PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : اشتراک گذاری فایل بین دو یا چند کاربر مشخص در یک شبکه با صدها کاربر

hosseinkalateh
11-12-2016, 16:29
سلام، امیدوارم حالتون خوب باشه
اشتراک گذاری یک فایل یا فولدر رو تو شبکه میدونم، تو اینترنت هم کلی مطلب راجع بهش هست (البته تکراری)
اما سوال من اینه که میخام یک فولدر مشترک برای دو یا سه کامپیوتر ایجاد کنم به طوری که اگه هر کاربری فایلی در آن پوشه قرار داد دیگران هم بتونن ببینن و استفاده کنن.
در نظر داشته باشید که این پوشه باید برای دو سه نفر که میخایم قابل نمایش باشه نه برای همه. چون وقتی اشتراک گذاری می کنیم همه افرادی که به شبکه وصل هستن میتونن دسترسی داشته باشند. مثلا برای شبکه یک اداره که صدها کاربر داره، ما میخایم پوشه ای ایجاد کنیم که فقط سه کاربر مشخص به اون دسترسی داشته باشند.
با تشکر

hosseinkalateh
11-12-2016, 16:30
البته ویندوز من 10 هست که میخام با دو سیستم که ویندوزشون 8 هست پوشه مشترک داشته باشم

hosseinkalateh
11-12-2016, 16:31
اگه 3 تا سیستم پیچیده هست و کار زیاد داره لطفا اشتراک گذاری بین فقط دو تا سیستم رو یاد بدید
ممنون

green-mind
11-01-2017, 17:33
سلام، امیدوارم حالتون خوب باشه
اشتراک گذاری یک فایل یا فولدر رو تو شبکه میدونم، تو اینترنت هم کلی مطلب راجع بهش هست (البته تکراری)
اما سوال من اینه که میخام یک فولدر مشترک برای دو یا سه کامپیوتر ایجاد کنم به طوری که اگه هر کاربری فایلی در آن پوشه قرار داد دیگران هم بتونن ببینن و استفاده کنن.
در نظر داشته باشید که این پوشه باید برای دو سه نفر که میخایم قابل نمایش باشه نه برای همه. چون وقتی اشتراک گذاری می کنیم همه افرادی که به شبکه وصل هستن میتونن دسترسی داشته باشند. مثلا برای شبکه یک اداره که صدها کاربر داره، ما میخایم پوشه ای ایجاد کنیم که فقط سه کاربر مشخص به اون دسترسی داشته باشند.
با تشکر
شمااون-پوشهای-رو-کهمیخواهید-شیر-کنید-تهش-$بزارید-تاپوشه-کلا-hidden-شه
اون کسایی هم که میخواین دسترسی پیدا کنند اون اسم فولدار رو بزنند مثلا
iran$\.........\\