PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ال جی جی 5 یا ...

amirarsalan65
02-03-2017, 10:14
سلام ممنون از وقتی که میذارید. من یه گوشی میخوام تا دو میلیون تومن . در کلی کانال عضو هستم با کلی ویدیو ، دوست ندارم گوشی هی بهنگه و زود به زود پر شه . من دغدغه پاک کردن عکسها و اینا داشته باشم(الان ایفون قدیمیم همه این مشکلاتو داره) . کیفیت صفحه نمایش و دوربین هم خیلی برام مهم هستش. باتری خوبیم داشته باشه.هواووی هم اصلا نمیخوام . میخواستم ال جی جی 5 بگیرم که میبینم همه میگن مشکل سایه انداختن رو صفحه داره ، از گوشیهای میان رده سامسونگ هم که دل خوشی ندارم ، در فروشگاههای انلاین هم همه خریداران میگن نا راضین و ال جی و اچ تی سی پیشنهاد میدن با این بودجه. میخواستم نظر شما هم بدونم.

Emad HD
03-03-2017, 08:12
سلام ممنون از وقتی که میذارید. من یه گوشی میخوام تا دو میلیون تومن . در کلی کانال عضو هستم با کلی ویدیو ، دوست ندارم گوشی هی بهنگه و زود به زود پر شه . من دغدغه پاک کردن عکسها و اینا داشته باشم(الان ایفون قدیمیم همه این مشکلاتو داره) . کیفیت صفحه نمایش و دوربین هم خیلی برام مهم هستش. باتری خوبیم داشته باشه.هواووی هم اصلا نمیخوام . میخواستم ال جی جی 5 بگیرم که میبینم همه میگن مشکل سایه انداختن رو صفحه داره ، از گوشیهای میان رده سامسونگ هم که دل خوشی ندارم ، در فروشگاههای انلاین هم همه خریداران میگن نا راضین و ال جی و اچ تی سی پیشنهاد میدن با این بودجه. میخواستم نظر شما هم بدونم.

سلام HTC 10

VAHID
03-03-2017, 14:15

میتونید الجی v20 بگیرید
یا صبر کنید 1ماه دیگه جی 6 بیاد تو بازار

بنظر من صبر کنید برا خرید جی 6
چون گوشی عالی هستش

DJ POLESTAR
03-03-2017, 16:34
شما میگید از گوشی های میان رده سامسونگ خوشتنون نمیاد و در مقابل میگید میتونید 2 میلیون هزینه کنید خب با همین دو میلیون از هر برندی میتونید پرچمدار تهیه کنید نه میان رده. چرا به سامسونگ s7 یا s7 edge فکر نمیکنید؟ بهترین گوشی سال 2016 شناخته شد و حتی تا به الان هم نظیر نداره و از نظر سخت افزاری هم میتونه تا چندین سال ساپورتتون کنه و اینکه ضد آب و ضد گرد و غبار هم هست نسبت به پرچمدار الجی که LG G5 باشه در ضمن یکی از ویژگی های گوشی های سامسونگ نسبت به برندی نظیر الجی و بقیه اینه که LCD صفحه نمایش گوشی های تولید شده توسط کمپانی سامسونگ معمولا از نوع تکنولوژی AMOLED هستش که بسیار چشم نواز و خوش رنگتر و رنگ های عمیقتری داره نسبت به صفحه های نمایش IPS الجی یا HTC یا Huawei. البته اینم بگم که هرچند تو گوشی های سامسونگ از نظر طراحی ظاهری نسبت به الحی که واقعا نوآوری ظاهری خاصی داره و هر سال تغییرش میده؛ در سامسونگ نوآوری خاصی دیده نمیشه و همه گوشی ها از میان رده تا پرچمدارش تقریبا شکل و شمایل شبیه به هم دارن مخصوصا دکمه مربع HOME که گوشی 300 تومنی هم داره 2 میلیون تومنی هم داره! اما خب تو این دو سال اخیر سامسونگ با صفحه نمایش EDGE یا بقول معروف منحنی شکل که تا حالا فعلا هیچ شرکتی نتونسته به فکرش برسه یا استفاده کنه انقلابی بود در بین طراحی های سنتی گوشی های حال حاضر.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

