PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برق الکترونیک یا برق کنترل ؟

kian98
13-03-2017, 19:37
سلام
من تصمیم گرفتم تغییر رشته بدم و برم رشته برق ، حالا به نظرتون کدوم گرایش بهتره ؟ ( از نظر علمی ! یعنی کلا کدومشون کامل تره ؟ )
کدوم یکی از این گرایش ها بیشتر به برنامه نویسی و روباتیک و هوش مصنوعی نزدیکتره ؟

MOHAMMAD2010
13-03-2017, 19:50
الان چه رشته ای هستی ؟

kian98
13-03-2017, 20:30
الآن عمران .

paveej
14-03-2017, 01:08
سلام
من تصمیم گرفتم تغییر رشته بدم و برم رشته برق ، حالا به نظرتون کدوم گرایش بهتره ؟ ( از نظر علمی ! یعنی کلا کدومشون کامل تره ؟ )
کدوم یکی از این گرایش ها بیشتر به برنامه نویسی و روباتیک و هوش مصنوعی نزدیکتره ؟

سلام
به نظرم عجله نکنید و کاملن مطمئن بشید که به رشته برق علاقمند هستید.بعضی از درسهای رشته برق یه مقدار سخت هستندو اگه بعدن متوجه بشید که علاقه ندارید براتون دردسر میشه.البته اگه واقعن علاقمند باشید مشکلی پیش نمیاد.ولی با توجه به اینکه الان دارید عمران میخونید احتمال میدم شما یه مقدار سردرگم هستید و دقیقن نمیدونید به چی علاقمند هستید.بهتره واقعن بفهمید به چی علاقمند هستید و به قول معروف بی گدار به آب نزنید
خود اینکه آدم بفهمه به چی علاقه داره یه مقدار سخته.وقتی آدم اطلاعاتش راجع به موضوعی زیاد میشه
کم کم به اون موضوع علاقمند میشه و نسبت به اون موضوع کنجکاوی نشون میده و اطلاعاتش همینجور بیشتر میشه.
اگه شما یه مقدار به رشته عمران علاقمند هستید با مطالعه بیشتر و اضافه شدن اطلاعاتتون
احتمال داره بعدن بیشتر علاقمند بشید
خلاصه اینکه توی تغییر رشته بیشتر دقت کنید چون ممکنه وقتتون بیخودی تلف بشه.بهتره
تحت تاثیر اسم رشته و اینجور چیزا قرار نگیرید.

kian98
14-03-2017, 08:03
سلام

نه من واقعا علاقه دارم . و رشته عمران رو هم میشه گفت اشتباه کردم رفتم چون بیشتر علاقه ام توی برنامه نویسی و کارهای مرتبط با برق هست و رشته برق هر دوی اینها رو داره .

SNOW PATROL
14-03-2017, 09:00
سلام

با توجه به علاقتون رشته کنترل بیشتر مورد پسند شما حواهد بود