PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل شناسایی هارد بعنوان CD Drive

alireza_
30-03-2017, 23:04
سلام

هارد یک ترابایت WD رو از وقتی که ویندوز لپ تاپم رو از 8 به 10 عوض کردم نمیخونه و بجاش یک cd drive با نام درایو G: نشون میده که روش کلیک میکنم اتفاقی نمیوفته

البته هارد رو تمام سیستمهای دیگه ایی که تست کردم مشکل نداره و کار میکنه راحت

عکس های پیوست ار وضعیت هارد هست

لطفا اگه میتونید راهنمایی کنید تا ویندوز رو مجبور نشم عوض کنم
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

Enemy Killer
30-03-2017, 23:17
روی لپ تاپ دو تا هارددیسک داری ؟؟
توضیح بیشتر درمورد این هارددیسک ها بده ؟

Sent from my Huawei Y511-U30 using Tapatalk

alireza_
31-03-2017, 12:30
یه هارد یک ترا فقط رو لب تاپه که تو عکس مشخصه

Enemy Killer
31-03-2017, 13:16
تو تصویر دوتا دیسک یک ترابایت به سیستمت وصله .Disk0 و Disk1

alireza_
31-03-2017, 15:43
ببین Disk0 هارد یه ترا خود لب تاپه و Disk1 هارد اکسترنالیه که وصل کردم به لب تاپ، دقت کنی نوشته شناسایی نشده در حالی که با همین لب تاپ قبل عوض کردن ویندوز مشکلی تو بالا آوردن هارد نداشت. بقیه دستگاهای دیگه هم مشکلی نداره ، من فکر میکنم مشکل تو ویندوزه منتها میخوام مطمئن بشم. شاید چیزی لازم باشه نصب کنم :n13:

ata.royalfalcon
31-03-2017, 16:15
ببین Disk0 هارد یه ترا خود لب تاپه و Disk1 هارد اکسترنالیه که وصل کردم به لب تاپ، دقت کنی نوشته شناسایی نشده در حالی که با همین لب تاپ قبل عوض کردن ویندوز مشکلی تو بالا آوردن هارد نداشت. بقیه دستگاهای دیگه هم مشکلی نداره ، من فکر میکنم مشکل تو ویندوزه منتها میخوام مطمئن بشم. شاید چیزی لازم باشه نصب کنم :n13:

اگر اطلاعات مهمی روی هارد اکسترنال ندارید توصیه میکنم دوباره پارتیشن بندی و با فایل سیستم NTFS پارتیشن رو فرمت کنید و همچنین پیشنهاد میکنم فقط یک پارتیشن بسازید .

Enemy Killer
31-03-2017, 16:41
ویندوز هاردتو شناسایی کرده ولی با پارتیشن هات مشکل داره اونا رو شناسایی نمی کنه ‌.
باید ویندوزتو عوض کنی ، سعی کن ویندوز ۷ نصب کنی ، نسبت به بقیه نسخه های ویندوز ثبات و قابلیت اعتماد بیشتری داره .

alireza_
01-04-2017, 12:30
مرسی
اطلاعات زیادی دارم به ریسکش نمی ارزه ولی از قبل پارتیشن بندی نکردم خود سیستم این طور نشون میده