PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ---کمکم کنید من قاطی کردم

saman1330
04-03-2017, 23:38
درود:n16:
من یه انتی ویروس کومودو روی سیستم دارم که چند روز یه بار اپدیت میکنه(رایگان دیگه)
با سیستم مشکلی ندارم ولی هر فلش مموری که وصل میکنم به لپ تاپ به نظر ویروسه(چون روی هر فولدر که کلیک میکنی یه پوشه جدید میسازه و هر چی پاک میکنی بازم از بین نمیره)
و هر فلش مموری که میزنم همین داستانه
ایا سیستمم ویروسیه؟
در ضمن برای پاک سازی سیستم یا اسکن چی نصب کنم
تاپیک های زیادی اینجا خوندم یکی تحریمه یکی ضعیفه یکی پولیه(:n27:)...
سپاس گذار میشم اگه کمک کنین

vb2000
04-03-2017, 23:54
اره سیستم ویروسیه آنتی ویروس

eset nod 32 antivirus
ورژن 4 یا 8 نصب کن مشکلت حل میشه

sunshineboy
05-03-2017, 00:03
درود:n16:
من یه انتی ویروس کومودو روی سیستم دارم که چند روز یه بار اپدیت میکنه(رایگان دیگه)
با سیستم مشکلی ندارم ولی هر فلش مموری که وصل میکنم به لپ تاپ به نظر ویروسه(چون روی هر فولدر که کلیک میکنی یه پوشه جدید میسازه و هر چی پاک میکنی بازم از بین نمیره)
و هر فلش مموری که میزنم همین داستانه
ایا سیستمم ویروسیه؟
در ضمن برای پاک سازی سیستم یا اسکن چی نصب کنم
تاپیک های زیادی اینجا خوندم یکی تحریمه یکی ضعیفه یکی پولیه(:n27:)...
سپاس گذار میشم اگه کمک کنین

سلام کومودورو ب صورت حداکثر حساسیت تنظیم کردی؟! چون تموم انتی ویروسا باید کانفیگ بشن اول یعنی تنظیماتش جوری بشه ک حداکثر حساسیت رو داشته باشه خب ویروسیه سیستمت ک فولدر جدید میسازه اسم فولدر جدیدی ک میسازه چیه ؟ کومودو ضعیفه کلا

sunshineboy
05-03-2017, 00:10
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
وارد لینک شو بر اسا 64 یا 32 بیت بودن سیستم دانلودش کن رو صفحه دسکتاپت سیوش کن
کلیک راست run as an administrator

اسکن رو بزن منتظر بمون تموم بشه وقتی تموم شد دو تا لوگ بهت میده ب اسم
FRST.txt
Addition.txt
اون دو تارو بزار اینجا
بعد ی سوال چند وقته اینطوریه؟ مثلا یکماه؟ یکسال؟

saman1330
06-03-2017, 21:28
سلام کومودورو ب صورت حداکثر حساسیت تنظیم کردی؟! چون تموم انتی ویروسا باید کانفیگ بشن اول یعنی تنظیماتش جوری بشه ک حداکثر حساسیت رو داشته باشه خب ویروسیه سیستمت ک فولدر جدید میسازه اسم فولدر جدیدی ک میسازه چیه ؟ کومودو ضعیفه کلا

با نام همون فولدری که تو فلش کپی میکنم
کومودو حداکثر تنظیم شده

saman1330
06-03-2017, 21:39
وارد لینک شو بر اسا 64 یا 32 بیت بودن سیستم دانلودش کن رو صفحه دسکتاپت سیوش کن
کلیک راست run as an administrator

اسکن رو بزن منتظر بمون تموم بشه وقتی تموم شد دو تا لوگ بهت میده ب اسم
FRST.txt
Addition.txt
اون دو تارو بزار اینجا
بعد ی سوال چند وقته اینطوریه؟ مثلا یکماه؟ یکسال؟

تقریبن 1 ماهه
اینم لوگ ها

sunshineboy
08-03-2017, 14:05
تقریبن 1 ماهه
اینم لوگ ها

GVDownloadAgent.exe
GV LicenseManager
این دو تا کرکیه؟ اگه کرکیه باید پاکش کنی کلا اگرم نیاز داری هیچی بزار بمونه
Service_KMS.exe
internet dw manager
DriverToolkit
IObit Unlocker
Uninstall Gold

اینارو پاک کن از اینجا:
Control Panel\Programs\Programs and Features"

کلا نرم افزار های کرک شدت پاک کن اگه میخوای مشکل نداشته باشی هیچ وقت
اگه نیاز داری ک دیگه هیچی این مشکلتم ب خاطر همین استفاده کردنت از این کرکاس حداقل اینترنت دانلود منیجر رایگان فلش گت رو نصب کن به جای idm
اینکارایی ک میگم رو هم بکنی تضمینی نیس مشکلت رفع بشه چون تموم نرم افزارات نصفش کرک شدس!
از نرم افزار های شرکت IObit هیچ وقت استفاده نکن!:

دی ان اس دستی وارد کردی درسته؟ مال کجاس؟! پاکش کن
(217.218.155.155
4.2.2.3!)؟؟؟؟؟؟؟؟؟

از دی ان اس امن نورتن استفاده کن
(TCP/IPv4)

Preferred DNS: 199.85.126.30
Alternate DNS: 199.85.127.30

نصبش کن بریز رو دسکتاپ اجراش کن بدون تغییر دادن تنظیماتش منتظر بمون اپدیت بشه scan رو بزن اگه چیزی پیدا کرد لوگشو بده
اینطوری هم ک من دیدم مشکلت اصلیت اینی ک نوشتی نیس این حالا حل شدنش به خیلی چیزا بستگی داره ک یکیش پاک کردن تموم نرم افزار های کرک شدت اگه نیمتونی باید بزاری بمونه!

اصن مشکلت اصلیت اینه Service_KMS.exe ( ک خبرم نداری) ک باهاش ویندوزت اکتیو کردی ازت جاسوسی میکنه! این مهمتره این ویروسیه ک باعث میشه تو فلشتم فایل شورتکات یا هر چی هست درس کنه

sunshineboy
08-03-2017, 14:07
کلا همیشه اگه نرم افزار کرکی داری یا نرم افزاری ک با کیجن یا این چیزا فعال شده باشه بیخیال ویروس زدایی سیستمت بشو چون ک بی فایدس
اگه تو انجمن های خارجی ک کارشون مبارزه با بدافزار هست بری
اصلا اگه بفهمن تورنت داری مثلا رو سیستمت یا نرم افزار غیر قانونی کرک شده جوابت نمیدن پستتم بسته میشه
چون واقعا هم بی فایدس
اگه میخوای از نرم افزارها به صورت مجانی استفاده کنی ولی ایمن سعی کن از کلید استفاده کنی کلید اشتراکی یا دزدی هر چی هست یاکلید به صورت فایل ریجیستری
مطمعنم هست
مثلا مث من میخوام انتی ویروس اوست استفاده کنم کلیدش رو از اینترنت پیدا میکنم
نخریدم و غیر قانونیم هست
ولی از کرک استفاده نمیکنم نرم افزار کرکی کلا هم امنیت سیستمت رو به خطر میندازه هم سیستمت رو ویروسی میکنه مخصوصا واسه کسایی ک کارشون با سیستمشونه و کارای بانکی و مالی با سیستمشون انجام میدن احتمال هک شدن اکانتشون ایمیلاشون راحت همش هست!

اگه واقع ایه نرم افزار رو نیاز داری مثلا فوتوشاپو گرون هم هس خب مجبوری دیگه باید کرکشو بگیری ولی توقعم نباید داشته باشی از کومودو یا انتی ویروست ک سیستمت رو حفظ کنه

یه موقع هاییم هست تو با ی نرم افزار کار میکنی ولی مثلا میبینی گرون نیس به پول ما به پول ایران مثلا میشه 100 هزار تومن و میتونی هم پول در بیاری از نرم افزار خب 100 هزار تومن بده یکبار یکسال راحت باش
ی کار دیگم میتونی انجام بدی جایگزین رایگان اون نرم افزار رو پیدا کنی مثلا فوتوشاپ میخوای خب؟

تو گوگل سرچ میکنی :Free Photoshop Alternatives

واست پیدا میکنه

saman1330
13-03-2017, 23:13
خیلی خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتی و توضیحات کاملتون
راستش چون کار گرافیکی میکنم از چندین برنامه استفاده میکنم که اگه بخام اورجینال اینا رو بخرم اصن برام نمی صرفه(میتونم باهاش یه سیستم جدا بخرم:n02:)
تا یه ماه پیش مشکلی نداشتم و این ویروس از طریق یه فلش usb وارد سیستمم شد که متاسفانه اونموقع کومودو هم خاموش بود(شاید میتونست پیداش کنه)
بعد از اون هم از فلش از سیستم من وارد سیستم همکارم شد.
الان حتا وقتی روی درایو فلش کلیک راست میکنم که فرمت کنم یا properties رو نگاه کنم سریع صفحه ی کلیک راست بسته میشه!
تو سیستم مشکل ندارم(البته بعضی اوقات سیستم کند میشه و قاطی میکنه که شاید مال ویروس باشه)
ولی بیشتر مشکل فلش دارم(حتا هارد اکسترنال هم مشکلی نداره)
به هر شکل نیاز دارم یه اسکن کامل و ویروس کشی از سیستمم بشه(حالا اینکه چون کرک زیاد دارم و بی فایده است یا نه:n03:)
در ضمن اون قسمت که گفتی activator windows مشکل داره.خوب اون مال خود سی دی ویندوز هست.چکار میتونم بکنم؟

