PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : داروی ضدّ افسردگی لازم دارم

mohsen0000000000
07-01-2017, 11:17
سلام
متاسفانه دچار افسردگی شدید شدم
آیا روانشناس یا روانپزشک هست که دارو بده (عوارض نداشته باشد بهتره)
آیا داروهای ضدّ افسردگی عوارض دارند؟

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ] ([ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ])

amin_947
07-01-2017, 11:21
حتما به روانپزشک مراجعه کنید.
داروی بدون عوارض نداریم اما جنبه های مثبت داروها بسیار بیشتر از جنبه های منفی اوناست.

mohsen0000000000
07-01-2017, 11:30
حتما به روانپزشک مراجعه کنید.
داروی بدون عوارض نداریم اما جنبه های مثبت داروها بسیار بیشتر از جنبه های منفی اوناست.

ممنون از شما
متأسفانه امکانش شاید وجود نداشته باشه
شاید اولین کسی‌ که بگه دیونه شودی از تو خانواده خودم باشه

البته شاید حق داشته باشن .
چون بعضی‌ وقتا بسیار عصبی (عصبانی‌) هستم

حیزون
07-01-2017, 16:31
دوست گرامی

داروهای روانپزشکی بدترین عارضه ها رو دارند , همه شون بدون استثنا اضافه وزن و اختلالات جنسی میارن .. افسردگی هم عفونت و بیماری ویروسی نیست که با دارو حل بشه شما بگی خوب شدم تموم شد رفت ؛ بهترین راه حل اینه که شما خودت با خودت کنار بیای و افسردگی رو بپذیری مثلا قبول کنی که پنجشنبه ها افسرده میشی و جمعه که دیگه تعطیل میشه افسردگی ات بهتر میشه . خلاصه مطلب اینکه تا جایی که مجبورت نکردن دارو نخور چون فقط ضرر ه پس فردا ازدواج میکنی به حرف من میرسی

Alireza SM
07-01-2017, 16:50
هرکدوم از داروهای ضد افسردگی روی میلیون ها نفر امتحان شدن عوارض داروها هم کنترل شده هست و اگر بروز بده هم به مرور کاهش پیدا میکنه و با وجود تحت نظر پزشک بودن مشکلی برای مصرف هیچ دارویی وجود نداره.

حیزون
07-01-2017, 17:04
هرکدوم از داروهای ضد افسردگی روی میلیون ها نفر امتحان شدن عوارض داروها هم کنترل شده هست و اگر بروز بده هم به مرور کاهش پیدا میکنه و با وجود تحت نظر پزشک بودن مشکلی برای مصرف هیچ دارویی وجود نداره.

دوست گرامی ، این حرف درست ولی شما یه دمنوش زنجبیل میخورید کلی سرحال میاید بدون هیچ عوارضی ، پزشک اگه بهش بگید من اختلال جنسی برام بوجود اومده اصلا پاسخگو هست ؟
من خودم داروی فلوکستین خیلی وقت مصرف میکردم از آخرهای دبیرستان که درس هام ترمال بود , سر کلاس که میرفتم همه میگفتن این مشکل داره ، ** خله یا هر چیزه دیگه !! چون اصلا این داروها مخصوصا نوع وطنی شون انقدر عوارض داره که رفتار آدم رو تابلو میکنه !! اصلا معلومه دارویی که روی نورون های مغز تاثیر میذاره و نمیزاره مثلا یه چیزی رو جذب کنن و یه چیز دیگه رو به جاش جذب کنند رو نباید به این راحتی ها خورد .. افسردگی عفونت قارچی که نیست با قرص و کپسول تموم بشه بره پی کارش ...
بیشتر با سن درست میشه و تغییر محیط
تو ایران دارو دارو میکنن مردم تو همین اینترنت ببینید اونجا همون قدر که گروه تشکیل دادن علیه مواد مخدر و الکل ، علیه دارو های روانپزشکی هم تشکیل دادن ...

