PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : گلکسی s7 edge و اندروید نوقا

omid81
19-02-2017, 18:30
سلام. اول میخاستم ببینم الان اس سون ادج بخرم بهتره یا منتظر باشم هشتش بیاد. با توجه به اینکه اگه هشتشم بیاد قیمتش فضاییه و باز شیش ماه باید صبر کنم قیمتش معقول بشه و ... کلن زمان خیلی میبره. یا الان تو این رنج قیمت پیشنهاد بهترم هست یا نه؟

- بعدشم میخاستم بدونم واسه s7 edge اندروید نوقا اومده یا نه؟ برام خیلی مهمه که اس سون اگه بگیرم اندرویدش نوقا باشه. همین الان اگه گوشیو بخرم اندرویدی که روشه مارشمالوئه؟
به نظرتون تا کی برای اس سون ادج آبدیت اندروید میاد؟ اینکه گوشیم اندرویدش بروز باشه یکی از ملاکای خریدمه ولی پیکسل گوگل خیلی قیمتش بالاس

یه چیز دیگه ؛ اگه s7 ادج قرار شد بگیرم ، به نظرتون کدوم رنگش بهتره؟
ممنون

mhda69
19-02-2017, 23:07
اس۷ و اس۷اج هر دو آپدیت اندروید۷ براشون اومده الان و در دسترسن...
در مورد خرید،حداکثر تا اواخر اسفند اس۸ معرفی خواهد شد،و اس۷ ازون ببعد شروع ب افت قیمت خواهد کرد،پس اگر جنبه مالی قضیه براتون مهمه بهتره حداقل تا اواخر فروردین صبرکنین...هرچ بیشتر صبر کنین افت قیمت بیشتره و بهتر!

greatpouya
20-02-2017, 13:51
دوستان، چرا در بخش آپدیت گوشی من اندروید ۷ نمیاد؟ بعد از این همه مدت از انتشارش؟؟؟

MMDFullHD
20-02-2017, 13:57
دوستان، چرا در بخش آپدیت گوشی من اندروید ۷ نمیاد؟ بعد از این همه مدت از انتشارش؟؟؟

رام رو دانلود کن با ادین بزن اپدیت

omid81
20-02-2017, 16:39
رام رو دانلود کن با ادین بزن اپدیت
میشه کامل توضیح بدید؟ از کجا دان میشه؟
دوستان تفاوتی بین قیمت رنگاش هست؟ کدوم رنگشو بگیرم بنظرتون؟

MMDFullHD
20-02-2017, 21:01
میشه کامل توضیح بدید؟ از کجا دان میشه؟
دوستان تفاوتی بین قیمت رنگاش هست؟ کدوم رنگشو بگیرم بنظرتون؟

ادین ی برنامه فلشر هست مثل فلش تولز سونی
رام همون اندروید 7 رو دانلود میکنید و روی گوشی فلش میزنید
روشی اسون هستش ازینجا میتونید ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]) اموزش و رام رو دانلود کنید بنده با همین روش گوشی خودم رو اپدیت کردم

بله رنگ هاش تفاوت قیمت داره تو بیشتر گوشیام اینطوریه

شخصا رنگ مشکی واسه اقایون میپسندم و رنگ جذابیه