PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ویندوز را بخرم یا دانلود کنم؟

mechanic1
13-02-2017, 20:40
درود
دوستان بهتره نرم افزار برای نصب ویندوز 7 رو از شرکتهایی مثل پرنیان و گردو و ... بخرم یا نه از اینترنت (از سایتهای موجه مثل همین جا یا ------ و یا -----------)دانلود و نصب کنم؟ کدوم مشکل نخواهند داشت و راحت نصب میشن؟ برای کسی که اولین بار است ویندوز عوض میکند در نظر داشته باشید و البته اگر توصیه مهمی هست ، استقبال میکنم.

hosseinf722
13-02-2017, 21:12
سلام
دانلود کردن برای من نه تنها راحت تر و در دسترس تره، باعث میشه بعده چند وقت کلی دیسک نداشته باشم که ندونم کجا جاشون بدم. به این دو دلیل اکثر نرم افزارها، ویندوز، بازی، فیلم و.... رو دانلود میکنم. به شما هم توصیه میکنم ویندوز رو دانلود کنین و با فلش نصب کنین.

afshin b
13-02-2017, 21:14
از نت دانلود کن
پیشنهاد من سایت سافت۹۸ هست
میتونی رو دیسک رایتش کنی یا همونجا یه نرم افزار معرفی میکنه که ویندوز دانلود شده رو با استفاده از فلش میتونی روی سیستم نصب کنی.

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

esiya
13-02-2017, 22:41
درود
دوستان بهتره نرم افزار برای نصب ویندوز 7 رو از شرکتهایی مثل پرنیان و گردو و ... بخرم یا نه از اینترنت (از سایتهای موجه مثل همین جا یا ------ و یا -----------)دانلود و نصب کنم؟ کدوم مشکل نخواهند داشت و راحت نصب میشن؟ برای کسی که اولین بار است ویندوز عوض میکند در نظر داشته باشید و البته اگر توصیه مهمی هست ، استقبال میکنم.
من پیشنهاد میکنم دانلود کن یا از اینجا یا پی سی دانلود
از سافت 98 دانلود نکن همش دستکاریه و پچ ها و کرکهای مردم رو به نام خودش میزنه و ویندوز رو ویرایش دیگران میذاره و اورجینال خود سایت مایکروسافت نیست.

siava5h
14-02-2017, 15:45
من پیشنهاد میکنم دانلود کن یا از اینجا یا پی سی دانلود
از سافت 98 دانلود نکن همش دستکاریه و پچ ها و کرکهای مردم رو به نام خودش میزنه و ویندوز رو ویرایش دیگران میذاره و اورجینال خود سایت مایکروسافت نیست.

شما که انتقاد کردی، پیشنهاد هم میکردی...!

درود

دانلود کن. سی دی های توی بازار ممکنه آسیب دیده باشن و یا مشکلی در رایتشون وجود داشت باشه. همچنین ممکنه خرابی نرم افزاری داشته باشن.
دانلودهای روی سایتها مطمئن تر هستن. خیلی ها اون رو دانلود و نصب کردن و اگر ایراد داشته باشن کاربران گزارش میکنن و مدیریت سایت قطعا اصلاحش میکنه. لزومی نداره که فایل خراب رو برای دانلود قرار بده. پس احتمال سالم بودنش تا 99% قابل اعتماده.
هزینه تمام شده برای شما به حداقل میرسه، مخصوصا اگر دالود رایگان یا نیم بها داشته باشی که دیگه بهتر.

