PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : يه سئوال در مورد مموري استيك

zeynal
26-09-2006, 01:25
ـــــــلام
عرض شود حضور دوستان عزیز، من يه موردي هست كه دقيقا نميدونم البته شايد بنظرتون سئوال ساده و پيش پا افتاده باشه ....گوشیه من Sony Ericsson K750i هست، یه سئوال در مورد مموری استیک این گوشی دارم، وقتی من این گوشی رو خریدم، داخل این مموری استیک که 64 مگابایتی هست چنتا پوشه وجود داشت که شکل قرارگیری این شاخه ها رو در زیر براتون توضیح میدم:

1- پوشه اصلی بنام DCIM با یک زیر شاخه بنام 100MSDCF
2- پوشه اصلی بنام MP3 بدون زیر شاخه
3- پوشه اصلی بنام MSSEMC با زیر مجموعه سه شاخه ای به تفکیک زیر:

A: شاخه System با سه زیر مجموعه ams و temp و wap که هرسه شاخه خالی هستند
B: شاخه Media files با زیر مجموعه های زیر:
- شاخه image و other و theme که خالی هستند و شاخه audio با دوزیرمجموعه ringtones و videodj و شاخه video با یک زیر مجموعه camera و شاخه webpage با یک زیر مجموعه بنام saved_pages که داخل این یکی یه شاخه دیگه بنام content هست

در کل میخوام با طرح دوسئوال میخوام بدونم وجود این شاخه ها یا هر شاخه دیگری برای گوشی ضروریه یانه که امیدوارم دوستان اهل فن جواب بدن
1- وجود این پوشه ها و شاخه های داخل اون برای کار گوشی ضروریه یا نه؟
2- اگه این مموری فرمت بشه برای استفاده از گوشی مشکلی بوجود میاد؟

زنده باشید و برقرار

.

vahid555
26-09-2006, 04:30
اون پوشه ها ضروريه... :biggrin:

در ضمن اگر رم را با خود گوشي فرمت كني مموري خالي ميشود وبه پوشه ها هيچ آسيبي نميرسد... :happy:

__________________________________________________ ____________________________

تا ديروز دوست داشتم عاشق زار تو باشم

ولي امروز ميخوام عزادار توباشم :evil:

amin-se
26-09-2006, 11:34
پوشه ها باید باشه. توی خود دفترچه هم نوشته که مثلا وقتی میخوای یه فایل صوتی بریزی توی مموری. کجای مموری بزاری. بعد دقیقا آدرس همین پوشه های مموری رو داره.

zeynal
26-09-2006, 23:46
ــــلام
وحيد و امين عزيز ازتون ممنونم كه جواب داديد متوجه قضيه شدم بازم گلي به گوشه جمال شما 2 نفر كه قبول زحمت كرديد ظاهرا اين انجمنها بيشتر دنبال حاشيه روي هست يا راهنمايي امثال من كه اطلاعاتي چنداني نداريم و شايد بخواييم يه چيزي اينجا ياد بگيريم
بازم ازتون تشكر ميكنم

.