mehrdadb3
03-03-2017, 19:04
به نظر من هم که تا الان صبر کردید کمی هم صبر کنید ال جی جی 6 رو بگیرید

amirarsalan65
04-03-2017, 11:33
ممنونم از وقتی که گذاشتید . رفتم ال جی جی 6 سرچ کردم از مشخصاتش خوشم اومد منتها هنوز به بازار نیومده باید یه مدت برای اون صبر کنم بعد یه تایمی هم میبزه که به قیمت اصلیش برسه ، قیمت اولیه و فیکش فکر کنم بالای دو تومن باشه که خیلی زمان میبره با این گوشیه فعلیم دیگه کلافه شدم. DJ POLESTAR قطعا نمیتونم با 2 م پرچمدار هر برندیو تهیه کنم . s7 edge هم داشتم ، تو خیابون از دستم قاپیدن ، صفحه نمایش عالی داشت ولی چیزی که اعصابمو خورد میکرد این بود که در کیبورد ، کلیدهایی که روی edge ها قرار داشتن خوب نمیگرفتن و باید 4 ،5بار هی روش میزدم که با توجه به پولی که دادم خیلی ضد حال بود.
دوستان خدمات پس از فروش ال جی میگن خیلی بده، درسته این حرف؟ میگن دعا کنید کارتون بخشون نخوره.
بعد من ماکسیممی که میتونم بذارم 2 م هستش اصلا دلم نمیاد بیشتر از این برای گوشی بدم مثلا سیصد بزارم روش . این اس 7 هم هیچ فروشگاه انلاینی نداره ، اصولا وقتی یه گوشی کم میشه احتمالش خیلی زیاده بهت یه سکندهند در حد نو بندازن

amirarsalan65
04-03-2017, 11:53
v20 هم الان چک کردم ، ظاهرش خیلی خوبه اندوریدشم خوبه فقط یه ذره بزرگه و اینکه میگن شیشه دوربینش بیرون زده و شکنندس .
گوشی های سونی چطور؟ مثلا z5 premium

VAHID
04-03-2017, 20:43
v20 هم الان چک کردم ، ظاهرش خیلی خوبه اندوریدشم خوبه فقط یه ذره بزرگه و اینکه میگن شیشه دوربینش بیرون زده و شکنندس .
گوشی های سونی چطور؟ مثلا z5 premium

الان خودم وی 10 دارم زیاد گوشی بزرگی نیست وی20 هم همینجور
از اس7 اج یخورده بزرگتره وی20
گوشی خوبیه هر کی خریده راضی بوده فقط اگر استفادتون زیاده شاید باطریش جلب توجه نکنه
اول برید یجا تست کنید دستتون بگیرید و تو نت چندتا کلیپ ببینید بعد تصمیم بگیرید

DJ POLESTAR
05-03-2017, 00:47
ممنونم از وقتی که گذاشتید . رفتم ال جی جی 6 سرچ کردم از مشخصاتش خوشم اومد منتها هنوز به بازار نیومده باید یه مدت برای اون صبر کنم بعد یه تایمی هم میبزه که به قیمت اصلیش برسه ، قیمت اولیه و فیکش فکر کنم بالای دو تومن باشه که خیلی زمان میبره با این گوشیه فعلیم دیگه کلافه شدم. @DJ POLESTAR ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) قطعا نمیتونم با 2 م پرچمدار هر برندیو تهیه کنم . s7 edge هم داشتم ، تو خیابون از دستم قاپیدن ، صفحه نمایش عالی داشت ولی چیزی که اعصابمو خورد میکرد این بود که در کیبورد ، کلیدهایی که روی edge ها قرار داشتن خوب نمیگرفتن و باید 4 ،5بار هی روش میزدم که با توجه به پولی که دادم خیلی ضد حال بود.
دوستان خدمات پس از فروش ال جی میگن خیلی بده، درسته این حرف؟ میگن دعا کنید کارتون بخشون نخوره.
بعد من ماکسیممی که میتونم بذارم 2 م هستش اصلا دلم نمیاد بیشتر از این برای گوشی بدم مثلا سیصد بزارم روش . این اس 7 هم هیچ فروشگاه انلاینی نداره ، اصولا وقتی یه گوشی کم میشه احتمالش خیلی زیاده بهت یه سکندهند در حد نو بندازن

