PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برای خرید لپتاپ سه تومن.مشاوره.لنوو ip510-c یا ip700-E.پیشنهاد شما

s.amirmasous.s
28-03-2017, 19:07
سلام.عیدتون مبارک.قصد خرید لپتاپ دارم.دو مدل توی دیجی کالا پیدا کردم.میخواستم شما هم پیشنهاد بدید.کیفیت صفحه نمایش برام مهمه.برای کارای دانشجویی مناسب باشه.من خودم به لنووو ایدیا در ۵۱۰ C فکر میکنم.یا ایدیا پد ۷۰۰ E.این دو مدل رو تو دیجی کالا پیدا کردم.ممنون میشم اگه کمکم کنید تا یه انتخاب مناسب داشته باشم.

amir_t6262
28-03-2017, 20:10
سلام.عیدتون مبارک.قصد خرید لپتاپ دارم.دو مدل توی دیجی کالا پیدا کردم.میخواستم شما هم پیشنهاد بدید.کیفیت صفحه نمایش برام مهمه.برای کارای دانشجویی مناسب باشه.من خودم به لنووو ایدیا در ۵۱۰ C فکر میکنم.یا ایدیا پد ۷۰۰ E.این دو مدل رو تو دیجی کالا پیدا کردم.ممنون میشم اگه کمکم کنید تا یه انتخاب مناسب داشته باشم.
سلام. عید شما هم مبارک.
شما چقدر میخواهی هزینه کنی؟

Ideapad 510 را چند ماه قبل، زمانی که هنوز لپ تاپ گران نشده بود برای یکی از دوستان گرفتم، بغیر از بدنه ی پلاستیکی ضعیفش، بنظرم یکی از بهترین لپ تاپ ها در آن حدود قیمت بود ( منظورم آن زمانی است که قیمت مدل core i5 ش سری 6، حدود 2 میلیون بود)
الان نسل جدید CPU های سری 7 اینتل هم آمده که بنظرم انتخاب مناسب تری است نسبت به سری 6

s.amirmasous.s
29-03-2017, 00:49
سه تومن تا سه و پونصد

lenovo Ideapad 510-C

این مدلیه که در نظرم دارم.توی دیجی کالا سرچ کنید مشخصاتشو میاره

amir_t6262
29-03-2017, 08:20
انتخاب خوبی است. فقط سه نکته:
1- قیمت دیجیکالا بنظرم گران است و اگر میتوانی از مغازه مطمئن خریداری کن و یا منتظر پیشنهاد ویژه ی دیجیکالا باش که قیمتش پایین تر برود.
2- جنس بدنه لپ تاپ را در نظر بگیر. یعنی حتما قبل از خرید برو و از نزدیک جنس بدنه ش را ببین
3- نداشتن صفحه کلید فارسی را در نظر داشته باش.

s.amirmasous.s
30-03-2017, 02:09
انتخاب خوبی است. فقط سه نکته:
1- قیمت دیجیکالا بنظرم گران است و اگر میتوانی از مغازه مطمئن خریداری کن و یا منتظر پیشنهاد ویژه ی دیجیکالا باش که قیمتش پایین تر برود.
2- جنس بدنه لپ تاپ را در نظر بگیر. یعنی حتما قبل از خرید برو و از نزدیک جنس بدنه ش را ببین
3- نداشتن صفحه کلید فارسی را در نظر داشته باش.

ممنون بابت مشورتتون