PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نرم افزار ارزان یا رایگان برای مدیرت پهنای باند و حجم های مصرفی

javadth
04-04-2017, 01:19
سلام

دنبال نرم افزاری هستم که بتونم ببینم هر فایل یا اپ چقدر داره اینترنت و پهنای باند استفاده میکنه

بتونم کم و زیادش کنم و ببندم و مثلا بتونم درصد IDM و دانلود منیجر هام رو هم بیشتر کنم

saeidy2
04-04-2017, 09:17
با سلام و درود
نرم افزار bw master رو يه امتحان بكنين ببينين چطوره نياز هاتون رو برطرف ميكنه يا خير

Sent from my iPhone using Tapatalk

Tivaan
04-04-2017, 09:32
سلام
Networx رایگانه شاید بد نباشه واست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

●●●FDR●●●
04-04-2017, 14:54
سلام
Networx رایگانه شاید بد نباشه واست

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

از نسخه 6 به بعد دیگه رایگان نیست

javadth
04-04-2017, 15:01
از نسخه 6 به بعد دیگه رایگان نیست

اره جدیدا رایگان نیست

و امکان مدیرت و قطع هم فکر کنم نداشت البته من فقط از مانیتورش استفاده میکردم

sunshineboy
04-04-2017, 16:24
سلام

دنبال نرم افزاری هستم که بتونم ببینم هر فایل یا اپ چقدر داره اینترنت و پهنای باند استفاده میکنه

بتونم کم و زیادش کنم و ببندم و مثلا بتونم درصد IDM و دانلود منیجر هام رو هم بیشتر کنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

یا

javadth
04-04-2017, 16:42

یا

دومی خوبه

میشه مثلا کل پهنای باند رو به idm اختصاص داد ؟؟؟

sunshineboy
04-04-2017, 17:07
دومی خوبه

میشه مثلا کل پهنای باند رو به idm اختصاص داد ؟؟؟
استفاده نکردم من ولی ی سرچی کردم تو گوگل در موردش خوندم 80 درصد فکر کنم بشه :-)حجمش کمه نصب کن امتحان کن

sunshineboy
04-04-2017, 17:09
با همون اولی هم میتونی همین حقه رو سوار کنی به این صورت ک بقیه ی کانکشن هایی ک داره از پهنای باندت استفاده میکنه رو بلاک کنی خب بقیش میمونه واسه اینترنت دانلود منیجرت :V3:

javadth
04-04-2017, 21:11
NetBalancer گرونه

لایسنس مادامالعمر با اپدیت یک ساله رو میده 49 دلار

sunshineboy
04-04-2017, 21:28
NetBalancer گرونه

لایسنس مادامالعمر با اپدیت یک ساله رو میده 49 دلار
خب نسخه ی کرک شدشو از سافت 98 دانلود کن چرا بخری؟ مگه پول زیادی داری بدی به این خارجیا ؟:|
اگه مشکل نداری با استفاده از نرم افزار های کرکی از نظر ب خطر افتادن امنیت سیستمت خب کرکشو دانلود کن :n41:

javadth
04-04-2017, 21:34
خب نسخه ی کرک شدشو از سافت 98 دانلود کن چرا بخری؟ مگه پول زیادی داری بدی به این خارجیا ؟:|
اگه مشکل نداری با استفاده از نرم افزار های کرکی از نظر ب خطر افتادن امنیت سیستمت خب کرکشو دانلود کن :n41:

برنامه نویس بیچارش حمال پدرم بوده یا به من بدهی داشت که مفت از برنامه ش استفاده کنم ؟ اینهمه زحمت میکشن و مینویسن که یکی بخره اینا به پول برسن

ولی از اونجایی که پول ما ارزشش از پشکل کمتره برای من گرون تموم میشه

Tivaan
04-04-2017, 21:39
دوست عزيز يه آدم با فرهنگ هم كه پيدا شد شما مسخره ميكني؟ مگه صدر اسلامه كه مال خارجيا رو حلال اعلام ميكني؟ اگر امثال شما چند ده ميليون نبودند شايد ايران ما هم توي صنعت نرم افزار يه پيشرفتي كرده بود:n34:

