PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : دینامیک کرئن هارد

Mehrshad2562
25-09-2006, 20:36
سلام دوستان.من تازه با این انجمن آشنا شدم.امید این که بتونم از کمک های شما نهایتاستفاده رو بکنم و تا اونجایی که ممکنه تو بحثها شرکت کنم.یه سوال دارم بیبینم میتونید کمکم کنید .میخوام اطلاعات کاملی درباره دینامیک کردن هارد دیسک به دسست بیارم.قبلا از همکاری شما ممنونم.

Programer
25-09-2006, 20:47
سلام دوستان.من تازه با این انجمن آشنا شدم.امید این که بتونم از کمک های شما نهایتاستفاده رو بکنم و تا اونجایی که ممکنه تو بحثها شرکت کنم.یه سوال دارم بیبینم میتونید کمکم کنید .میخوام اطلاعات کاملی درباره دینامیک کردن هارد دیسک به دسست بیارم.قبلا از همکاری شما ممنونم.

میشه یه خورده توضیح بدی؟ :sad:

Mehrshad2562
27-09-2006, 21:29
میشه یه خورده توضیح بدی؟ :sad:
اين يه روشيه كه با اون ميشه ظرفيت هارد رو چند برابر كرد.حتي اگه پر شده باشه.

Mehrshad2562
28-09-2006, 12:00
اي بابا كسي نيست به ما كمك كنه؟

kazemfdisk
28-09-2006, 12:17
Mehrshad2562 جان صبر کن دوستان میان بهت جواب میدن
ولی من تا به حال این اصطلاح به گوشم نخورده
یعنی واقعا میشه ظرفیت هارد رو چند برابر کرد به حق چیزهای نشنیده
:rolleye: :happy:

pesar_tanha
29-09-2006, 00:23
سلام عزيز خوبي ظرفيت هارد چند برابر نميشه
متوني فايل هاي هر درايو كه بخاي فشرده كني در يك هارد 80 شما حدود 4/5 گيگ ميتوني فضا خالي كني
اونم تو ويندوز هاي سرويس پك 2 ميشه البته تو ويندوز هاي سرويس پك يك اگه ويندوزه جديد باشه ميشه
ميري تو ماي كامپيوتر بعد روي هر درايوئي كه ميخاي فشرده كني رايت كليك كن بعدش
compress drive to save disk space تيك ميزني و aplay بعدشم صبر كن تا فايل هاي تان فشرده بشه

mohammad hamed
29-09-2006, 07:14
خداييش ديناميك كردن هارد تا به حال نشنيده بودم

AK1
29-09-2006, 07:21
تو زمان داس يه برنامه بود ادا مي كرد حجم هارد رو زياد مي كرد ولي اون موقع هم نفهميدم چطوريه انگار با همين زيپ كردن بود [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يه مبحثي هم تو مديرت پارتيشن تو اكس پي هست كه به ديسكهاي پويا معروف است تو قسمت disk managment هستش ولي فكر نمي كنم كارش افزايش اندازه هارد باشه
خلاصه تو disk managment روي پارتيشن كه كليك راست كني گزينه convert to Dynamic Disk رو مي بيني

راستي disk managment تو قسمت computer managment هستش تو كنترل پنل اAdministrative Tools بايد باشه [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mehrshad2562
30-09-2006, 22:39
مرسي پيداش كردم.از كمك همه دوستان ممنونم.با اين روش كه خيلي به درد سرورها مي خوره ميشه از فضاي خالي هارد به درايوهايي كه پر شدند اضافه كرد كه در حالت استاتيك نميشه.مگر اینکه فرمت کنی هارد رو یا با پارتیشن مجیک.روش هم همونه که عزیز آخری گفت.

Kiarash3000
08-10-2006, 00:31
من هاردم رو دینامیک کردم در ویندوز 2000 ولی اصلا تغییری حاصل نشده تو حجم درایو یا فضای خالی اون احتمال داره دینامیک کردن مربوط به افزایش سرعت خواندن و نوشتن در هارد باشه؟