PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : درخواست کمک فوری فوری

behdesign
31-01-2017, 22:58
کد:
info > menu > mute > power

آقا من این ترفندی بالایی رو اجرا کردم یک منوی مخفی باز شد که یکسری چیزهارو توش تغییر دادم وبعد اینکه تلویزیون رو خاموش و روشن کردم کل کانالا بهم ریخت
دوباره رفتم داخل اون منو و reset factory رو زدم الان همه چی پریده حتی توی منوی اصلی گزینه جستجو بطور کامل غیر فعال شده لطفا کمکم کنید
تلویزیون دیگه هیچی نشون نمیده

مدل تلویزیونم هم سامسونگ UA40F5550AM

sunshineboy
31-01-2017, 23:10
کد:
info > menu > mute > power

آقا من این ترفندی بالایی رو اجرا کردم یک منوی مخفی باز شد که یکسری چیزهارو توش تغییر دادم وبعد اینکه تلویزیون رو خاموش و روشن کردم کل کانالا بهم ریخت
دوباره رفتم داخل اون منو و reset factory رو زدم الان همه چی پریده حتی توی منوی اصلی گزینه جستجو بطور کامل غیر فعال شده لطفا کمکم کنید
تلویزیون دیگه هیچی نشون نمیده

مدل تلویزیونم هم سامسونگ UA40F5550AM

روشن خاموشش کن درس میشه

behdesign
31-01-2017, 23:43
روشن خاموشش کن درس میشه

هزار بار روشن و خاموش کردم درست نشد یکسری از تنظیماتی رو که تغییر داده بودم رو برگردوندم قسمت آنالوگش درست شد ولی جستجوی دیجیتالش نمیدونم چرا نیومده

javad2015
01-02-2017, 00:03
هزار بار روشن و خاموش کردم درست نشد یکسری از تنظیماتی رو که تغییر داده بودم رو برگردوندم قسمت آنالوگش درست شد ولی جستجوی دیجیتالش نمیدونم چرا نیومده
احتمالا فریمور تلویزیون اسیب دیده باید با پورت لن پشتش مستقیم از طریق مودم به نت وصلش کنی تا اپدیت بشه.

sunshineboy
01-02-2017, 00:09
این کاری ک دوستمون گفته رو بکن من سررشته ندارم تو تلویزیون اینم تو نت سرچ کردم تو یه سایت خارجی نوشته بود گفتم بگم بد نیس

matinpour
01-02-2017, 00:29
.
دوست عزیز
از این تایپیک استفاده کنید.
تنظیم ساعت و تاریخ و تیونر دیجیتال تلویزیون سامسونگ ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])