PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اموزش در مورد نرم افزارهای مدلسازی

aref.moradi
08-02-2017, 14:45
من قبلا رشته مدلسازی خوندم که با تخته رسم و خطکش تی بود الان میخوام از نرم افزارهای مثل اتو کت و کورال کت و غیره استفاده کنم در این زمینه کتاب یا راهی هست که بتونم با مفاهیم این نرم افزارها بصورت مبتدی اشنا بشم

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

alireza6622
08-02-2017, 20:23
با سلام متاسفانه علی رغم وجود منابع بسیار ،منابع خوبی همگی به زبان غیرفارسی هستند واکثرا یا درست ترجمه نشدن ویا اصلا ترجمه فارسی ندارن، توی بعضی از سایت های دانلود رایگان هم فیلم های آموزشی وجود داره که دربهترین حالت زبان اصلی با زیرنویس فارسی هستند وحجم حدود 1 الی 1.5 گیگ که یا امکان دانلود نیست یا به صرفه نیست.....
به هرحال اینجا ایرانه و با همه جا فرق داره اینجا باید اگر خواستی چیز جدیدی رو یاد بگیری وقت و هزینه زیاد صرف کنی....خودم شخصا عاشق طراحی خودرو،هواپیماوکشتی و...هستم یا جواهرات ولی هزار افسوس که زیرساخت مناسب وبازار کار خوبی درایران نداره منم امکان عزیمت به خارج رو ندارم به امید روزی که دستیابی به علوم جدید رویا نباشد

siava5h
08-02-2017, 20:45
من قبلا رشته مدلسازی خوندم که با تخته رسم و خطکش تی بود الان میخوام از نرم افزارهای مثل اتو کت و کورال کت و غیره استفاده کنم در این زمینه کتاب یا راهی هست که بتونم با مفاهیم این نرم افزارها بصورت مبتدی اشنا بشم

Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

در اینترنت زیاد میشه پیدا کرد... :n13:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]