PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اورژانسی, برگرداندن پارتیشن حذف شده در ویندوز XP با نرم افزار های تحت داس

ali_i3
07-01-2017, 10:39
با سلام,
یکی از فامیل ها سیستمش رو بهم داده بود و گفت که 20 گیگ از درایو C برام کم کن و این حجم رو به درایو دیگه ای اضافه کن .
من هم از طریق Disk Managment خواستم این کار رو بکنم و چون درایو C مربوط به ویندوز بود اجازه نداد و
من هم هاردش رو در آوردم و به عنوان هارد دوم به سیستم خودم زدم و این کار انجام شد .
ولی موقعی که دوباره هارد رو انداختم رو سیستم خودش تا مرحله ی که ویندوز بارگذاری میشه پیش میره و بعد اخطار پیدا نشدن سیستم عامل و ریستارت.
دوباره زدمش به سیتم خودم و درایو های هارد بالا می امد و مشکلسی اصلا نداشت.
اومدم ویندوز رو عوض کنم .تو اون مرحله که همه درایو های سیستم رو نشون میده و باید درایو رو فرمت کرد فقط دوتا درایو رو نشون میداد و اولی هم همون درایو ویندوز قبلی بود , من هم D و اینتر و L رو زدم بعد دیگه هیچ درایوی وجود نداشت :
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
هارد اینترنال 160 مکستور
ویندوز روی سیستم XP

ویندوز خودم Win 10 هست.

متاسفانه هارد مال خودم نبوده و روش پر اطلاعات بوده ,
خواهش میکنم هر کمی ازتون برمیاد دریغ نکنید .
با نرم افزار های تحت داس یا بقیه راهی هست که اخرین پارتیشن قبلی رو برگردونم ؟

meisam317
07-01-2017, 16:48
هیچ کاری نکن هیچ کاری سیستم خاموش کن ... بعد ببر پیش تعمیرکار وارد ... نتونستی برنامه مقثل recover my file یا active disc recovery نصب و با استفاه از اون پارتیشن رو برگردون .ووو

siava5h
07-01-2017, 19:38
با سلام,
یکی از فامیل ها سیستمش رو بهم داده بود و گفت که 20 گیگ از درایو C برام کم کن و این حجم رو به درایو دیگه ای اضافه کن .
من هم از طریق Disk Managment خواستم این کار رو بکنم و چون درایو C مربوط به ویندوز بود اجازه نداد و
من هم هاردش رو در آوردم و به عنوان هارد دوم به سیستم خودم زدم و این کار انجام شد .
ولی موقعی که دوباره هارد رو انداختم رو سیستم خودش تا مرحله ی که ویندوز بارگذاری میشه پیش میره و بعد اخطار پیدا نشدن سیستم عامل و ریستارت.
دوباره زدمش به سیتم خودم و درایو های هارد بالا می امد و مشکلسی اصلا نداشت.
اومدم ویندوز رو عوض کنم .تو اون مرحله که همه درایو های سیستم رو نشون میده و باید درایو رو فرمت کرد فقط دوتا درایو رو نشون میداد و اولی هم همون درایو ویندوز قبلی بود , من هم D و اینتر و L رو زدم بعد دیگه هیچ درایوی وجود نداشت :
هارد اینترنال 160 مکستور
ویندوز روی سیستم XP

ویندوز خودم Win 10 هست.

متاسفانه هارد مال خودم نبوده و روش پر اطلاعات بوده ,
خواهش میکنم هر کمی ازتون برمیاد دریغ نکنید .
با نرم افزار های تحت داس یا بقیه راهی هست که اخرین پارتیشن قبلی رو برگردونم ؟

دوست عزیز شما کل پارتیشن رو پاک کردی و تمام اطلاعات روی هارد رو هم پاک کردی.
در تصویر نشون داده ک یچ اطلاعاتی بر روی هارد دیسک نیست.
الان امکان ریکاوری داری و هرچه که بیشتر با هارد ور بری بیشتر این اطلاعات از دست میره و ریکاوری رو ناتوان تر میکنه.

بهتره هارد رو روشن نکنی و به دست یک وارد به کار بسپری تا نزدی از اینی که هست خرابتر نکردی.
میشه به شما برنامه های ریکاوری رو معرفی کرد و برنامه های متعدد وجود داره. اما احتمال اینکه شما سهوا شرایط رو بدتر کنی خیلی زیاده.
ریکاوری این هارد بدلیل اینکه سالمه زیاد هزینه نداره.

EXTREME
08-01-2017, 17:23
باید همون هارد دوم بزنی با eases data recovery کل اطلاعات رو برگردونی
برای کم کردن درایو c هم بهتر بود با نرم افزار eases partition wizard اینکارو میکردی نه disk managment