PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : Mi5 | فراموشی پترن گوشی و لاک شدن ، چگونگی هارد ریست یا فلش

PersiAndroid
20-02-2017, 13:34
سلام بچه ها . وقتتون بخیر

من این گوشی رو تازه خریدم.

Xiaomi Mi 5 ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])
, 4G , Model :2015105 , 32GB

و همون روز خرید خواهر کوچیکم روش پترن گذاشت!

و من نه روش اکانت گوگل داشتم نه اکانت Mi ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) و نه Mi Cloud ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) که بخوام الان دستگاه رو بازیابی کنم.

و این گوشی ریکاوری هم نداره که برم اونجا هارد ریست کنم (وقتی میری ریکاوری فقط تصویر یه گوشی و یه کابل میاد) ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

چون بوت لودرش لاکه و اینکه نحوه ی فلش با فست بوتشم ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) نمیدونم که بخوام رام بزنم.

گرچه دولوپر مودشم فعال نیست و usb debugging هم به طبع خاموشه و چون دستگاه هم لاک هست نمیشه هیچکدوم از اینا رو فعال کرد...

و فک نکنم بشه فلش کرد یا کاستوم ریکاوری زد تا زمانی که اینا فعال نباشن...

تو فروم سایت رسمی هم یه روش پیدا کردم که میشه با پی سی سوییت چینی گوشیو فلش کرد ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اما اونم برام کار نکرد.

تاپیکم زدم اما کسی پاسخگو نبود ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]).
خواهش می کنم در صورت امکان اگه راهی هست راهنمائیم کنین.سپاس...

rahnemoun
10-03-2017, 10:01
سلام

پیشنهادم اینه که با بعضی از این مراکز فروش که گارانتی این گوشی‌ها رو هم ارائه میدن، صحبت کن، احتمالا بتونن کمک‌ات کن.

نمیدونم آیا میشه اینجا معرفی‌شون کرد یا نه؟

#RaMiN ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])