PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ضمیر باطن و ذهن ناخود آگاه (نیاز به راهنمایی دارم)

ali.1963
18-01-2017, 13:28
سلام دوستان.
من جدیدا دارم یه کتابی رو میخونم که اسمش قدرت تفکره. تو این کتاب آموزش هایی رو میده که به من یاد داده باید افکار خودم رو کنترل کنم تا به وسیله ی افکار بتونم تمام زندگیم رو عوض کنم.
مثلا از تلقین کردن یک فکر میگه ، از کاشتن یک فکز در ذهن ناخود آگاه میگه و...
خواستم ببینم کسی اینجا هست که به من کمک کنه من بتونم بفهمم این کتاب راست میگه یا نه؟ چون تو آموزش های این کتاب اومده قدرتمند ترین نیروی ما همون ضمیر باطنه.
ممنون

ramin vao
01-02-2017, 15:29
ذهن انسان خیلی قوی هست و وقتی بدرستی ازش استفاده بشه بهترین نتایج تو زندگی بدست میاد
همه ما یاد گرفتیم مثلا اگه اتاقمون نامرتب و کثیف شد نظم بدیم و تمیز کنیم ولی فراموش کردیم مهمترین جا برای نظم و زیبایی ذهن هست
بعنوان کسی که سالهاست این روش خود تلقینی و ... رو انجام داده میگم قویتر از هر چیزی میتونه بهت کمک کنه با کمک تلقین و باور و آوردن حس خوب
میشه خیلی چیزها رو خلق کرد و بهش رسید.
زیاد دنبال این نباش مردم بگن این درسته یا نه بهتره خودت این راه ها رو امتحان و تجربه کنی

badboys_87
12-02-2017, 10:29
سلام دوستان.
من جدیدا دارم یه کتابی رو میخونم که اسمش قدرت تفکره. تو این کتاب آموزش هایی رو میده که به من یاد داده باید افکار خودم رو کنترل کنم تا به وسیله ی افکار بتونم تمام زندگیم رو عوض کنم.
مثلا از تلقین کردن یک فکر میگه ، از کاشتن یک فکز در ذهن ناخود آگاه میگه و...
خواستم ببینم کسی اینجا هست که به من کمک کنه من بتونم بفهمم این کتاب راست میگه یا نه؟ چون تو آموزش های این کتاب اومده قدرتمند ترین نیروی ما همون ضمیر باطنه.
ممنون

متکی به کتاب نباشید. خودت چی فکر میکنی همان درسته

body_guard
07-03-2017, 15:22
بهترین راه برای برقرایری ارتباط ، ایموشن کده. یک پزشک امریکایی به نام بردلی نلسون کشفش کرده. کتابش رو هم اقای فرهاد فروغمند به فارسی ترجمه کرده. یه سمینار اموزشی هم داره این اقای نلسون که با زیر نویس فارسی تو سایت اقای فروغمند هست.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اقای فروغمند گروه تلگرام هم دارن. ادرسش توی سایت هست. اونجا بچه هایی هستن که به این شیوه واردن. میتونین ازشون سوال کنید. خود اقای فروغمند هم هست.

MOHAMMAD_ASEMOONI
15-03-2017, 08:20
سلام
مرحوم استاد طاوسی (کابوک) هم کتابهائی در مورد بهبود وضعیت جسمی و روحی با هیپنوتیزم و خود هیپنوتیزم داشت .
در نت کتابهاش به صورت pdf هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%3B%26%231705%3B.pdf&btnG=Search
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%88%D8%B3%DB%8C?_e_pi_=7%2CPAGE_ID10%2C451600674 6
==========================================
با تلقین و افکار میشه قسمتهای مختلف بدن رو تحریک و فعال کرد
ساده ترینش تحریک غدد بزاقی با فکر کردن به لیمو ترش و آبلیمو هست . یا گرم کردن بدن در سرما با تصورِ بودن زیر آفتاب داغ در یک روز بسیار گرم

پزشکان گاهی به جای دارو , دارونما میدند به بیمار که فقط یه مشت قرص و گپسول و شربت الکی هست اما بیمار با خوردنشون خوب میشه چون اثر تلقینی داره بر مراکز مؤثر در درمان
شک نکنین که تلقین و خودهیپنوتیزم تاثیر قوی داره فقط مغز باید تمرین کنه تا قوی و توانا و ماهر بشه در خودهیپنوتیزم

