PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پر نشان دادن درایور با اینکه فضای خالی دارد

hhammed
23-03-2017, 00:20
با سلام مدتی است که سیستم من با مشکل روبرو شده درایو سی کامپیوتر با اینکه چند گیگ فضای خالی داره پیام دیسک کلین اپ میده و دیگه نمیشه توی اون چیزی کپی کرد و بعضی مواقع هم درایو سی هنگ مینکه . با انتی ویروس که چک میکنی یه سری فایلهای رو پاک میکنه و سیستم دست میشه اما همینکه دوباره درایو سی رو باز میکنی دوباره همان وضع پیش میاد با اینکه ویندوز هم عوض کردم مشکل حل نشده بنظر دوستان چکار باید انجام دهم.
این هم اسم انتی ویروس من
Qihoo 360 Total Security 9.0.0.1146 / Essential ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])بروز هم هست

sunshineboy
23-03-2017, 02:32
با سلام مدتی است که سیستم من با مشکل روبرو شده درایو سی کامپیوتر با اینکه چند گیگ فضای خالی داره پیام دیسک کلین اپ میده و دیگه نمیشه توی اون چیزی کپی کرد و بعضی مواقع هم درایو سی هنگ مینکه . با انتی ویروس که چک میکنی یه سری فایلهای رو پاک میکنه و سیستم دست میشه اما همینکه دوباره درایو سی رو باز میکنی دوباره همان وضع پیش میاد با اینکه ویندوز هم عوض کردم مشکل حل نشده بنظر دوستان چکار باید انجام دهم.
این هم اسم انتی ویروس من
Qihoo 360 Total Security 9.0.0.1146 / Essential ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
بروز هم هستسلام
ی سری فایلها؟ اسم اون فایلا چیه؟محلش کجاس دقیقا؟یعنی فایلهارو خطرناک تشخیص میده دیگه؟ اخه این انتی ویروس فکر کنم بهینه ساز هم داره و مجانی هست مث بقیه بهینه ساز هاس هارد رو از فایلای بی مصرف پاک میکنه

این راهارو امتحان کن :

ممکنه این پر بودن به خاطر فضای Restore Point باشه برو داخل کنترل پنل وارد قسمت Restore Point بشو ببین چند تا رئستور پوینت دخیزه داری?
control panle--->recovery

بعد ببین چند تا Restore Point ساختی و اگه نیاز نداری پاکشون کن:
مثل شکل وارد ادرس ک شدی به صورت عکس نشونت داده --------------------------->
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

ممکنم هم هست پوشه تمپت سنگین شده باشه
وارد شو لینک اول دانلود با ...ک مستقیم
دانلودش کن مث تصویر ک گذاشتم سمت چپ همه تیک خورده باشن تو خونه ها تیک باشه نه مربعبعد اسکن سمت راست بالا اخرشم کلین رو بزن

sunshineboy
23-03-2017, 02:54
اگه ک کردی حل نشد با این نرم افزار ک گذاشتم ببین چ فایلی یا پوشه ای تو درایو سی هست ک اشغال کرده حجمش رو لوگ ب درد بخور نمیشه ازش گرف خودت درایو c رو اسکن کن ببین چ فایلی حجمش زیاده بعد یه عکس بده از اون صفحه ای ک ریپورت کرده
تو همون قرنطینه ی انتی ویروست هم ببین چ فایلهایی بوده ک پاک کرده میره اونجا دیگه

hhammed
02-04-2017, 01:23
سلام جدیدا فلش رو میزنم به کامپیوتر همه اطلاعات فلش رو تو یه چوشه شورتکات نشون میده و انتی ویروس هم هیچی نشون نمیده مشکل چیه؟

hhammed
02-04-2017, 01:26
از فایل پروپرتی میگیرم این ادرس رو میده و میرم اونو پاک میکنم ولی فایده نداره C:\WINDOWS\system32\rundll32.exe  \_----__-______--__--_---___-____-_-_---_---____-----_--_--___-._----__-______--__--_---___-____-_-_---_---____-----_--_--___-,3JBFBXbTXTTjptz9

hhammed
02-04-2017, 08:41