PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل هنگام اضافه کردن رم جدید

m0rt3z4
19-02-2017, 00:24
سلام دوستان
مشخصات سیستم من :
مادربورد : ga-p55-ud3l
cpu : intel cori3
رم : 2 تا رم kingmax ddr3 1333 2gb که روی هم میشه 4 گیگ
گرافیک : amd radeon hd 5500
ویندوز : 10

با اضافه کردن یک رم kingstone 4gb ddr3 1600 در کنار 2 تا رم دیگه ،سیستم بالا میاد ولی همون اول خطای Kernel Security Check Failure میده ،ولی توی بایوس رم رو میشناسه و میزنه 8 گیگ.
وقتی فقط از این رم 4 گیگ استفاده میکنم و رم های قبلی ام رو بر میدارم ،حتی سیستم بالا نمیاد و توی همون صفحه اول که مشخصات مادربورد رو میگه سیستم مدام ریست میشه و حتی من نمی تونم برم توی تنظیمات بایوس!
حتی بایوس رو هم ریست کردم و باطری رو هم در آوردم ولی فرق نکرد!
با این توضیحات به نظرتون مشکل از چیه ؟ ممکنه مشکل از رم جدید باشه؟ درضمن رم رو حدوده 2 ساعته از دیجی کالا واسم آوردن با گارانتی سازگار

ممنون میشم زاهنمایی کنید

basem.c905
19-02-2017, 08:09
سلام عزیزم
شما به سایت گیگا برید و با زدن مشخصات دقیق مادربردتون و rev آن ، اخرین اپدیت بایوس رو دانلود کنید و تو فلش بریزید - حتما فایلش رو اکسترت کن
همون اول که کامپیوترت روشن میشه پایننش نوشته Q-flash
در اونجا فایل بایوس رو به برنامه شناسایی کن و بعد از اپدیت شدن بایوس رم رو مجددا امتحان کن
نتیجه رو اعلام کن

m0rt3z4
19-02-2017, 14:31
ممنون بابت راهنمایی ،دیشب آخرین آپدیت بایوس رو دانلود کردم ولی چون بلد نبودم ازش استفاده کنم و دیروقت هم بود بیخیالش شدم.
فعلا امروز صبح بردمش گارانتی سازگار ،اونا هم کلا گفتن این محصول ما نیست و توی سیستم هامون همچین محصولی ثبت نشده و همچنین لیبلش مخدوشه !!!! جالبه بدونید لیبل سازگار روی رم هست و وقتی برام آوردن لیبل یکم خش داشت
دیشب ساعت 9 شب رم رو از دیجیکالا واسم آوردن ،هنوز یک روز نیست رم رو گرفتم ،زدن زیر همه چی:))
فعلا که رم رو سازگار ازم گرفته تا استعلام کنه!!!! دیجیکالا هم گفته بررسی میکنیم.