PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ردیابی سایت هایی که رفتم؟

ilalia
30-12-2016, 19:26
سلام دوستان
برای مصاحبه و استخدام در یک اداره، یکی از سوالات اینه که آیا به سایت های غیراخلاقی میری یانه؟
من از "شیلتر فکن سایقون" استفاده میکنم، اونها میگن که اگه دروغ بگی بعدا ردیابی میکنن و دروغم در میاد!
الان هم دارم از آسیاتک استفاده میکنم.

بنظرتون اینکار رو میتونن انجام بدن که چه سایت هایی رفتم؟ یا اینکه دروغ بگم!؟

mr.arbab28
30-12-2016, 21:06
ارگان های مثل سپاه ،پلیس فتا، میتونن ردیابی کنن اونم با نامه داد سرا بعدشم قندشکن به این راحتی ها دیکود نمیشه و بستگی اون اداره که استخدام میشید تا چه اندازه کارشون حساس باشه

Sent from my Lenovo K50a40 using Tapatalk

dav00d
30-12-2016, 21:14
ترسوندنت عمرا دنبالش نمیرن

اما این چه سوالی بوده پرسیده؟؟

years
30-12-2016, 23:55
اینا سواد این کارو ندارن
مثل توده ای ها قدرت تبلیغ و ترسوندشون بالاست
فقط از طریق مهندسی اجتماعی بریزن تو خونه یا اداره هارد کامپیوتر توقیف کنن ببین داخلش چی داری

siava5h
31-12-2016, 01:54
سلام دوستان
برای مصاحبه و استخدام در یک اداره، یکی از سوالات اینه که آیا به سایت های غیراخلاقی میری یانه؟
من از "شیلتر فکن سایقون" استفاده میکنم، اونها میگن که اگه دروغ بگی بعدا ردیابی میکنن و دروغم در میاد!
الان هم دارم از آسیاتک استفاده میکنم.

بنظرتون اینکار رو میتونن انجام بدن که چه سایت هایی رفتم؟ یا اینکه دروغ بگم!؟

دروغ بگو مثل خودشون. یه جوری دروغ بگو که خودت هم به خودت شک کنی.
چنان انکار کن که هرکی ندونه فکر کنه خود حضرت یوسفی
اینا چه فهم این چیزارو دارن.
:n08:

ilalia
01-01-2017, 16:02
آقا جدی بگیرید، میخوام بدونم اگه حساس باشه میتونن اینکار رو بکنن یا نه؟
اینطور ها هم که شما میگید نیست، تو ایران هم افراد متخصص داریم، که با حقوق بالا در این ارگان ها کار میکنن،
برای بعضی از سازمان ها مثل سپاه، دادگستری، وزارت اطلاعات و یا وزارت دفاع و .... این موضوع مهمه.
حالا اگه بخوان حساسیت بخرج بدن میتونن ردیابی کنن(که چه سایت هایی رفتم) یانه؟

hosseinf722
01-01-2017, 16:29
من از نظر تکنیکال نمیدونم که این کار امکان پذیر هست یا نه
ولی به این موضوع دقت کنین که این اداره امروز برای استخدام کسی رو می خواد که تو بعضی سایت ها نرفته باشه و فردا می خواد بگه چجوری لباس بپوشین بعد می گه ریشتونو چجوری اصلاح کنین و......
در آخر می بینین برای استخدام در یک اداره مجبور شدین کل رفتار و کاراتونو عوض کنین و مطابق میل اداره بشین.

با خودتون دودوتا چهار تا کنین ببینین به روحیه تون می خوره این اداره یا نه؟ اگر نه اصلا دنبال این نباشین که می تونن بفهمن چه سایت هایی رفتین یا نه

:n16::n16:

ilalia
01-01-2017, 16:42
قضیه اونطور که شما فکر میکنید نیست، فقط از دوستان اگه کسی حرفه ای هستش بگه میشه یا نه؟

siava5h
01-01-2017, 16:53
آقا جدی بگیرید، میخوام بدونم اگه حساس باشه میتونن اینکار رو بکنن یا نه؟
اینطور ها هم که شما میگید نیست، تو ایران هم افراد متخصص داریم، که با حقوق بالا در این ارگان ها کار میکنن،
برای بعضی از سازمان ها مثل سپاه، دادگستری، وزارت اطلاعات و یا وزارت دفاع و .... این موضوع مهمه.
حالا اگه بخوان حساسیت بخرج بدن میتونن ردیابی کنن(که چه سایت هایی رفتم) یانه؟

دوست عزیز بچه ها نظراتشون جدیه و البته کمی به همراه طنز..

فریب این بزرگ نمایی ها رو نخورید...

بزارید یک جکی را برایتان تعریف کنم:
روزی یک گروه ایرانی و یک گروه امریکایی و یک گروه روسی و یک گروه آلمانی که همه گروهها از نیروهای قوی اطلاعاتی و جاسوسی بودن رو بردن به یک جنگل...
و بهشون گفتن هر کدومتون برین یک خرگوش زنده بیارید...

امریکایی ها رفتن بعد از 3 ساعت یک خرگوش آوردن.
روسها بعد از 4 ساعت و نیم آوردن.
آلمانی ها بعد 6 ساعت یک خرگوش آوردن.

ایرانی ها آخر شب یک خرس پاندارو آوردن.. :n04:
خرسه میگه به جان مادرم من خرگوشم، پدرم خرگوشه، مادرم خرگوشه، هفت جد و آبادم خرگوشه... :n36:

1- اگه قرار بود اینها خودشون بتونن این قضیه رو بفهمن به شما نمیگفتن که بیا خودت اعتراف کن.
2- فک کنم یکی از اصول کار در اون جایی که قراره کار کنی همین باشه.. یعنی بلد باشی دروغ بگی.

سخت نگیر.. شما دروغ بگو و همه متفق النظر هستیم به این مورد. (اینم جواب جدی)
اونا نمیتونن پیگیری کنن. اگه میتونستن که الان حال روزگار آبروشون اینشکلی نبود. آمار همه رو درمیاوردن مینداختنش زندان دیگه.

ilalia
01-01-2017, 19:52
ممنون
راست میگی، اگه میتونستن چرا از من میپرسیدن!

ilalia
06-01-2017, 15:37
سلام دوباره
نتیجه اولی که از تحقیقاتم گرفتم اینه که مثل آب خوردن تمام اطلاعات و ایمیل های مارو درمیارن!
نتیجه اخلاقی هم این که کاری که بخواد با دروغ شروع بشه آخرش معلوم نیست، من هم ترجیح دادم صادق باشم،
توکل به خدا، هرچی که شد....

saeidsaeid000
06-01-2017, 22:28
این حرفا چیه ؟
چرا داستان میگی تو ایران هیچ ارگانی با سایتای غیر اخلاقی مشکلی نداره و تنها مشکلش با سیاسی بودن شماست یعنی تو سایتای سیاسی رفتن و فعالیت کردن هستش که اگر اکانت داشته باشی با یه هک ساده ی سایت ip بدست میاد که بازم از روی اونم نمیشه کار خاصی کرد چیز بشکن که شما رو مخفی نمیکنه وقت اتصال شما از یه کشور دیگه هستش و از اون طریق سایتها رو میتونید ببنید