amin_947
07-01-2017, 18:51
دوست گرامی ، این حرف درست ولی شما یه دمنوش زنجبیل میخورید کلی سرحال میاید بدون هیچ عوارضی ، پزشک اگه بهش بگید من اختلال جنسی برام بوجود اومده اصلا پاسخگو هست ؟
من خودم داروی فلوکستین خیلی وقت مصرف میکردم از آخرهای دبیرستان که درس هام ترمال بود , سر کلاس که میرفتم همه میگفتن این مشکل داره ، ** خله یا هر چیزه دیگه !! چون اصلا این داروها مخصوصا نوع وطنی شون انقدر عوارض داره که رفتار آدم رو تابلو میکنه !! اصلا معلومه دارویی که روی نورون های مغز تاثیر میذاره و نمیزاره مثلا یه چیزی رو جذب کنن و یه چیز دیگه رو به جاش جذب کنند رو نباید به این راحتی ها خورد .. افسردگی عفونت قارچی که نیست با قرص و کپسول تموم بشه بره پی کارش ...
تو ایران دارو دارو میکنن مردم تو همین اینترنت ببینید اونجا همون قدر که گروه تشکیل دادن علیه مواد مخدر و الکل ، علیه دارو های روانپزشکی هم تشکیل دادن ...
دوست عزیز
افسردگی شدید چیزی نیست که با دمنوش بخواد حل بشه. شاید در مراحل ابتدایی این چیزها کمی آرامش بخش باشن اما در مراحل شدید حتما باید دارو مصرف بشه.
حرف مردم رو هم باید بریزی دور. بیماری های روانی هم مثل بیماری های جسمی نیازمند درمان هستند و هر چه دیرتر بهشون رسیدگی بشه درمانش سخت تر، طولانی تر و با عوارض بیشتری همراه خواهد بود!

روانپریش
08-01-2017, 14:20

چه دوزي فلوكستين مصرف ميكردين؟

حیزون
08-01-2017, 16:06
چه دوزي فلوكستين مصرف ميكردين؟

10 بعدش هم 20 ..

ALEMIX
08-01-2017, 20:06
من 5-6 دکتر عوض کرم هرچی دارو بود بهم دادن یک کدومشون رو نتونستم بخورم هر چی عوارض جانبی نادر بود بروز میکرد آخر سرم مجبور شدم شرایطم را بپذیرم

روانپریش
08-01-2017, 23:46
10 بعدش هم 20 ..

من چند سري دارو رو قطع كردم تا 2 ماه هم دوام اوردم ولي باز افسردگي اومد سراغم نتونستم باز مصرف كردم

siava5h
09-01-2017, 00:34
من چند سري دارو رو قطع كردم تا 2 ماه هم دوام اوردم ولي باز افسردگي اومد سراغم نتونستم باز مصرف كردم

چجوریه وقتی میاد سراغت؟:n35:

mohsen0000000000
09-01-2017, 03:03

ممنون از همه
علائم افسردگی شما چی‌ هست؟

M.R.S.
09-01-2017, 13:02
دوست عزیز
افسردگی شدید چیزی نیست که با دمنوش بخواد حل بشه. شاید در مراحل ابتدایی این چیزها کمی آرامش بخش باشن اما در مراحل شدید حتما باید دارو مصرف بشه.
حرف مردم رو هم باید بریزی دور. بیماری های روانی هم مثل بیماری های جسمی نیازمند درمان هستند و هر چه دیرتر بهشون رسیدگی بشه درمانش سخت تر، طولانی تر و با عوارض بیشتری همراه خواهد بود!
.من نمیدونم اگه قراره همه چی با دمنوش حل بشه و داروهای طب مدرن اینقدر بد هستند چرا درمانگاه ها و بیمارستان ها خالی از بیمار نمیشن؟!

نشده که مریض هایی نبینیم که مبتلا به انواع بیماری های روانی یا جسمی و حتی سرطان نبوده اند و با همین دمنوش ها و جادو و جنبل ها با پیشرفت بیماری و رسیدن به مراحل غیرقابل درمان مراجعه نکرده باشند

Sent from my MI 5 using Tapatalk

ALEMIX
09-01-2017, 20:07
.من نمیدونم اگه قراره همه چی با دمنوش حل بشه و داروهای طب مدرن اینقدر بد هستند چرا درمانگاه ها و بیمارستان ها خالی از بیمار نمیشن؟!

