PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل در safe remove کردن هارد اکسترنال

alireza9t9
08-01-2017, 13:17
سلام و خسته نباشید ، من اکثر اوقات که میخوام هاردمو safe revmoe کنم ، با ارور مواجه میشم :

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

هرکاری به ذهنم میرسیده انجام دادم دیگه نمیدونم چیکار کنم ، اگر کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه .

ata.royalfalcon
08-01-2017, 19:19
سلام و خسته نباشید ، من اکثر اوقات که میخوام هاردمو safe revmoe کنم ، با ارور مواجه میشم :

هرکاری به ذهنم میرسیده انجام دادم دیگه نمیدونم چیکار کنم ، اگر کسی میدونه لطفا راهنمایی کنه .

با سلام .
اگر اطلاعاتی روی این هارد دیسک اکسترنال ندارید پیشنهاد میکنم کلیه پارتیشنها رو حذف و مجددا پارتیشن بندی و فرمت کنید و بررسی کنید مشکل برطرف میشه یا خیر . در صورتیکه اطلاعاتی دارید و نمیخواهید پارتیشن بندی و فرمت کنید برای Eject یا Safe remove کردن بدون مشکل برید Disk management ویندوز و مثل عکس زیر offline کنید . البته برای استفاده مجدد باید online بشه .

alireza9t9
13-01-2017, 13:56
با سلام .
اگر اطلاعاتی روی این هارد دیسک اکسترنال ندارید پیشنهاد میکنم کلیه پارتیشنها رو حذف و مجددا پارتیشن بندی و فرمت کنید و بررسی کنید مشکل برطرف میشه یا خیر . در صورتیکه اطلاعاتی دارید و نمیخواهید پارتیشن بندی و فرمت کنید برای Eject یا Safe remove کردن بدون مشکل برید Disk management ویندوز و مثل عکس زیر offline کنید . البته برای استفاده مجدد باید online بشه .

سلام دوست عزیز مرسی که راهنمایی کردید.

تونستم با همین روشی که فرمودید آفلاین کنم و بعدش هارد راحت safe remove شد . در رابطه با اینکه گفتید کلیه پارتیشنها رو حذف و دوباره پارتیشن بندی کنم ، والا قصد دارم تا مدتی دیگه ویندوزمو دوباره نصب کنم ، همونجا این کارارو کنم مشکلی نیست؟ ترجیح میدم همه رو اونجا فرمت کنم .

بعد یه سوال با همین روش آفلاین کردن ، اگر زیاد انجام بشه به هارد صدمه نمیزنه؟

ata.royalfalcon
13-01-2017, 17:35
سلام .

بعد یه سوال با همین روش آفلاین کردن ، اگر زیاد انجام بشه به هارد صدمه نمیزنه؟

نه صدمه ای وارد نمیشه .

در رابطه با اینکه گفتید کلیه پارتیشنها رو حذف و دوباره پارتیشن بندی کنم ، والا قصد دارم تا مدتی دیگه ویندوزمو دوباره نصب کنم ، همونجا این کارارو کنم مشکلی نیست؟ ترجیح میدم همه رو اونجا فرمت کنم .

زمان نصب ویندوز که نمیتونید اطلاعات رو از هارد اکسترنال به هارد سیستم منتقل کنید . پس پیشنهاد میکنم بعد از نصب ویندوز و بعد از اینکه اطلاعات رو منتقل کردید اینکار رو انجام بدید . مگر اینکه هیچ اطلاعاتی داخل هارد اکسترنال نداشته باشید .