PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اگر کنتور برق خراب بشه هزینه تعویض کنتور رو از مشترک میگیرن یا نه؟

pars20
12-12-2016, 17:15
سلام.
1-اگر کنتور برق خراب بشه هزینه تعویض کنتور رو از مشترک میگیرن یا نه؟
2- تمام وسایل برقی و تمام دوشاخه ها رو از برق جدا کردم و دیدم صفحه مدور کنتور (قدیمیه) با سرعت خیلی کم میره عقب ! یعنی برعکس میچرخه :n14: میخواستم بدونم دلیلش چیه و ایا راه حلی داره یا نه

Life24
12-12-2016, 17:29
برای ما از این دیجیتالی ها بود و 3 سال بعد خراب شد. بار اول رایگان شد اما گفتند سری های دیگه خبری نیست از هزنیه خودتون

MOHAMMAD_ASEMOONI
13-12-2016, 12:37
برای ما از این دیجیتالی ها بود و 3 سال بعد خراب شد.
بار اول رایگان شد اما گفتند سری های دیگه خبری نیست از هزنیه خودتونسلام

چه ایرادی پیدا کرد ؟

Life24
13-12-2016, 12:46
سلام

چه ایرادی پیدا کرد ؟

سلام
متوقف شد.چند وقت این جور بود، بعد فکر میکردند ما دستکاریش کردیم، میدیم یک دفعه در میزدند، میگفتند مامور برق هستیم(یعنی میخواهد کنکور خوانی کند..حالا الکی) بعد میامد میدید این پلمپ هست . نیست. چشه...بعد دید خودش خراب شده...خلاصه نامه زد و دو ماه بعد امدند تعویض کردند
بعد هم گفت این بارون که زده رفته توش ، و خراب شده، الان یک روکش درست کنید بزارید و گرنه سری بعد اگر به این دلیل که آب رفته داخلش، خراب شد ، هزینه اش پای شما..

سر کنتور گاز هم همین شد. یک پسر همسایه داریم با تفنگ امده بود ، گنجشگ بزنه، گنجشک رو کنتور گاز بود، خلاصه این جای گنجشگ زد، شیشه کنکور گاز رو ترکوند..اونم دیگه دردسر شد..گیر داده بود میگفتند شما این رو شکوندید :n27: گفتیم آقا این پلمپ هست..خلاصه دید دستکاری نشده ...عوضش کردند..اول هم گفت هزینه اش پای شما...همین که شکوندید من چند میلیون باید جریمه کنیم..بعد ظاهرا کوتاه آمد، و هزینه کنتور هم به حساب ما نزدند.. :n31:
:n21:

MOHAMMAD_ASEMOONI
13-12-2016, 13:18
سلام
1-اگر کنتور برق خراب بشه هزینه تعویض کنتور رو از مشترک میگیرن یا نه؟
2- تمام وسایل برقی و تمام دوشاخه ها رو از برق جدا کردم و دیدم صفحه مدور کنتور (قدیمیه) با سرعت خیلی کم میره عقب ! یعنی برعکس میچرخه :n14:
میخواستم بدونم دلیلش چیه و ایا راه حلی داره یا نهسلام
دلیلش رو نمیدونم اما اگر شماره ها هم کم میشه پس ضرری نداره
:20:
همه ی فیوزها رو هم قطع کنین ببینین باز هم برعکس میچرخه ؟