PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : ماهانه 40 گیگ مصرف دارم ، گیمر هستم . چه ISP و سرویسی پیشنهاد میکنید

mehrabooni
27-12-2016, 14:29
در حال حضر شاتل هستم و ART 1 دارم

ماهانه 28000 تومن میدم

سرعت دانلود 140 کیلوبایت در ثانیه است و از این بیشتر هم نیاز ندارم

جدیدا پینگم با سرور های اروپایی افتضاح شده

وضعیت پینگم با کشور های حاشیه ی خلیج فارس خوب شده اما بدردم نمیخوره

با توجه به مواردی که بالا گفتم بنظرتون از کدوم شرکت چه سرویسی بگیرم

maniya12
27-12-2016, 15:01

ماهانه 28000 تومن میدم

سلام
شاتل بهترین گزینست ولی اگه میخوای برو های وب بگیر 50 گیگ 30 تومن

mehrabooni
27-12-2016, 16:53
سلام
شاتل بهترین گزینست ولی اگه میخوای برو های وب بگیر 50 گیگ 30 تومن

آها آره الان دیدم این فشفشه و قیمتش عالیه که
حالا کدوم سرویسو پیشنهاد میکنید که بیشترین سرعت رو بهم بده
طبیعتا اگه بسته ی مورد نظر حجم کمی داشت ایرادی نداره
چون میخوام فشفشه بخرم

Sent from my iPhone using Tapatalk

flashpoint1985
27-12-2016, 19:57

ماهانه 28000 تومن میدم

براى گيم شما هيچ نيازى به سرعت بالا نداريد و تنها به پينگ خوب نياز داريد كه در حال حاضر شاتل هم بهترين پينگ رو ارائه ميده و ميتونيد حتى با پشتيبانيش تماس بگيريد و درخواست كنيد پروفايل شما رو حالت گيمينگ و پينگ پايين تر بزارن كه باعث ميشه پينگتون بهتر هم بشه

mehrabooni
27-12-2016, 22:35
براى گيم شما هيچ نيازى به سرعت بالا نداريد و تنها به پينگ خوب نياز داريد كه در حال حاضر شاتل هم بهترين پينگ رو ارائه ميده و ميتونيد حتى با پشتيبانيش تماس بگيريد و درخواست كنيد پروفايل شما رو حالت گيمينگ و پينگ پايين تر بزارن كه باعث ميشه پينگتون بهتر هم بشه

مطمئنن منی که گیمرم ، همه ی اینارو میدونم
اما بازم از پست شما ممنونم ، بالاخره زحمت کشیدی وقت گذاشتی نوشتی [emoji1319][emoji1317]

maniya12
27-12-2016, 22:51
آها آره الان دیدم این فشفشه و قیمتش عالیه که
حالا کدوم سرویسو پیشنهاد میکنید که بیشترین سرعت رو بهم بده
طبیعتا اگه بسته ی مورد نظر حجم کمی داشت ایرادی نداره
چون میخوام فشفشه بخرم

سلام
یه سرویس 3ماه 16 مگ بگیر 34 تومن 12 گیگ بعد روش فشفشه 50 گیگ بزن این بهترین گزینه برای شما هستش یعنی میشه ماهی 43 تومن

M E H R D A D
28-12-2016, 00:50
من پارسال های وب داشتم. برای گیم به درد نمی خورد. به پارس آنلاین تبدیل کردم. برای گیم عالی بود.

sasan.69
28-12-2016, 01:35
اقا من ماهى100گيگ خانوادگى مصرف داريم اين شاتل هم مى زنه محدود مى کنه، ماهى 50تومنم مى دم.. بااين مبلغ هاى وب چيزى داره؟

footballist
28-12-2016, 03:31
به نظرم تو منطقه ای که هستید اول تحقیق کنید ببینید بقیه سرویس دهنده ها چطورن.تو هر منطقه هر کسی یه طوریه کیفیتش.ما خودمون اسیاتک داریم،پینگ گیمش هم خوبه به غیر یه سری مواقع.دانلود شبانه هم خوب میده.شاتل و ... هم بقیه دوستان هستند.با این حال،اول شما چک کنید ببینید تو منطقتون وضعیت بقیه چطوره،ممکنه شاتل بگیرید و تو منطقه شما فعلا وضعیتش خوب نباشه.