راستی اینکه جدیدن بعضی وقتا چراغ وب کم چند ثانیه روشن میشه و زود خاموش میشه!(دید میزنن مارو:n09:)
سپاس:n16:

sunshineboy
13-03-2017, 23:49
خیلی خیلی ممنون بابت وقتی که گذاشتی و توضیحات کاملتون
راستش چون کار گرافیکی میکنم از چندین برنامه استفاده میکنم که اگه بخام اورجینال اینا رو بخرم اصن برام نمی صرفه(میتونم باهاش یه سیستم جدا بخرم:n02:)
تا یه ماه پیش مشکلی نداشتم و این ویروس از طریق یه فلش usb وارد سیستمم شد که متاسفانه اونموقع کومودو هم خاموش بود(شاید میتونست پیداش کنه)
بعد از اون هم از فلش از سیستم من وارد سیستم همکارم شد.
الان حتا وقتی روی درایو فلش کلیک راست میکنم که فرمت کنم یا properties رو نگاه کنم سریع صفحه ی کلیک راست بسته میشه!
تو سیستم مشکل ندارم(البته بعضی اوقات سیستم کند میشه و قاطی میکنه که شاید مال ویروس باشه)
ولی بیشتر مشکل فلش دارم(حتا هارد اکسترنال هم مشکلی نداره)
به هر شکل نیاز دارم یه اسکن کامل و ویروس کشی از سیستمم بشه(حالا اینکه چون کرک زیاد دارم و بی فایده است یا نه:n03:)
در ضمن اون قسمت که گفتی activator windows مشکل داره.خوب اون مال خود سی دی ویندوز هست.چکار میتونم بکنم؟

راستی اینکه جدیدن بعضی وقتا چراغ وب کم چند ثانیه روشن میشه و زود خاموش میشه!(دید میزنن مارو:n09:)
سپاس:n16:
سلام خوبی؟
خواهش میکنم حدس زدم کار گرافیکی میکنی
نمیخواد بخری نرم افزار ک من کلی گفتم(راه حل هم دادم بهت چند تا) ولی تا حدی میتونی با این سیستمت تو سایتای بانکی این جاها نرو چون فایل کیجین این چیزا داری رو سیستمت تو خبر نداری یه فایل کیجنی باز کردی اون توش چی بوده ک !
مشکلت حل میشه این مشکلی ک داری خب؟ با انتی یوروس میشه پاکش کرد این ویروس رو من گفتم بی خیال شی واسه این بود چون میدونم بازم بر میگرده همین یا یه مشکل دیگه میاد واسه این گفتم بی فایدس
این فایل اکتیویتر ویندوز خودش مشکلی نداره خودش فایل امنی هستش و اصن چیز بدی نیس این یه پروسه ای رو انجام میده ک سیستمت اکتیو بمونه مهم اون سایتایی هست ک این رو واسه دانلود میزارن(واسه اینه من هر کی دارم میگم این فایل خطرناکه چون کسی نمیدونه از اونجایی ک دانلود کرده چی توش اضافه کردن گذاشتن رو سایت ممکنه دستکاریش کرده باشن مث همین سافت 9-8 یکیش مثلا تو نمیدونی این همون فایله یا نه راه حلش اینه بری از سایت امن دانلود کنی سری بعدی ک خواسی دانلود کنی بگو ادرس سایتشو بهت میدم یه سایت خارجیه نسخه اصلی این اکتیویترو میزارن
نمیدونم چراغ وب کمت این یکی رو نمیدونم باید یه سرچی بکنی ببینی دلیل روشن خاموش شدنش چیع

راهل حل موقتیه حل مشک فلشت اینه ؟
نرم افزار 3 مگابایتی رو دانلود میکنی این دیگه راحت ترین خلاصه ترینشه بدون اینکه بخوای سیستمت یه اسکن کامل کنیو هزار مرحله بلند رو طی کنی : )
این به احتمال زیاد پاکش کنه ولی همون ویروس فلشت رو فقط
دانلودش ک کردی روش کلیک کن (run as admin) وارد برنامه ک شد 100 درصد ک شد(فلشت وصل کن به سیستمت) clean رو بزن
عوض کردم لینک دانلود رو نسخه اخرشو گذاشتم*ک دیپه نیاز به اپدیت نداشته باشه