اما در مورد اینکه اولین بارته میخوای ویندوز نصب کنی اینکه:
بهت پیشنهاد میکنم سیستمت رو 2 ویندوزه کنی.
یعنی درایو ویندوزتو فرمت نکنی و این ویندوز قبلی رو پاک نکنی. یک ویندوز جدید در کنارش نصب کن. یا در یک درایور دیگه نصب کن. که اگر احیانا در نصب ویندوز موفق نبودی و یا به هر دلیلی فایل ویندوز قابل نصب نبود، ویندوزت قبلی رو داشته باشی که بتونی مشکل را حل و یا جبران کنی. بعد که فرآیند نصب رو یاد گرفتی میتونی در نصب های بعدی درایو ویندوز رو فرمت کنی.
چراکه اگه درایو ویندو رو فرمت کنی و ویندوز جدید رو قادر نباشی نصب کنی، حالا به هر دلیلی، شما دو راه بیشتر نخواهی داشت. یک اینکه بری از بازار یک سی دی ویندوز بخری یا از طریق یک کامپیوتر دیگه فایل ویندوز رو فلش بریزی و دوباره تلاش به نصب کنی که معلوم نیست موفق بشی یا نه، و دوم اینکه سیستمت رو به یک متخصص بسپری و مبلغ 30-40 هزار تومنی بابت نصب ویندوز جدید بهش پرداخت کنی.

اون سایتهایی که معرفی کردی خوبن. مسلما هرچه کمتر ویندوزها دستکاری شده باشن، خوب بهتره.
من از پی سی دانلود ویندوز 10 رو گرفتم و خیلی خوبه و مشکلی با دانلودی که کردم ندارم.

sasan.69
14-02-2017, 16:05
رفقا بخوام ویندوز7 دانلود کنم از اینجا دانلود کنم؟32بیت

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Captain_America
14-02-2017, 16:27
نسخه قانونی ویندوز رو بخرید ، ویندوز قانونی مزیت هاش زیاده امنیتش فوق العاده بالاست که اکثر مواقع نیاز به آنتی ویروس رو رفع میکنه دسترسی به فروشگاه مایکروسافت ، آپدیت ها و ...

siava5h
14-02-2017, 17:16

اگر آخرین نسخه است بله دانلود کنید.
ظاهرا فقط 32 بیت نیست و هردو را شامل میشود.
به نظرات نوشته شده در پایین مطلب هم نگاه بندازید، شاید بخشی از سوالات شما را پوشش دهد.

hosseinf722
14-02-2017, 17:18
نسخه قانونی ویندوز رو بخرید ، ویندوز قانونی مزیت هاش زیاده امنیتش فوق العاده بالاست که اکثر مواقع نیاز به آنتی ویروس رو رفع میکنه دسترسی به فروشگاه مایکروسافت ، آپدیت ها و ...

- میشه راجع به مزیت هاش دقیق تر توضیح بدین؟
- و امنیت ویندوز قانونی در چه مواردی بیشتر از کرک شده هاست؟

ممنون

alireza9t9
15-02-2017, 00:26

از اینجا دانلود کنید ، خودم دانلود کردم و راضیم :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

در نهایت آپدیتا رو هم میتونید از اینجا دانلود کنید :

برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید

alireza9t9
15-02-2017, 00:34
- میشه راجع به مزیت هاش دقیق تر توضیح بدین؟
- و امنیت ویندوز قانونی در چه مواردی بیشتر از کرک شده هاست؟

ممنون

سلام دوست عزیز ، هیچ تفاوتی نداره ، نه در امنیت و نه در پایداری و سرعت و غیره ... شما با خرید نسخه اورجینال فقط کپی رایت رو رعایت میکنید. "فقط" ممکنه در دریافت آپدیت مشکل پیش بیاد ، که اون هم در دنیای بزرگ اینترنت موجوده و میشه دانلود کرد

hosseinf722
24-02-2017, 08:10
سلام دوست عزیز ، هیچ تفاوتی نداره ، نه در امنیت و نه در پایداری و سرعت و غیره ... شما با خرید نسخه اورجینال فقط کپی رایت رو رعایت میکنید. "فقط" ممکنه در دریافت آپدیت مشکل پیش بیاد ، که اون هم در دنیای بزرگ اینترنت موجوده و میشه دانلود کرد

سلام
دقیقا هینطوره
کفتم شاید چیزی هست که دوستمون مطرح کردن و ما خبر نداریم در مورد امنیت ویندوز اورجینال.