نظر شخصی شما محترم ولی سایز کیبورد قابل تغییر هست که بشه از روی edge کشید داخل.
هر گوشی اندرویدی هم که یه مقدار از تاریخ ریلیزش بگذره زیاد اختلافی با 2 میلیون نداره مگر اینکه یکی بی دغدغه باشه و بخواد از اولین مصرف کننده های پرچمدار باشه و اوایل ورود به بازار با قیمت فضایی بخردش.

amirarsalan65
05-03-2017, 09:30
نظر هر کس محترمه حتما ،ولی اینکه سایز کیبورد کووچیک کنید مثل اینه که صورت مساله رو پاک کنید ، این ضعفو در قسمت اج داره بالاخره . VAHID تصمیم گرفتم همون وی 20 رو بگیرم ، فقط باید برم از تزدیک ببینم که سایزش راحته برام یا نه ، خیلی یه دستی کار میکنم با گوشی. فقط کاشکی خدمات پس از فروشش مثل سامسونگ خوب بود:n27:

ممنونم از همه دوستانی که وقت گذاشتن و جواب دادن

esmiz
12-03-2017, 20:07
سونی اکسپریا xz بگیر

فرستاده شده از F5122ِ من با Tapatalk

NOR-1
11-04-2017, 01:52
S7 edge 128gb بگیر

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

navareh
11-04-2017, 13:16
هنگ کردن گوشی اگه بخاطر شلوغ بودن تلگرام و فایلهای متعدده در واقع با بالا بودن حافظه داخلی گوشی و رم دستگاه تا حدود زیادی حل میشه اینکه شما از برند هوواوی خوشت نمیاد رو من درک نمیکنم من باب اطلاعتون بگم هوواوی اصالتا یه شرکت مخابراتیه و جدیدا دستگاههای مخابراتی کشورمون از این شرکت داره خریداری میشه پرچمداران گوشیهای هوواوی و شیائومی گوشیهایی بسیار خوب و با کیفیت و با امکانات خوب هستن که قیمت مناسبی هم دارن گوشی آنر 8 پرو از هوواوی که جدیدا اومده بهتون قول میدم هیچ جا باهاش به مشکل بر نمیخوری و عالیه بدنه فلزی دوربین فوق العاده لایکا و حسگر قدرتمند اثر انگشت و حافظه داخلی بالا پردازنده بروز و عالی تازه قیمتش هم واقعا مناسبه
از برند شیائومی هم گوشی نوت واقعا عالیه گوشیهای رده پایین این دو برند شاید زیاد جالب نباشن ولی پرچمدارانشون واقعا بی نظیرن شما میتونی نظر کاربرانشون رو هم تو سایتهای مختلف مطالعه کنی

DJ POLESTAR
11-04-2017, 14:42
S7 edge 128gb بگیر

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

والا صفجه قبل من هم این پیشنهاد رو بهشون دادم منتها یه گارد خاصی واسم گرفتن که دیگه بهتر دونستم ادامه ندم!
***کسی که S7 Edge رو دستش بگیره اندازه دستش نرمال باشه با این گوشی میتونه به راحتی با یک دست کار کنه حتی خوابیده میشه باهاش تایپ کرد بدون درگیر شدن قسمت خمیده در تایپ (اشتباه اتفاقی در حروف قسمت های اج گوشی که اینطور نیست!) ولی این دوستمون فرمودن قبلا کار کردن و کلی اذیت شدن بحاطر لبه های خمیده. من با احترام کامل عرض میکنم کسی که با صفحه اج این گوشی مشکل داره یا خیلی تپل و مپله با دست های عریض و بزرگتر از حد معمول یا تینیجر که هتوز به رشد کامل نرسیده در غیر اینصورت محال ممکننه صفحه اج کسی رو اذیت کنه چرا که حتی حساسیت اج هم تقریبا تا حدودی کمتر از وسط صفحه هست.***