نشده که مریض هایی نبینیم که مبتلا به انواع بیماری های روانی یا جسمی و حتی سرطان نبوده اند و با همین دمنوش ها و جادو و جنبل ها با پیشرفت بیماری و رسیدن به مراحل غیرقابل درمان مراجعه نکرده باشند

من بیش از 7 نوع دارو را امتحان کردم و یک کدام را نتوانستم مصرف کنم با دمنوش و جادو جنبل هم هیچ کاری ندارم کاش علم یک فکری برای افرادی مثل من میکرد که این طور حیرون نشن یعنی واقعا 6 تا روانپزشک نتونستن مشکل من را حل کنند

M.R.S.
09-01-2017, 20:15
من بیش از 7 نوع دارو را امتحان کردم و یک کدام را نتوانستم مصرف کنم با دمنوش و جادو جنبل هم هیچ کاری ندارم کاش علم یک فکری برای افرادی مثل من میکرد که این طور حیرون نشن یعنی واقعا 6 تا روانپزشک نتونستن مشکل من را حل کنند
مشکل و تشخیص شما چی هست؟

ALEMIX
09-01-2017, 20:36
مشکل و تشخیص شما چی هست؟

افسردگی وسواس فکری
داروهایی که تجویز کردن: نورتلیپتیلن سرترالین اسنترا ترانکوپین دوکسپین کلوناز پام آلپرازولام بقیه هم یادم نیست

مودم محدود کننده
09-01-2017, 21:20
افسردگی وسواس فکری
داروهایی که تجویز کردن: نورتلیپتیلن سرترالین اسنترا ترانکوپین دوکسپین کلوناز پام آلپرازولام بقیه هم یادم نیست

.
منم وسواس فکری دارم + کمی افسردگی و اظطراب زیاد.

به من فلوکسامین 100 و ریسپریدون 1 دادن.ولی تو زمستون جواب نمیده قرصها.زور زمستون از قرصها بیشتره . ولی فصلهای دیگه مخصوصا بهار و تابستان حالم خوبه

مودم محدود کننده
09-01-2017, 21:25
سلام
متاسفانه دچار افسردگی شدید شدم
آیا روانشناس یا روانپزشک هست که دارو بده (عوارض نداشته باشد بهتره)
آیا داروهای ضدّ افسردگی عوارض دارند؟

افسردگی رو باید بهش حمله کنید از چند طرف تا نابودش کنید.

از پشت با داروی ضد افسردگی و روانپزشک.

از جلو با ورزش .

از سمت چپ با تغذیه خوب میوه و سبزیجات و ماهی و میگو.

از سمت راست با تغییر د ررابطه ها و دوستان خوب.

از پایین با موسیقی شاد و روانشناس بالینی.

از بالا با گردش و تفریح.

M.R.S.
10-01-2017, 17:30
افسردگی وسواس فکری
درمان افسردگی طولانی هست؛حداقل ۶ ماه دارو باید مصرف بشه
بدتر از اون درمان وسواس هست که نه فقط دارو بلکه مشاوره نیاز داره

پیشنهاد مبدم هرگز پزشکتون رو عوض نکنین
چون گاها درمان از سطح پایین شروع میشه و در صورت عدم پاسخ داروها کم و زیاد میشن

همچنین روش های غیر‌دارویی مثل ECT وجود دارند که در موارد مقاوم استفاده میشن

ALEMIX
11-01-2017, 14:02
درمان افسردگی طولانی هست؛حداقل ۶ ماه دارو باید مصرف بشه
بدتر از اون درمان وسواس هست که نه فقط دارو بلکه مشاوره نیاز داره

پیشنهاد مبدم هرگز پزشکتون رو عوض نکنین
چون گاها درمان از سطح پایین شروع میشه و در صورت عدم پاسخ داروها کم و زیاد میشن