Armin.Computer
28-12-2016, 15:54
اقا من ماهى100گيگ خانوادگى مصرف داريم اين شاتل هم مى زنه محدود مى کنه، ماهى 50تومنم مى دم.. بااين مبلغ هاى وب چيزى داره؟

تاپیک جدید باز کنید//////////

bigbang0661
28-12-2016, 16:18
داداش هایوب نرو که روانی میشی. من 2 سال هایوب بودم دیگه کلافه شدم. همش قطعی، پینگ افتضاح با اروپا. تنها مزیتش همین فشفشه است و گرنه مفت نمیارزه.

bigbang0661
28-12-2016, 16:28

ماهانه 28000 تومن میدم

والا من الان یک سالی هست شاتل دارم. پروفایل گیم فعاله. سرویسی که خریدم اکو 8مگابیت هست. این وضعیت من با سرورهای بازی کانتره:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).png
زنگ بزن پشتیبانی پروفایل گیم رو واست فعال کنن. اگه نتیجه ای نگرفتی به نظرم پارس آنلاین پینگ خوبی داره. فقط هایوب نرو که پینگش افتضاحه.

mehrabooni
28-12-2016, 17:16
والا من الان یک سالی هست شاتل دارم. پروفایل گیم فعاله. سرویسی که خریدم اکو 8مگابیت هست. این وضعیت من با سرورهای بازی کانتره:
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ](4).png
زنگ بزن پشتیبانی پروفایل گیم رو واست فعال کنن. اگه نتیجه ای نگرفتی به نظرم پارس آنلاین پینگ خوبی داره. فقط هایوب نرو که پینگش افتضاحه.

اتفاقا منم واسه کانتر میخوام
تا یک ماه پیش وضعیت پینگم دقیقا همینجوری بود داداش

باتوجه به میزان مصرف اینترنتم بنظر شما کدوم سرویس پارس آنلاین ارزش خرید داره و قیمتش مناسبه ؟

bigbang0661
28-12-2016, 17:30
اتفاقا منم واسه کانتر میخوام
تا یک ماه پیش وضعیت پینگم دقیقا همینجوری بود داداش

باتوجه به میزان مصرف اینترنتم بنظر شما کدوم سرویس پارس آنلاین ارزش خرید داره و قیمتش مناسبه ؟

من سه سال پیش پارس داشتم. سرویسم 512 با 30 گیگ حجم بود ولی الان سرویس هاش عوض شده. اگه بری توی سایتش یه بسته داره نوشته مخصوص گیمرها.
پشتیبانی بخش فروش پارس زنگ بزن. راهنمایی خوبی انجام میدن.

mehrabooni
28-12-2016, 18:13
من سه سال پیش پارس داشتم. سرویسم 512 با 30 گیگ حجم بود ولی الان سرویس هاش عوض شده. اگه بری توی سایتش یه بسته داره نوشته مخصوص گیمرها.
پشتیبانی بخش فروش پارس زنگ بزن. راهنمایی خوبی انجام میدن.
قیمت نامحدوداشون باتوجه به مقدار حجم مصرفی تقریبا دوبرابره !
اینا دست دزدهای سر گردنه رو از پشت بستن !

پارس آنلاین رو بیخیال شیم داداش
پیشنهاد دیگه ای نداری

bigbang0661
28-12-2016, 18:15
قیمت نامحدوداشون باتوجه به مقدار حجم مصرفی تقریبا دوبرابره !
اینا دست دزدهای سر گردنه رو از پشت بستن !

پارس آنلاین رو بیخیال شیم داداش
پیشنهاد دیگه ای نداری
اگه از دزدی بخوایم بگیم که همشون دزدن! غیر از پارس و شاتل بقیه پینگشون آشغاله. اگه تهران هستی، میگن مخابرات تهران پینگش خوبه. از بچه هایی که مخابرات دارن سوال کن.

fastfind
28-12-2016, 19:53
سلام. شاتل خوبه ولی همین مشکل شما رو من هم داشتم. چون شاتل زیاد میفروشه و کاربرای زیادی داره
ساعتهای عصر و شب ترافیک شبکه میره بالا. در نتیجه چه پینگ خوب باشه و چه نباشه شما لگ و delay داری.
تک کانکشنت خرابه.
از نظر من قطعا پارس آنلاین! نمیدونم چطوریه ولی توی تمام ساعات شبانه روز پینگ و تک کانکشنش بی رقیبه.
صبانت هم هست ولی اونم بگیر نگیر داره. غیر از اینها در کل برای بازی آنلاین تعطیلن.
و اینکه یا پینگ خوب هزینه بالا و یا هزینه ی کمتر برای ترافیک و پینگ متوسط رو به خراب.
- پینگ خوب = پارس آنلاین = هزینه ی بالا برای خرید ترافیک (البته کاری که خودم میکنم اینه که توی مناسبتهای مختلف تخفیف میخوره و بسته ترافیک بالا میگیرم به شما هم پیشنهاد میکنم اینکارو کنید.)
شاتل هم که دارید و خوب نیست و
- صبانت هم شاید خوب باشه (ولی کم بودن عدد پینگ و کیفیت playing پارس آنلاین رو به هیچ وجه نداره)
- ترافیک بالا = های وب = هزینه کم ترافیک بالا = پینگ متوسط رو به خراب = تک کانکشن خراب (البته بستگی به شهر داره)
هر آی پی اروپا مد نظرتون هست بگید من با پارس پینگ بگیرم زیر 100 (با اینکه تهران نیستم و شهرستانم)