PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : KMS-R@1n چیه؟

aliparsa
26-01-2017, 18:08
سلام
بعد از نصب آفیس و فعال سازیش یه چندتا فابل exe با همین نام تو پوشه ویندوز آمده اینا ویروسن ؟

sunshineboy
26-01-2017, 18:54
سلام
یه تروجان خیلی هم خطرناکه ک واسه دزدی اینترنتی استفاده میشه و میتونه اطلاعات بانکیت سرقت کنه
وقتی نصبش میکنی هم داخل ریجیستریت خودشو میزاره هم فایلاش هست
وقتی ک اومد رو سیستمت سیستمت رو ریبوت ک کردی یه بار.. شروع میکنه به کار کردن خودش فایلاشو از اینترنت دانلود میکنه و با استارت اپ سیستمت بالا میاد
شما میری اینجا :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اینو دانلود میکنی

بعد>>>>>>>>>>

اینو ک دانلود کردی میری اینجا:

اینم دانلود میکنی

اینترنتت و قطع میکنی یعنی اگه با لپتاپی از وافیفای قطع اتصال میکنیش اگرم ک با کابل وصلی کلا کابل رو بکش

بعد کم این کاررو انجام دادی
1- adware cleaner رو اجرا میکنی ی اسکن کامل هر چی پیدا کرد حذف میکنی

2-اخر کارم با اون امسی سافت یه اسکن کامل میکنی

بعدش میری تو مروورگات تو قسمت Manage add-ons یا Extensions گوگل کروم و فایرفاکس هر مرورگری داری نمیدونم من دنبال این اسم میگردی kms-r@1n.exe اگه بود پاکش میکنی مرورگرت رو هم ریست میکنی تنظیمات اینترنت اکسپلورر رو هم ریست میکنی
سیستمت ریست میدی
امیدوارم حل بشه مشکلت اگه نشد میری هیمتن پرو نسخ اخرشو دانلود میکنی
این کرک داره نرم افزارش کرکشم من چک کردم 6 تا انتیویرس میگن ویروسیه دیگه با ضمانت خودت اینم نصب میکنی یه اسکنم با این میکنی

اگه بازم نشد یه انتی ویرس مث اویرا یا اوی جی یا اوست رایگان نصب کن پیشنهاد من تو مورد شما ای وی جی هست چون ای وی جی تو پیدا کردن تروجان و به شناسایی بد افزارهای جدید و به روز هتره یه اسکنم با اونا بکن انتی ویروس داری؟ اگه داشتی اصن اجازه نمیداد این فایله رو اجرا کنی فک کنم انتی ویروس نداری دیگه فک کنم حل بشه مشکلت
موفق باشی

آداک
26-01-2017, 19:12
KMS-R@1n چیه؟

فایلی هست که یکی از اکتیو کننده های ویندوز و آفیس(ری لودر) توی سیستم ایجاد میکنه. بهتره با آنتی ویروس پاکش کنی و از اکتیو کننده ی دیگه ای استفاده کنی. البته از هر اکتیو کننده ای استفاده کنی بعضی انتی ویروسها بهش گیر میدن و مجبوری اعتماد سازی کنی. در هر حال KMSAuto.Lite مطمئن تره. یا Microsoft Toolkit که البته دومی یه مقدار پرفورمنس سیستمو میاره پایین.

sunshineboy
26-01-2017, 19:17
تنها انتی ویرسهایی ک اینو شناسایی میکنن این چهار تان امسی سافتم توشون هست

aliparsa
27-01-2017, 00:24
چرا آنتی ویروس دارم گفت اجرا نکن. من فرستادمش تو استثنا ها و اجرا کردم و الان تو قسمت استثنای آنتی ویروسمه از اونجا پاکش کنم حله ؟ ممنون