همچنین روش های غیر‌دارویی مثل ECT وجود دارند که در موارد مقاوم استفاده میشن

دکترجان من به علت عوارض جانبی دارو هیچ دارویی نمی تونم مصرف کنم چه یه دکتر چه صدتا دکترها کار خاصی نمیکنند به افرادی که می تونند قرص مصرف کنند دارو میدهند اگر تونستند برای من کاری بکنند اون وقت میشن دکتر :n02:

M.R.S.
11-01-2017, 19:25
دکترجان من به علت عوارض جانبی دارو هیچ دارویی نمی تونم مصرف کنم چه یه دکتر چه صدتا دکترها کار خاصی نمیکنند به افرادی که می تونند قرص مصرف کنند دارو میدهند اگر تونستند برای من کاری بکنند اون وقت میشن دکتر :n02:
خوب اگه توانایی تحمل هیچ دارویی رو ندارین دو راه دارین؛
سایکوآنالیز و روش های مشاوره ای درمان که هزینه بر و طولانی هستند
یا استفاده از روش های تهاجمی تر مثل ECT ؛
اگر حاضر به انجام این درمان ها باشید و پیگیرش باشید شاید امیدی برای بهبود شما باشه

ALEMIX
11-01-2017, 19:47
اگر حاضر به انجام این درمان ها باشید و پیگیرش باشید شاید امیدی برای بهبود شما باشه

ممنون از شما خب شوک درمانی خیلی شدید هست خودم مشاوره را ترجیح میدم همین که فهمیدم این فکر و خیالات همش بیماریه 70 درصد بهتر شدم ولی خب بازم یه مشکلاتی دارم

mohsen0000000000
12-01-2017, 00:46
ممنون از همه
خب اگه یه روز قرار شد برم روانپزشک باید بهش چی‌ بگم؟

چه چیزهایی‌ باید گفت و چه چیزهایی‌ نباید گفت (مسائل و مشکلات خانوادگی و شخصی)

Life24
12-01-2017, 03:23
ممنون از همه
خب اگه یه روز قرار شد برم روانپزشک باید بهش چی‌ بگم؟

چه چیزهایی‌ باید گفت و چه چیزهایی‌ نباید گفت (مسائل و مشکلات خانوادگی و شخصی)

سلام
شما توضیح میدهید مشکلتون چیه و چرا مراجعه کردید.. روانپزشک هم سوال هایی ازتون میپرسه که شما برای اینکه دارو مناسب بهتون داده بشه و درمان مناسب شروع بشه براتون، باید تمام سوالات شون رو دقیق و صادقانه جواب بدید

meisam317
12-01-2017, 20:20
مکمل ها هم موثرن ... حداقل واسه من خیلی مثر بوده خاستی بگردم معرفی کنم علی الحساب تریپتوفان و sain J و ...
مدی تیشن - کتاب مربوط بخونی خیلی عالیه - برو بیرون طبیعت فامیل دوست و ....

روانپریش
13-01-2017, 11:10

سايكو آناليز چي هست؟

Cyberlife
18-01-2017, 10:40
مکمل ها هم موثرن ... حداقل واسه من خیلی مثر بوده خاستی بگردم معرفی کنم علی الحساب تریپتوفان و sain J و ...
مدی تیشن - کتاب مربوط بخونی خیلی عالیه - برو بیرون طبیعت فامیل دوست و ....

ممنون میشم اسم مکملها رو بگید

meisam317
18-01-2017, 21:52
ممنون میشم اسم مکملها رو بگید

مکمل که خیلی زیاده ولی ایران نیستند یا هزینه چند برابری دارند . مثل تریپتوفان ، SAMe , ...سرچ بکن

کتاب مربوط به درمان افسردگی و افکار منفی خیلی خوبه خاستی بگردم خوبشو بهت معرفی بکنم

علی الحساب مولتی ویتامین و امگا3 باکیفیت و حتی المکان خارجی یا ایرانی خوب

دمنوش علف چای ، سنبل الطیب و ... خیلی خوبه ...

