PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : این صدا از هارد طبیعی که نیست،هست؟!

lafze-ghalam
23-12-2016, 14:52
سلام

لطفا به این صدا گوش بدید (ثانیه 20 به بعد):
[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

چندتا نکته:
- مدل هارد wd blue 1tb
- موقع ضبط صدا،گوشی دقیقا نزدیک هارد دیسک قرار داشت.
- بعضی وقتا این صدا که به گوش میرسه سیستم کند میشه.البته همزمان چند تا برنامه با هم در حال اجرا شدن هستن یا اجرا شدن.
- این صدا همیشگی نیست.تقریبا 90 درصد اوقات موقع نوشتن اطلاعات این مدلی میشه.یا وقتی برنامه ای مثل فتوشاپ رو اجرا می کنم.
- با چند تا برنامه هارد رو تست کردم مشکلی نداشت و خطایی مشاهده نشد.یکی از برنامه ها این بود: Data LifeGuard Diagnostics

خوب به نظرتون طبیعیه یا نه؟
سیستم رو 1 ماه بیشتر نیست خریدم.گارانتی هم داره هارد

ممنون

EXTREME
23-12-2016, 19:28
در نرم افزار hd tune تب health اروری وجود نداره ؟
البته صدای هارد تاحدی طبیعی هس ولی اگه صدا خیلی زیاده و مشکل کندی سرعت هم دارید باید بررسی بشه

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

lafze-ghalam
24-12-2016, 16:57
در نرم افزار hd tune تب health اروری وجود نداره ؟
البته صدای هارد تاحدی طبیعی هس ولی اگه صدا خیلی زیاده و مشکل کندی سرعت هم دارید باید بررسی بشه

Sent from my SM-J500H using Tapatalk

سلام
نه خوشبختانه هیچ اروری نیست و Health Status رو ok زده.سایر status ها هم همگی ok هستن.
کندی همونطور که گفتم موقع اجرا شدن چند تا نرم افزار مثلا فوتوشاپ + سیستم مجازی + ایلوستریتور وجود داره (فایرفاکس رو هم بهش اضافه کنید :n02: )

sadegh571
24-12-2016, 19:02
سلام
نه خوشبختانه هیچ اروری نیست و Health Status رو ok زده.سایر status ها هم همگی ok هستن.
کندی همونطور که گفتم موقع اجرا شدن چند تا نرم افزار مثلا فوتوشاپ + سیستم مجازی + ایلوستریتور وجود داره (فایرفاکس رو هم بهش اضافه کنید :n02: )

این صدا عادیه و در بیشتر هاردها در فاصله خیلی نزدیک شنیده میشه.
کندی هم طبیعیه. این نرم افزارهایی که شما اجرا میکنید ssd هم باشه کم میاره چه برسه به هارد :n01:

lafze-ghalam
24-12-2016, 22:22
این صدا عادیه و در بیشتر هاردها در فاصله خیلی نزدیک شنیده میشه.
کندی هم طبیعیه. این نرم افزارهایی که شما اجرا میکنید ssd هم باشه کم میاره چه برسه به هارد :n01:

آخه صدا فقط از فاصله نزدیک شنیده نمیشه.البته از فاصله 2.5 متری یه صداهایی میاد ولی مثل فاصله چند سانتیمتری نیست شدتش.
گفتم شاید هارد مشکل داره.
:n01:

lafze-ghalam
07-01-2017, 14:34
سلام

این صدای هارد واقعا روی مخه
من چند وقت پیش یه مقاله خونده بودم که گفته بود پاور مشکل دار هم میتونه باعث شه هارد دیسک صدا بده !
آیا واقعا همچین مساله ای حقیقت داره؟
چون اتفاقا پاور سیستم من هم مشکل داره.
کسی میتونه تایید کنه این گفته رو؟

EXTREME
08-01-2017, 17:24
پاور اگر مشگل داشته باشه یا ضعیف باشه میتونه روی عملکرد هارد تاثیر بزاره