریتش محدود شده...البته اگر طرف سوادش برسه!!!

میشه بیشتر توضیح بدین. امروز رفتم پیش مسوول سایت اما به ثول خودتون سر در نمی آورد و فقط میگفت دلیل علمی واسه این نمیبینم.
حتی باسیستم خودشم به اکانتم وصل شد و دانلود کرد که سرعتش 9 مگ بود. ولی واسه من باز همون 120 کیلوبایت برثانیه س.

mr.majid.b
18-04-2017, 15:44
آیا با مودم های دیگه مثلا مودم خونه
سرعتتون طبیعیه؟
اگر در مودم های دیگه هم همین مشکل وجود داره با فرض اینکه تمام کارهای نرم افزاریتون درست باشه
میشه گفت مشکل سخت افزاریه