sunshineboy
04-04-2017, 23:09
دوست عزيز يه آدم با فرهنگ هم كه پيدا شد شما مسخره ميكني؟ مگه صدر اسلامه كه مال خارجيا رو حلال اعلام ميكني؟ اگر امثال شما چند ده ميليون نبودند شايد ايران ما هم توي صنعت نرم افزار يه پيشرفتي كرده بود:n34:
الان شما ک منشا فرهنگی ویندوز اورجینالت خریدی؟ یه نرم افزار غیر قانونی هم نداری؟ ک امثال من چند صد میلیون نفر رو بی فرهنگ میدونی :-)اگه نه ک به احتمال زیادم همینه خودتم جز اون دسته چند ده میلیونی بی فرهنگی
در ثانی استفاده از warez نشونه بی فرهنگی نیس :-) کجا استفاده از نرم افزار وارز نشون دهنده فرهنگ یا بی فرهنگیه :-) چرا موضوع رو ربط میدی به اسلام :n36: ما چی کار به اسلام داریم دلت پره ها فک کنم :n37: خوب میشی
شما فرهنگ داشته باش استفاده نکن من میخوام تو بی فرهنگی غوطه ور بشم:n36:
در ثانی فقط ایرانیا نیستن تموم مردم دنیا استفاده میکنن از این چیزا(تورنت مثلا) این مختص ایران نیس اصلا تموم دنیا همینطورن چند میلیارد بلکه خب تو با این حرفت اون مردمم بی فرهنگشون کردی بعدشم این کرکا و کیجینا made in iran نیس اصن خود همون خارجیا ک به قول شما با فرهنگن و مسلمون هم نیستن و اسلام نمیشناسن در ضمن این چیزارو درس کردن :V6:
تازه تظاهراتم میکنن به نفع ویرز , تورنت یا از این قبیل موارد :
ی سرچی کنی تو گوگل File-sharing Demonstration میتونی بیشتر پیدا کنی
یه نمونش تظاهرات توسوئد توسط مردم عموم ک فکر کنم سطح فرهنگوشن بیشتر از شما هم باشه!مگه نه؟
استفاده رایگان از نرم افزار ها حق همس در ضمن
به عنوان مثال هر موقع مایکروسافت حاضر شد این تکنولوژیشو و علمشو اشتراک بده با ایران مثلا؟ یا هر کشور دیگه ای به صورت رایگان اون موقع بیشتر میشه رو حرفت فکر کرد
الان نرم افزار تولیدی ایران نیس مثلا؟ چون امثال من وجود دارن؟(مثل انتی ویروس پادویش) چرا پیشرفت نکردن؟ چون امثال من هستن پیشرفت نکردن؟ نه چون هیچی ندارن واسه ارائه هیچ دانشی ندارن پیشرف نکردن چ کار امثال من داره,تو چی پیشرفت کردن ک حالا بخوان تو نرم افزار خودشون بکشن بالا !!
در ثانی اینو بدون داخل ایران قانون کپی رایتی وجود نداره ولی تو همین ایران نرم افزار ایرانی رو اگه کپی کنی تحت پیگرد قانونی قرار میگیری مثل دی وی دی های لرد یا این شرکتایی ک خودشون نرم افزار کرک(غیر قانونی) رایت میکنن رو سی دی بعد پشت جلد دی وی دی میزنه هر گونه کپی برداری ممنوع و تحت پیگرد قانونی قرار خواهد گرفت و دولتم حمیات میکنه ازشون :n18: :n08:من خودم خندم میگیره
امثال من تو ایران زیادن درسته ولی عدم پیشرفت ایران تو بحث نرم افزار کاری به امثال من نداره چون من اگه کپی کردم پوستمم میکنن و یکی مثل من قاعدتا نمیتونه این کارو بکنه پس عیب از خودشونه :-)

Tivaan
04-04-2017, 23:25
@sunshineboy ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
دوست عزيز قبول دارم يكم تند رفتم عذرخواهي ميكنم
بله دلم پره چون خودم كار نرم افزار ميكنم و به خاطر تحريم ها و كپي رايت نميتونم توي كشور خودم كار كنم. شما فرموديد "پول زيادي داري بدي به خارجيا" بنده فكر كردم از اون دست آدمايي هستيد كه با نفي سبيل يا اينچنين تفكراتي نقض كپي رايت تو ايران رو توجيه ميكنن. شما تقصيري نداري مردم ما از اول بد عادت شدن متاسفانه ارزش ريال هم كه با پشكل برابره خيلي مونده تا فرهنگ كپي رايت بين مردم جا بيوفته:n27:
ويرايش: البته اضافه كنم خيلي از حرفاي شما جاي بحث داشت كه بخاطر احترام و اينكه تاپيك منحرف نشه چيزي ننوشتم

javadth
04-04-2017, 23:31
اینم خوبه

ارزونم هستش

میشه یه کوپنی هم از طرف گرفت که ارزونتر هم در بیاد