PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : پیش فرض عدم اتصال به وای فای به هیچ قیمتی !

AlirezaGr7
14-01-2017, 17:06
سلام...

این اولین باره که همچین مشکلی پیدا میکنم
من مودم E5786 دارم و توش سیم کارت ایرانسل قرار دادم. به خوبی کار میکنه اما هرکاری میکنم نمیتونم از طریق وای فای بهش وصل شم! برای همین مجبورم همیشه با یو اس بی وصلش کنم به کامپیوتر!!
هر نوع تنظیماتی که فکرتون میرسه انجام دادم اما بازهم تا روی اسم مودم کلیک میکنم که اتصال برقرار شه بعد مدتی مینویسه: can't connect to this network
توی گوشی هم که روش اسم مودم کلیک میکنم یه لحظه عبارت connecting ظاهر میشه و بعد محو میشه هرقدرهم که تکرار کنم اینکارو همینه نتیجه
کارهایی که تاحالا برای رفع مشکل انجام دادم:
تغییر از 2.4 GHz به 5 GHZ
انواع سیستم های امنیتی از کاملا open بگیر تا wpa/wpa2 psk
کانال رو هم روی اتومات بود جواب نداد روی 4 و 8 هم امتحان کردم فرقی نکرد.
دکمه فیزیکی ریست کامل مودم رو هم زدم فرقی نکرد
الان 1-2 روزه وقتم و اعصابمو بهم ریخته! خواهش میکنم اگه کسی میتونه کمکم کنه....حتی راه حل هم نباشه مهم نیست فقط چطوری بفهمم مشکل از کجاست.... دیگه فکر کنم راهی جز بردن به گارانتی نیست! من از سروکله زدن با گارانتی تنفر دارم :n28:

ممنونم از همگی

green-mind
14-01-2017, 17:57
جناب فرکانس 5 گیگاهرتز برای ارتباطات رادیوبی بیشتر استفاده میشه برش گردونید روی 2.4
mode 802.11 رو بزارید رو 802.11 b/g/n

srx190d
14-01-2017, 18:01
ي وقت آي پي دستي روي سيستم ندادين
يا روي مودم ( با احتمال كمتر )

Sent from my iPhone using Tapatalk

AlirezaGr7
14-01-2017, 18:19
جناب فرکانس 5 گیگاهرتز برای ارتباطات رادیوبی بیشتر استفاده میشه برش گردونید روی 2.4
mode 802.11 رو بزارید رو 802.11 b/g/n
دوباره گذاشتم روی 2.4... فقط منظورم این بود که همه نوع تنظیمی رو تست کردم
الان روی b/g/n قرار داره اما کماکان متصل نمیشه که نمیشه
حتی اومدم با برنامه inSSIDer چک کردم هروقت روی اسم کانشکن میزدم که به وای فای وصل شم یه لحهظه توی برنامه میومد:
no wifi adapters detected و بعد درست میشد! اما اتصال با وای فای خبری نبود!!
من این رو روی چندین کامپیوتر و گوشی تست کرردم همش نتیجه یکجور بوده

AlirezaGr7
14-01-2017, 18:21
ي وقت آي پي دستي روي سيستم ندادين
يا روي مودم ( با احتمال كمتر )

Sent from my iPhone using Tapatalk

روی مودم که تنظیمات خود دستگاه بود 192.168.0.1 که وقتی با پورت یو اس بی وصل میکنم راحت میتونم برم تو صفحه ادمینش
روی کامپیوتر خودمم چیزی رو تغییر ندادم...واسه اطمینان روی کامپیوترهای دیگه هم تست کردم نشد