PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : کدام متخصص مراجعه کنم؟

ALEMIX
01-02-2017, 22:05
من یه بار دچار استرس شدم از تو خواب و دست چپم ناگهانی یه حالتی شبیه برق گرفتگی پیدا کرد و بعدش ورم کردو الان انگشت کوچک و کناریش خم شدن و به شدت حساس همین حالت رو در چشم چپ هم دارم (پلکم به سختی باز میشه)دو سه روزیه دست راستمم حالت خواب رفتگی پیدا میکنه و انگشتان پامم تیر میکشن باید ارتوپد برم یا روانپزشک یا مغز و اعصاب یا داخلی نمی دونم راهنمایی لطفا

siava5h
02-02-2017, 01:27
من یه بار دچار استرس شدم از تو خواب و دست چپم ناگهانی یه حالتی شبیه برق گرفتگی پیدا کرد و بعدش ورم کردو الان انگشت کوچک و کناریش خم شدن و به شدت حساس همین حالت رو در چشم چپ هم دارم (پلکم به سختی باز میشه)دو سه روزیه دست راستمم حالت خواب رفتگی پیدا میکنه و انگشتان پامم تیر میکشن باید ارتوپد برم یا روانپزشک یا مغز و اعصاب یا داخلی نمی دونم راهنمایی لطفا

چقد توضیحاتت شبیه سکته مغزیه...:n03:
من نظرم اینه پزشک مغز و اعصاب مربوط میشه.
ارتوپد که استخوانه و حسابی سر کیست میکنه. اونقدر برق میده تا جان آدم در بره.
روانپزشک هم که کارش صحبت کردنه. با داخل بدن آدم کاری نداره اصولا.

M.R.S.
02-02-2017, 11:27
ابتدا به متخصص مغز و اعصاب (نورولوزیست) مراجعه کنید؛از نظر مشکلات داخلی اعصاب شما رو بررسی میکنن و وجود بیماری ها رو تشخیص میدن یا رد میکنند
اگر مشکل داخلی وجود نداشت در مرحله بعد به متخصص اعصاب و روان(یا همان روانپزشک) مراجعه کنید

MOHAMMAD_ASEMOONI
04-02-2017, 04:58
من یه بار دچار استرس شدم از تو خواب و دست چپم ناگهانی یه حالتی شبیه برق گرفتگی پیدا کرد و بعدش ورم کردو الان انگشت کوچک و کناریش خم شدن و به شدت حساس همین حالت رو در چشم چپ هم دارم (پلکم به سختی باز میشه)دو سه روزیه دست راستمم حالت خواب رفتگی پیدا میکنه و انگشتان پامم تیر میکشن
باید ارتوپد برم یا روانپزشک یا مغز و اعصاب یا داخلی نمی دونم راهنمایی لطفا
سلام
امیدواریم که به سرعت خوب بشین و چیز مهمی نباشه
شما الکل یا مواد مخدر هم مصرف میکنین ؟

ALEMIX
04-02-2017, 12:46
سلام
امیدواریم که به سرعت خوب بشین و چیز مهمی نباشه
شما الکل یا مواد مخدر هم مصرف میکنین ؟

خیر من هیچ چیزی مصرف نمیکنم حتی یک قرص ساده هم مصرف نمی کنم

ALEMIX
08-02-2017, 20:07
من دوتا پزشک مراجعه کردم یکی مغز و اعصاب یکی متخصص طب ورزشی و فیزیکی دکتر مغز و اعصاب سردرگم مانده بود ولی دکتر طب ورزشی معاینه دقیقی انجام داد و گفت طرف چپ بدنت خیلی ضعیف شده و آزمایش چکاپ کامل و ام آر آی مغز و گردن نوشت و گفت بعدا باید نوار عصب هم بگیری

ALEMIX
08-03-2017, 18:27
بالاخره مشخص شد مشکل چی بوده یک بار دچار فلج موقت صورت شدم و خود به خود بهبود یافته و خودم نفهمیدم ضعف یک طرف بدن هم به خاطر دیسک گردن و بیرون زدگی مهره ها شده که به علت سنگین برداشتن بوده که توسط ام آر آی معلوم شد