PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : رفع مشکل استفاده زیاد از سی پی یو مربوط به ویندوز آپدیت

kamankeshseo
21-12-2016, 22:14
سلام

مجتبی کمانکش هستم. برنامه نویس سیستم های مالی اداری

برخی اوقات ویندوز که نصب می کنم متوجه می شم که انگار کامپیوتر مریض است و حال ندارد هیچ کاری انجام دهد.

توی اینترنت کلی جستجو کردم. دیدم مربوط به اینه که همیشه درصد استفاده از سی پی یو بالاست.

روش اصلاح کار را که فهمیدم ، دیدم که بیشتر این موارد مربوط به آپدیت ویندوز است. وقتی که سرویس آپدیت ویندوز را غیر فعال کردم همه چیز درست شد و به حالت عادی برگشت.

در ویندوز به کنترل پنل برید و سپس گزینه Administrative Tools و سپس گزینه Services را انتخاب کنید و روی Windows Update راست کلیک کنید و گزینه Properties را انتخاب نمایید.

سپس سرویس را Disable نمایید تا شر آپدیت ویندوز کم شود.

Jalal
26-12-2016, 13:33
سلام

خوش اومدین

خب مایکروسافت یکسری آپدیت هم داده برای فیکس کردن پروسس گرفتن زیاد ویندوز آپدیت . که حتما باید اونارو نصب کنید.

با غیر فعال کردنش که صورت مسئله رو پاک میکنید

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

آداک
26-12-2016, 13:41
در ویندوز به کنترل پنل برید و سپس گزینه Administrative Tools و سپس گزینه Services را انتخاب کنید و روی Windows Update راست کلیک کنید و گزینه Properties را انتخاب نمایید.
تجربه من میگه خود اینکار و سرویسو دیسیبل کردن در داز مدت مشکلات دیگری برایویندوز ۷ بوجود میاره. به جاییکه سرویسو غیر فعال کنید در بخش تنظیمات گزینه چک کردن دستیو انتخاب کنید. البته اینم بگم که هر ویندوزی بعد نصب به سرور مایکروسافت وصل میشه و یکسری فایلها و آپدیتهایی میگیره که تا سیصد مگ هم مممکنه باشه و باید اجازه بدبد این فایلها گرفته بشه. و اگر سرویس آپدیت سی پی یو زیادی میگیره احتمالا به علت برنامه اکتیو کننده ویندوز هست که احتمالا با kmspico ویندوزو فعال کردید.