Cyberlife
18-01-2017, 22:09
مکمل که خیلی زیاده ولی ایران نیستند یا هزینه چند برابری دارند . مثل تریپتوفان ، SAMe , ...سرچ بکن

کتاب مربوط به درمان افسردگی و افکار منفی خیلی خوبه خاستی بگردم خوبشو بهت معرفی بکنم

علی الحساب مولتی ویتامین و امگا3 باکیفیت و حتی المکان خارجی یا ایرانی خوب

دمنوش علف چای ، سنبل الطیب و ... خیلی خوبه ...

خیلی خیلی ممنون،

در مورد کتاب واقعاً محبت میکنید چون پدرم مبتلا به اختلال دو قطبی شده و تا اینجا که من مطالعه کردم

درمان موثری نداره و جالبه که در چند تا سایت که مطالعه کردم همین چیزهایی که شما فرمودید مثل

گل راعی ( هوفاریقون یا علف چای)، Rhodiola rosea، SAMe، امگا3، مدیتیشن، نور درمانی و همچنین

طب سنتی چینی را به عنواه راه حل طبیعی برای درمان این بیماری پیشنهاد کرده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه در زمینه مولتی ویتامین و امگا3 و مکملهای تریپتوفان ، SAMe برند خوبی سراغ دارید ممنون میشم

معرفی کنید.

meisam317
18-01-2017, 22:41
خیلی خیلی ممنون،

در مورد کتاب واقعاً محبت میکنید چون پدرم مبتلا به اختلال دو قطبی شده و تا اینجا که من مطالعه کردم

درمان موثری نداره و جالبه که در چند تا سایت که مطالعه کردم همین چیزهایی که شما فرمودید مثل

گل راعی ( هوفاریقون یا علف چای)، Rhodiola rosea، SAMe، امگا3، مدیتیشن، نور درمانی و همچنین

طب سنتی چینی را به عنواه راه حل طبیعی برای درمان این بیماری پیشنهاد کرده.

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

اگه در زمینه مولتی ویتامین و امگا3 و مکملهای تریپتوفان ، SAMe برند خوبی سراغ دارید ممنون میشم

معرفی کنید.

تو زمینه مایندفولنس و مدیتیشن کتاب اصول و مبانی مدیتیشن قرن 21 نشر ساوالان معجزه ای واسه من بوده

گل ساعتی رازک سنبل الطیب - گابا - تورین و...

من مکمل هایی که ایران نیست از یه مکل فروش که از سایت بادی بیلدینگ خرید و به ایران وارد میکنه تهیه میکنم خاستی معرفی میکنم بهت ولی یه کم طول میشکه بیاره

درمان موثر دراه چرا نداره عزیزم . من از واژه مهار موثر و پیشرفت موثر استفاده میکنم

قران و ذکر خیلی خوبه ...لااله ال الله صلوات استغفار نماز ... روزانه .... موقع شدت فشار و ناراحتی مخصوصا

Cyberlife
18-01-2017, 22:54
تو زمینه مایندفولنس و مدیتیشن کتاب اصول و مبانی مدیتیشن قرن 21 نشر ساوالان معجزه ای واسه من بوده

گل ساعتی رازک سنبل الطیب - گابا - تورین و...

من مکمل هایی که ایران نیست از یه مکل فروش که از سایت بادی بیلدینگ خرید و به ایران وارد میکنه تهیه میکنم خاستی معرفی میکنم بهت ولی یه کم طول میشکه بیاره

درمان موثر دراه چرا نداره عزیزم . من از واژه مهار موثر و پیشرفت موثر استفاده میکنم

قران و ذکر خیلی خوبه ...لااله ال الله صلوات استغفار نماز ... روزانه .... موقع شدت فشار و ناراحتی مخصوصا

خیلی متشکر، به درمان پدرم امیدوار شدم

ممنون میشم نام مکملها و سایتی که مکلمها رو تهیه میکنید معرفی کنید