PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست معرفی نرم افزار هارد کردن زیرنویس روی فیلم با سرعت بالا

em_p30
04-03-2017, 00:47
سلام،همونطور که دوستان میدونن،خیلی از ریسی -ورها و دستگاههای پخش خانگی با زیرنویس فارسی مشکل دارن(با بیش از 10 فرمت زیرنویس هم امتحان کردم).من به یه نرم افزار نیاز دارم که زیرنویس رو روی فیلم بصورت هارد قرار بدم،میدونم که برا این کار تا دلتون بخواد برنامه هست،ولی اونایی که تا الان امتحان کردم در واقع غیر از هارد کردن زیرنویس رو فیلم در واقع خود فیلم رو هم تبدیل میکنن و بنابراین زمان بسیار زیادی رو میگیرن.لطفا برنامه ای رو معرفی بفرمایید که همونطور که عرض کردم ساب رو رو فیلم بصورت هارد قرار بده(که دیگه مشکل دیکد کردن زیرنویس نباشه)و در عین حال این کار رو سریع انجام بده(سریع مثل حالتی که ما فایل زیرنویس رو با برنامه MKVtoolNIX به دیتای فایل اضافه میکنیم).ممنون.

amir3852
04-03-2017, 01:27
اگر دنبال يك چيز سرعتي هست پس كلا بي خيالش شو
ميتوني از چند تا سايت و فروم عالي بهره بگيري ولي برنامه هايي كه بعضي از سايتها براي هارد كردن استفاده ميكنند اونهايي كه رايگان هستند شديدا كيفيت صدا و تصوير رو از بين ميبرند اونهايي هم كه پولي هستند خوب قيمتهاشون بالاست و اگر كارتون تجاري نيستش به نفعتون نيست
در ضمن هيچ نرم افزار و سخت افزاري توي دنيا نيومده كه بتونه مثل زيرنويس هاردساب انگليسي بتونه هاردساب فارسي رو OCR كنه و اگر خودتون دستي اينكارو بخواهيد انجام بديد كه فكر كنم چندين روز براي يك ساعت فيلم زمان ببره
سايتهاي معروف و غيره هم از همون نرم افزار معروف Edius بهره ميبرند مثل تايني چون ميبينيد كه دوبله رو بصورت فريم فريم روي تصوير كار ميكنند تا درست بشه
Videohelp.com
avsforums.com
myce.club.com
digidigest.com

شايد كمكتون كنه
موفق باشيد