PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشكل با w300i

PARADISE
25-09-2006, 13:03
من يه sony ericsson W300i از دوبي اوردم .متاسفانه اينجا وقتي سيم كارت انداختم پيغام INACTIVE SIM ميده. بهم گفتن بايد ببري مخابرات REGISTER كني . رفتم مخابرات اونجا گفتن اين سريال گوشي شما ثبت نميشه و نمي تونين REGISTER كنين ولي با اين حال فقط بهم گفتن يه فرم پركن.
از بچه هايي كه تجربه دارن درخواست ميكنم منو كمك كنن چون خيلي به گوشيم نياز دارم.شنيدم با نرم افزار و اينچيزا ميشه يه كاريش كرد
با كمال تشكر

Man Hunter
25-09-2006, 13:27
سلام...

شما يه سر تشريف ببرين آرياشهر,يا ولي عصر(چقدر نزديك هستن به هم [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] !!!!)...ولي عصر پاساژ ايرانيان,يه مغازه سر نبش هست..

اونجا 15 هزار تاي ناقابل ميدين,قفل گوشيتون رو باز ميكنن...(زياد هم زمان نيمبره)...بعدش گوشي شما

راحت كار ميكنه...خودم دبليو 800 روم هميكن كار كردم..از هلند گرفتم( 15هزار تومان خريدمش,آكبند!!!!!!!!!!!) [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آوردم اونجا,همين مشكلات شما رو داشتم(البته ميدونستم چه دردش هست [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] )...بردم SimFree ش كردم و حالا هم تو ايران هم اينجا از گوشيم استفاده ميكنم,فقط سيم كارتها رو جابجا ميكنم... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

موفق باشين.... [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

يا حق رمضان..... ;)

M O H S E N
25-09-2006, 18:57
15 هزار تومان خريدي يا دلار؟

چقدر گرون

jamali
25-09-2006, 19:04
يعني در واقع يه كاري ميكنن . گوشي رو هك كرده و غير قانوني ريجستر ميكنن ...
همچنين گوشي شما قاچاقي وارد ايران شده ...

هر دو تا كار ( خربد گوشي قاچاق - هك كردن گوشي و ريجستر كردن غير قانوني ) كاملا جرمه !
در زمينه اين كه آيا ميشه رديابي كرد شايد بشه يه كارايي كرد ولي مطمئن نيستم. فكر كنم بشه ...

M O H S E N
25-09-2006, 19:07
يعني در واقع يه كاري ميكنن . گوشي رو هك كرده و غير قانوني ريجستر ميكنن ...
همچنين گوشي شما قاچاقي وارد ايران شده ...

هر دو تا كار ( خربد گوشي قاچاق - هك كردن گوشي و ريجستر كردن غير قانوني ) كاملا جرمه !
در زمينه اين كه آيا ميشه رديابي كرد شايد بشه يه كارايي كرد ولي مطمئن نيستم. فكر كنم بشه ...

هيچ كاري نميتونن بكنن.
نگران نباش برادر.

jamali
25-09-2006, 19:12
اگه مطمئن هستي من هم يه دو سه تا گوشي سفارش بدم بياد برام باز كن . معلوم كه نميشه موقع فروختن؟

Man Hunter
26-09-2006, 00:56
اگه مطمئن هستي من هم يه دو سه تا گوشي سفارش بدم بياد برام باز كن . معلوم كه نميشه موقع فروختن؟

نه داداش....چه خبر بابا...مگه كتاب مافيايي ميخواي بفروشي؟

خيالت راحت

يا حق رمضان.....

Man Hunter
26-09-2006, 00:59
15 هزار تومان خريدي يا دلار؟

چقدر گرون

15 هزار نومن...مگه مخم باگ داره 15 هزار دلار بدم؟

خسته نبلشي...يعني 15 ميليون!!!!

بي خيال بابا....

يا حق رمضان...... ;)

Mehdi_Full
26-09-2006, 21:52
من يه sony ericsson W300i از دوبي اوردم .متاسفانه اينجا وقتي سيم كارت انداختم پيغام INACTIVE SIM ميده. بهم گفتن بايد ببري مخابرات REGISTER كني . رفتم مخابرات اونجا گفتن اين سريال گوشي شما ثبت نميشه و نمي تونين REGISTER كنين ولي با اين حال فقط بهم گفتن يه فرم پركن.
از بچه هايي كه تجربه دارن درخواست ميكنم منو كمك كنن چون خيلي به گوشيم نياز دارم.شنيدم با نرم افزار و اينچيزا ميشه يه كاريش كرد
با كمال تشكر
دوست خوبم شما كه تشريف بردي دوبي چرا دبليو 300 آوردي ؟ مدل جديدتري پيدا نكردي ؟ :laughing:
در مورد اينجور رجيستر درسته كه گوشي كار ميكنه ولي شخصا اينطور رجيستر رو نميپسندم :)