PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشکل دانلود از اپارات

hesam68
02-01-2017, 03:54
سلام دوستان
من مشکلم اینکه نمیتونم برنامه هایی مثا اپاراتچی و ابان و چارگوش و ... که تو سایت اپارات پخش می کنن رو دانلود کنم
idm این برنامه ها رو دانلود نمیکنه چون فرمت فایل ها ts هست
میخواستم بدونم باید چی کار کنم که با idm فرمت ts رو دانلود کنم
ممنونتون میشم راهنماییم کنین

hesam68
04-01-2017, 04:39
دوستان لطفا راهنماییم کنین...

CafeNet999
05-01-2017, 05:22
من هر سه کانال رو چک کردم لینک دانلود بصورت mp4 میده مشکلی نداره.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد اضافه کردن یه فرمت خاص به IDM برید به قسمت تنظیمات(options) بعد فسمت file types اونجا ts رو اضافه کنید

●●●FDR●●●
05-01-2017, 06:51
سلام دوستان
من مشکلم اینکه نمیتونم برنامه هایی مثا اپاراتچی و ابان و چارگوش و ... که تو سایت اپارات پخش می کنن رو دانلود کنم
idm این برنامه ها رو دانلود نمیکنه چون فرمت فایل ها ts هست
میخواستم بدونم باید چی کار کنم که با idm فرمت ts رو دانلود کنم
ممنونتون میشم راهنماییم کنین

فرمتش ts نیست که . mp4 هستش . میشه بگید چطوری اقدام به دانلود میکنید ؟

Pouria_a1
06-12-2017, 14:39
من هر سه کانال رو چک کردم لینک دانلود بصورت mp4 میده مشکلی نداره.
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

در مورد اضافه کردن یه فرمت خاص به IDM برید به قسمت تنظیمات(options) بعد فسمت file types اونجا ts رو اضافه کنید

با سلام ، من هم همین مشکل رو دارم ، داخل سایت آپارات به صورت mp4 کیفیت های مختلف رو گذاشته ، مشکل این دوستمون و خود من اینه که در سایت هایی که به صورت preview و نمایش گذاشتن دیگه به صفحه سایت آپارات منتقل نمیشین که این فرمت ها رو بخواهید انتخاب کنید و باید در همون سایت آنلاین ببینید ، حالا IDM محتوای در حال بخش رو شناسایی میکنه منتها با پسوند TS قبلا موقع نمایش امکان کلیک راست و نمایش در خود سایت آپارات وجود داشت و مشکل حل بود اما چند وقتی میشه که لینک ها رو به این شکل نمیگذاره ، اینجا هم بحث استفاده از افزونه نرم افزار IDM هست و گرنه شاید بشه به خود سایت آپارات مراجعه کنیم و شاید با کمی وقت و حوصله بشه فایل اصلی رو پیدا کرد.[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

CafeNet999
07-12-2017, 01:29
ایجاد کننده‌ی تاپیک گفته نمیتونه از سایت آپارات دانلود کنه که من با عکس نشون دادم مشکلی نیست،دیگه حرفی از سایت واسط زده نشد
شما یه لینکی از سایت مورد نظرتون بدید ببینیم منظورتون چیه (اگه به آپارات مربوط نمیشه بهتر هست تاپیک جدا ایجاد بشه)

dione
07-12-2017, 18:10
نرم افزار هایی غیر از idm هستن ک ب کارتون میان