mahdi.askari
27-01-2017, 02:37
خیلی مواظب باش اینا تروجانن

sunshineboy
27-01-2017, 02:57
چرا آنتی ویروس دارم گفت اجرا نکن. من فرستادمش تو استثنا ها و اجرا کردم و الان تو قسمت استثنای آنتی ویروسمه از اونجا پاکش کنم حله ؟ ممنون
نه چون دیگه رخنه کرده تو سیستمت فقط ک همون یه دونه فایل نیس ک میره واسه خودش تو فایلای ویندوز جا پیدا میکنه . باید از تو رجیستری هم پاک بشه انتی ویروسا زیاد قوی نیستن تو اسکن ریجیستری.... باید همون امسی سافترو نصب کنی تا کلا پاک شه از تو فایلای ویندوزت و رجیستری و .... از اون لیست سفید درش بیار با انتی ویروست یه فول اسکن بزار . امسیسافتم نصب کن حله دیگه اگه حالشو نداری و حوصله ی اینکاررو نداری دیگه بزار بمونه واسه خودش

sunshineboy
27-01-2017, 03:05
گفتم ک اون موقع به صورت اوتوماتیک واسه خودش فایل دانلود میکنه از اینترنت...

aliparsa
27-01-2017, 10:07
یا تشکر از تمامی دوستان راستش کلا ویندوز رو دوباره نصب کردم حالا برای کرک کردن آفیس از چه روشی استفاده کنم که این دوباره نیاد ؟ ممنون

آداک
27-01-2017, 10:55
ا تشکر از تمامی دوستان راستش کلا ویندوز رو دوباره نصب کردم حالا برای کرک کردن آفیس از چه روشی استفاده کنم که این دوباره نیاد ؟ ممنون

نیازی به این کار نبود. مالویربایت آنتی مالویر یا hitman رجیستریتم پاکسازی میکردن. در هر حال هر فعال کننده ای استفاده کنی آنتی ویروس بهش گیر میده و اگه خیلی امنیت برات مهمه بهتره پول یدی و لایسنس اورجینال برای آفیس و ویندوزت بگیری یا به روشایی که تو بعضی انجمنا هست مثل روش اسکایپ که خیلی وقت گیره و ممکن هم هست بشه و ممکن هم هست نشه عمل کنی. ولی اگه خواستی از فعال کننده استفاده کنی این دو تا بیشتر قابل اعتماد هستند: ۱-
۱.KMSAuto.Lite.1.3.0.Portable
2-Microsoft Toolkit
برای فعال سازی در kms auto lite به شکل زیر عمل کنید:
مرحله اول

مرحله دوم:
مرحله سوم:
برای فعالسازی افیس هم به ترتیب همین مراحلو برید.

sunshineboy
27-01-2017, 12:07
یا تشکر از تمامی دوستان راستش کلا ویندوز رو دوباره نصب کردم حالا برای کرک کردن آفیس از چه روشی استفاده کنم که این دوباره نیاد ؟ ممنون
روشی نیس با همین باید فعالش کنی بعدشم با یه نرم افزار اسکن مث امسی سافت ویندوزت پاک کنی از این تروجان

آداک
27-01-2017, 12:37
وشی نیس با همین باید فعالش کنی
این همه فعالساز چرا باید با reloader فعالش کنه؟ reloder به قول شما اصلا قابل اعتماد نیست و در عمل همه آنتی ویرسا مالویر میدوننش ولی میتونه از KMSAuto.Lite.1.3.0 استفاده کنه که خیلی از آنتی ویرسا بهش گیر نمیدن یا microsoft toolkit 2.6.2 که اینم از نظر اکثر آنتی ویرسا مشکلی نداره.

sunshineboy
27-01-2017, 13:32
این همه فعالساز چرا باید با reloader فعالش کنه؟ reloder به قول شما اصلا قابل اعتماد نیست و در عمل همه آنتی ویرسا مالویر میدوننش ولی میتونه از KMSAuto.Lite.1.3.0 استفاده کنه که خیلی از آنتی ویرسا بهش گیر نمیدن یا microsoft toolkit 2.6.2 که اینم از نظر اکثر آنتی ویرسا مشکلی نداره.
بعله درسته میتونه از فعالسازهای دیگم استفاده کنه . منظورم از روشی نیس روش ایمنی نیس همش ویروسیه همشون یه آشن واسه خودشون