PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : برای سرماخوردگی بهتره به متخصص اعصاب و روان مراجعه کنم؟یا دکتر داخلی؟

شروین 4
03-02-2017, 00:28
سلام من بدجور دچار عفونت و سرماخوردگی و بدن درد شدم.و چون چند نوع قرص اعصاب مصرف میکنم که دوزشون خیلی بالاست.دکترهای داخلی و گوش و حلق وبیتی آیا میدونن چه نوع چرک خشکن یا آنتی بیوتیکی تداخل دارویی با داروهای اعصاب نداره؟

میترسم برم دکتر عمومی یه آنتی بیوتیک اشتباهی بده تداخل داشته باشه با داروهای اعصابم تشنج کنم بمیرم.خیلی وسواس دارم.خدایا جمعه هم هست متخصص های اعصاب و روان هم نیستن..

آیا استامینیفون 500 تداخل داره؟ آموکسیسیلین ؟ قرص سرماخوردگی بزرگسالان؟این 3 تا رو مادرم داده میگه بخور ولی بدجور اظطراب دارم میترسم تداخل داشته باشن با داروهای اعصاب.

از یه طرف بدن درد و گلو درد و سردرد داره عذابم میده از یه طرف ترس از تداخل داروهای اعصاب با داروهای سرماخوردگی.

فعلا شلغم و سوپ شلغم و آب پرتغال خوردم ولی هیچ فایده ای نداره دارم تب میکنم خیلی سردم شده..

خدایا تا آخر زمستون زنده بمونم فقط:n28:

قرص سرماخوردگی کودکان و استامینیفون کودکان خوبه؟تداخل نداره؟

آخه پارسال یکی از دوستام قرص ضد افسردگی مصرف میکرد ..یه شب سر درد شدید داشت 1 ترامادول 50 خورد کارش کشید به اورژانس 2 بار تشنج کرد تداخل شدید کرد با دارهای اعصابش...میگه مواظب باش داروهای مسکن اصلا نباید بخوری با داروهای اعصاب

M.R.S.
03-02-2017, 09:54
خوب ترامادول که تداخل بدی با داروهای ضد تشنج داره؛

تداخلات دارویی جزو اصول تجویز دارو هستند و هر پزشکی باید ازش مطلع باشه و اگه قبل از نوشتن نسخه داروهاتون رو ذکر کنین مطمینا دارویی که تداخل داشته باشه و برای شما مضر باشه نمینویسن
اگر شما خیلی نگران هستید یا دازوهاتون رو بگین تا تداخلات با داروهای.معمول سرماخوردگی چک بشه یا بعد از دریافت نسخه با داروهای اعصاب و روانتون چک کنم؛

MOHAMMAD_ASEMOONI
04-02-2017, 00:37
سلام
مطلب بنده در این صفحه رو بخونین . شاید کمک کنه برای پیشگیری و درمان سرماخودرگی و عفونت
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
درضمن , خیلی از سرماخودگیها نیاز به دارو نداره بلکه احتیاج به مراقب و بهداشت داره . نخوردن چیزهای مضر . خوردن چیزهای مفید و رعایت بهداشت در خانه و بیرون .
جداکردنِ همه چیز در خانه , ار حوله و لیف و صابون تا ظرف و ظروف
برای پیشگیری هم همینها لازم هست
=======================================
شاید امکان متوقف کردنِ موقف داروهای اعصاب هم باشه . خصوصاً با تغیبر افکار و نگرش به دنیا و زندگی و تقویتِ معنویات
اگر به این چیزها و رسیدن به آسایش و آرامش بدون دارو علاقمند هستین , مطالب بنده مخلص و دیگر دوستان رو در تاپیک زیر بخونید
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]