M . Sayid
15-03-2017, 13:30
سلام
مرحوم استاد طاوسی (کابوک) هم کتابهائی در مورد بهبود وضعیت جسمی و روحی با هیپنوتیزم و خود هیپنوتیزم داشت .
در نت کتابهاش به صورت pdf هست
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] 8%3B%26%231705%3B.pdf&btnG=Search
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] D9%88%D8%B3%DB%8C?_e_pi_=7%2CPAGE_ID10%2C451600674 6
==========================================
با تلقین و افکار میشه قسمتهای مختلف بدن رو تحریک و فعال کرد
ساده ترینش تحریک غدد بزاقی با فکر کردن به لیمو ترش و آبلیمو هست . یا گرم کردن بدن در سرما با تصورِ بودن زیر آفتاب داغ در یک روز بسیار گرم

پزشکان گاهی به جای دارو , دارونما میدند به بیمار که فقط یه مشت قرص و گپسول و شربت الکی هست اما بیمار با خوردنشون خوب میشه چون اثر تلقینی داره بر مراکز مؤثر در درمان
شک نکنین که تلقین و خودهیپنوتیزم تاثیر قوی داره فقط مغز باید تمرین کنه تا قوی و توانا و ماهر بشه در خودهیپنوتیزم

انقدرم الکی نیست که به دلیل تلقین باشه ، متغییرهای زیادی این وسط دخیلن

M . Sayid
15-03-2017, 13:33
بهترین راه برای برقرایری ارتباط ، ایموشن کده. یک پزشک امریکایی به نام بردلی نلسون کشفش کرده. کتابش رو هم اقای فرهاد فروغمند به فارسی ترجمه کرده. یه سمینار اموزشی هم داره این اقای نلسون که با زیر نویس فارسی تو سایت اقای فروغمند هست.
اقای فروغمند گروه تلگرام هم دارن. ادرسش توی سایت هست. اونجا بچه هایی هستن که به این شیوه واردن. میتونین ازشون سوال کنید. خود اقای فروغمند هم هست.

گول این چزیا رو نخورید خواهشا

body_guard
16-03-2017, 20:17
نه اصلا دروغ نیست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این وبسایت اصلی هست واسه eft و برای ایموشن کد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وبسایت دکتر نلسون مبدع این روش. ترجمه کتابها هم اقای فروغمند انجام دادن.

body_guard
16-03-2017, 22:24
و ضمنا این ادرس فروش کتاب ایموشن کد هست در سایت آمازون
و همچنین کتابهای مربوط به eft

Captain_America
17-03-2017, 12:55
اکثر این مباحث در زمره شبه علم و خرافه هست ، خرافه لزوما قدیمی نیست خرافات معاصر دست کمی از خرافات باستانی ندارند .
اگه واقعا در اینخصوص و سایر موارد مشابه نیاز به راهنمائی داشتید حتما به شخصی که آکادمیک و تخصصی روی موضوع کار کرده مراجعه کنید نه لزوما کتاب ها و مقالات انگیزشی.

M . Sayid
17-03-2017, 14:15
نه اصلا دروغ نیست. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
این وبسایت اصلی هست واسه eft و برای ایموشن کد [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] وبسایت دکتر نلسون مبدع این روش. ترجمه کتابها هم اقای فروغمند انجام دادن.

سایت داشتن لزوما به معنای معتبر بودن نیست ! آنتونی رابینز هم کتاباش فروش میره ولی ..... !!! مفاله ایی که توی نشریه علمی معتبری چاپ شده باشه حسابه !

body_guard
22-03-2017, 13:46
خوب هر چیز جدیدی اولش باهاش مخالفت میشه. ولی بعد پذیرفته میشه. ضمنا این علم چیزی به شما میگه که انتونی رابینز به شما نمیگه. ضرری که نداره. توی کانالش نسخه اصلی و مجانی رو میتونینن بگیرین بخونین و خودتون قضاوت کنین.

body_guard
03-06-2017, 15:34
سوال جوابهای یه سری از بچه ها رو میتونی تو همین کانال پیدا کنی. البته هزینه داره استفاده از مطالب این کانال.