sunshineboy
14-03-2017, 00:19
واسه اینکه خیالت بابت وبکمتم راحت باشه یه انتی ویروس+فایروال بگیر
انتی ویروس اوست هست من کلیدشم گذاشتم همینجا نسخه کاملش اینجا مجانی دانلود کن با فایروالِ کسی وبکمتم نمیتونه هک کنه اگه کومودوت فایروال داره ک دیگه نمیخواد نصب کنی اوست رو همون بسه
اون نرم افزارم واسه حذف ویروس و این etc ها از فلش و هارد اکسترنال هست ک گذاشتم با همون هر فلش و هاردی رو ک داری وصل کن به سیستمت کلین رو بزن پاکشون میکنه

saman1330
17-03-2017, 20:28
درود
سال نو پیشاپیش شادباش:n16:
برنامه antimalware رو نصب کردم یه چنتایی تروجان پیدا کرد گه گمونم پاکسازی شد(نفهمیدم ویروس یاب یا ویروس کش).(لوگ نداشت برنامه)
usb fix رو نصب کردم که بار اول 42 تا infected پیدا کرد و مشکل فلش ها حل شد.
الان که اسکن میزنم 1 infected پیدا میکنه
یه لوگ داره اگه لازمه بزارم؟

اون برنامه هایی که گفتی رو پاک کردم(تورنت رو اصن راه نداره پاک کنم:n02:)

sunshineboy
17-03-2017, 20:58
درود
سال نو پیشاپیش شادباش:n16:
برنامه antimalware رو نصب کردم یه چنتایی تروجان پیدا کرد گه گمونم پاکسازی شد(نفهمیدم ویروس یاب یا ویروس کش).(لوگ نداشت برنامه)
usb fix رو نصب کردم که بار اول 42 تا infected پیدا کرد و مشکل فلش ها حل شد.
الان که اسکن میزنم 1 infected پیدا میکنه
یه لوگ داره اگه لازمه بزارم؟

اون برنامه هایی که گفتی رو پاک کردم(تورنت رو اصن راه نداره پاک کنم:n02:)
سلام ممنون
سال جدید پیشاپیش بر شما هم مبارک

منظورت از antimalware چیه؟ مالواربایت منظورته؟
بزار لوگشو اره طوری نی این یو اس بی فیکس فقط واسه پاک کردن ویروس و...از فلش هارد اکسترنال هر چیزی ک به یو اس بی ها میخوره طراحی شده بهتر از انتی ویروسا پاک میکنه فلش و هارد اکسترنال رو
تورنت رو پاک نکن تورنت امن استفاده کن مثل uTorrent
وقتیم ک دانلودت تموم شد کلا نرم افزار رو ببند

sunshineboy
17-03-2017, 21:05
اهان منظورت zemana بود؟ زمنا لوگش رو باید بری تو تنظیماتش اون پایین سمت چپ اگه یادم باشه چون من ندارمش چند وقته یادم نیس درست یه چیزی شبیه چهار تا ستون انتخاب میکنی بعد export رو میزنی مثلا رو دستکتاپت میخوای ذخیره کنی دسکتاپ رو انتخاب میکنی ذخیرش میکنه و لوگش میریزه رو دسکتاپت

sunshineboy
17-03-2017, 21:10
تو پوشه های تمپتم چند تا فایل مشکوک بود خب؟ بعضی از بدافزارا اونجا میمونن یا خودشون یا پسمانده هاشون باید پاک بشن تو اون لوگی ک دادی هست
کلا هر هفته یه بار تمپت خالی کن

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
دانلود با لینک مستقیم و حجم 4 مگابایت ( رایگان ) اینو انتخاب کن دانلودش کن نصبش کن اینجا
واردش ک شدی مثل عکس

دقت کن تو تموم خونه ها تیک بخور سمت چپ(البته کش و هیستوری مرورگرتم پاک میکنه ) سمت راستم اون گزینه advanced تیک شده باشه بعد اسکن سمت راست بالا رو بزن بعد منتظر میمونی فایلها و موارد جانک رو پیدا کنه
بعد هم در اخر کار کلین رو میزنی

saman1330
17-03-2017, 21:38
مرسی
اینم انجام شد
:n12::n16:

sunshineboy
17-03-2017, 21:51
تو این لوگ چیزی وجود نداره ک بد باشه یه دونه ای رو ک پیدا کرده بود کلین کردی؟ فک کنم کلین کردی چون تو این چیزی نیس

sunshineboy
17-03-2017, 22:18
لوگ نمیخواد همیشه اخرین نسخشو از همون ادرسی ک گذاشتم دانلود کن(یکماه یه بار چک کن) فقط کلین رو بزن دیگه کاری نداشته باش چیه توش :n02:

saman1330
21-03-2017, 11:29
باش
خیلی ممنون:n16:

negin19911993
07-08-2017, 02:36
اره سیستم ویروسیه آنتی ویروس

eset nod 32 antivirus
ورژن 4 یا 8 نصب کن مشکلت حل میشه

الان ورژن 10 اومده نصب کن