PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : وب گردي با موبايل

روانپریش
20-01-2017, 11:31
سلام دوستان
براي وبگردي با موبايل چه گوشي خوب هست اصلا وبگردي با موبايل امكان پذير هست؟من تا حالا تجربشو نداشتم ممنون ميشم نظر دوستاني كه تجربشو داشتن بشنوم

After4Ever
20-01-2017, 11:50
به نظرم نوت بهتره
چون اندازه خیلی مهمه

روانپریش
21-01-2017, 23:44
به نظرم نوت بهتره
چون اندازه خیلی مهمه

متوجه نشدم دوست عزيز يكم واضح تر ميگين

The Respina
21-01-2017, 23:48
سلام دوستان
براي وبگردي با موبايل چه گوشي خوب هست اصلا وبگردي با موبايل امكان پذير هست؟من تا حالا تجربشو نداشتم ممنون ميشم نظر دوستاني كه تجربشو داشتن بشنوم

چقدر قصد هزینه برای گو‌شی دارید؟
پست دوم منظور کاربر گوشی های سری نوت سامسونگ هست که اخرین مدل نوت ۵ هست با محدوده قیمتی ۲ میلیون تومن...

روانپریش
22-01-2017, 14:04
چقدر قصد هزینه برای گو‌شی دارید؟
پست دوم منظور کاربر گوشی های سری نوت سامسونگ هست که اخرین مدل نوت ۵ هست با محدوده قیمتی ۲ میلیون تومن...

نهايتش 1 ميليون ميخوام هزينه كنم بيشتر هم براي وبگردي ميخوام به نظرتون تبلت بگيرم بهتر نيست چون استفاده اصليم اينترنت و وبگردي هست

The Respina
22-01-2017, 14:51
نهايتش 1 ميليون ميخوام هزينه كنم بيشتر هم براي وبگردي ميخوام به نظرتون تبلت بگيرم بهتر نيست چون استفاده اصليم اينترنت و وبگردي هست
بله اگر فقط وبگردی و چندتا برنامه پیام رسان اجتماعی مدنظر دارید تبلت گزینه بهتری هست
تا یک میلیون بهترین تبلتی که میتونید تهیه کنید Acer Predator Gt-810 هست ۹۵۰ تومن
این تبلت برای بازی های سنگین و مالتی مدیا هم به راحتی پاسخگو هست

AMIRTELECOM
26-01-2017, 17:59
سلام
فقط mi max بگیرید با توجه به حافظه از ۸۰۰ داره تا ۱۲۰۰ دارای صفحه ۶.۴ اینچ ، پروسسور و دوربین عالی رم ۳ ،۴ و حافظه از ۳۲ تا ۱۲۸ ، باطری قدرتمند که مرگ ندارد
مطمن باش با خریدش اصلا پشیمان نخواهید شد .

Sent from my Mi Note 2 using Tapatalk

روانپریش
27-01-2017, 00:19
سلام
فقط mi max بگیرید با توجه به حافظه از ۸۰۰ داره تا ۱۲۰۰ دارای صفحه ۶.۴ اینچ ، پروسسور و دوربین عالی رم ۳ ،۴ و حافظه از ۳۲ تا ۱۲۸ ، باطری قدرتمند که مرگ ندارد
مطمن باش با خریدش اصلا پشیمان نخواهید شد .

مارك معروفي هستش؟

mahdi.askari
27-01-2017, 02:37
بهترین موبایل برا وبگردی:mega 6.3:n12::n12:

v_a1900
27-01-2017, 10:19
اگه فقط برای وب گردی میخوای پس نوع گوشی به اونصورت مهم نیس چون همه گوشی های جدید به راحتی میشه وب گردی گرد . فقط صفحه بزرگتر باشه مسلما چشم کمتر اذیت میشه و راحت تره. پس شما فقط باید ببینی با مقدار هزینه ای که میکنی کدوم گوشی صفخه نمایش بزرگتری داره.
به نظر من فقط جهت وبگردی گوشی نخرید. بعدا یه چیزایی دیگه هم براتون مهم میشه و اگه گوشی نداشته باشه زود از خریدتون پشیمون میشین.
بجز وب گردی یه سری پارامتر های دیگه مثل دوربین. قطعات داخلی. توانایی اجرای برنامه سنگین. و .... هم با توجه به هزینه ای که میکنید درنظر بگیرید.

روانپریش
27-01-2017, 11:14
منم خودم نظرم روي تبلت هست ولي موندم چي بخرم؟

After4Ever
28-01-2017, 13:17
منم خودم نظرم روي تبلت هست ولي موندم چي بخرم؟

تبلت نخر
منسوخ شدس
من هم ایپد داشتم هم lg g pad 8.3
گوشی از همه بهتره

روانپریش
28-01-2017, 23:29
تبلت نخر
منسوخ شدس
من هم ایپد داشتم هم lg g pad 8.3
گوشی از همه بهتره

براي وبگردي صفحه موبايل يكم اذيت نميكنه؟

AMIRTELECOM
28-01-2017, 23:36
مارك معروفي هستش؟
سلام
بله mi max از برند معرف و نامبر وان چین شرکت شیامی هست مطمن باشید از قدرت و قابلیت هاش نهایت لذت را در کنار قیمت معقولش خواهید برد .

روانپریش
30-01-2017, 14:22
سلام
بله mi max از برند معرف و نامبر وان چین شرکت شیامی هست مطمن باشید از قدرت و قابلیت هاش نهایت لذت را در کنار قیمت معقولش خواهید برد .

ايا تبلتي هست كه مثل لپ تاپ اداپتور هم بخوره به غير از باطري؟