PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : چگونه مي توان Download accleratorرو در firefax فعال كرد

OMID ASYABAN
08-05-2005, 06:21
:?: :?: :?:

Ali_k
08-05-2005, 07:40
دوست عزیز لطفن پست شکل خالی نفرستید و مشکل خود را به طور دقیق بیان کنید.اگه منظورتون سیستم دانلوده که خود فایر فکس داره اگه منظورتون چیز دیگه ایی هست.دقیقتر بگید تا من و دوستان جوابتونا بدیم.

king7
08-05-2005, 10:45
آقا چي طوري ميشه تو فاير فوكس از دانلود اكزليتور استفاده كرد چون مي خواي دانلود كني فاير فوكس خودش دانلود رو انجام مي ده

Sina
09-05-2005, 21:45
هر گونه سوال نرم افزاري رو اينجا مطرح كنيد
سوالات رو در بخش مقالات ارسال نكنيد!
اين 10000000000000000 بار

Cracki
10-05-2005, 01:47
به جای DAP از internet Download Manager استفاده کنید که هم سرعتش از داپ بیشتره و هم هیج تنظیمی هم برای دانلود کردن از Firefox و Opera نمیخواد.

Asaee
10-05-2005, 15:31
از راهنماییتان ممنون. :P

Asaee
10-05-2005, 15:33
در فایر فاکس مشکل History دارم .لطفا راهنمایی کنید.

Asaee
10-05-2005, 16:06
سلام.یک راه حل جالب برای تمامی این مشکلات به نقل از سایت:[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
Flash Got اين برنامه ي کمکي براي هماهنگي هرچه بيشتر فايرفاکس با برنامه هاي مديريت دانلود هستش. مثلا فکر کنيد شما در صفحه اي قرار داريد که چندين لينک دانلود MP3 در اون وجود داره و مي خواهيد اونها را دانلود کنيد . اگه شما اين برنامه کمکي را داشته باشيد کافيه که بر روي لينک اون موسيقي ها راست کليک کنيد و گزينه ي flashgot link را انتخاب کنيد تا مسير اون فايل MP3 به برنامه ي مديريت دانلود شما فرستاده بشه . يا اگر مي خواهيد همه ي فايل هاي MP3 را دانلود کنيد در يک جاي خالي در صفحه راست کليک کنيد و گزينه flashgot all را انتخاب کنيد. اين برنامه کمکي فايرفاکس در حال حاضر برنامه هاي مديريت دانلود ذيل را پشتيباني مي کنه Flash Get .. Get Right.. ReGet (delux pro ) ... Internet download Accelerator ...mass download .. and etcاز اينجا دانلود کنيدDownload Now فقط 131 کيلو بايت يک توصيه ي مهم براي شما اگر شما شخصي هستيد که خيلي از اينترنت دانلود مي کنيد ( مثل خود من ) و مي خواهيد از برنامه هاي مديريت دانلودي استفاده کنيد که به صورت صد در صد از فايرفاکس پشتيباني کنند حتما جديدترين نسخه ي برنامه ي internet download manager 4.03 را امتحان کنيد . اگه خواستيد اين برنامه را دانلود کنيد مي توايند در قسمت جستجوي سايت نام اين برنامه را نوشته و جستجو کنيد . حجم اين نسخه از برنامه خيلي کمه .کمي بيشتر از يک مگابايت . در ضمن اين برنامه دانلود به علت سيستم منحصر به فرد خودش سريعترين برنامه دانلود در جهان شناخته شده و خود من يکي از طرفداران خفن اين برنامه هستم.

خدا حافظ