PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مشاوره برا خرید تندر 90 و چند تا سوال در این مورد

بهنازی
10-12-2016, 22:28
با سلام
چند تا سوال داشتم ممنون میشم رفتم برا خرید تندر 90 معمولی ولی فوری نداشت سایپا و پارس خودرو برا تحویل اردیبهشت پیش فروش کردن اونم 18 تومن اول میگیرن
بعدی ایرانخودرو بود تحویل 60 روزه میده اونم همهشو میگیره

حالا کدمشون بهتره کیفیت منظورمه
بعدش برا ایرانخودرو تحویلش برا اخرا بهمن میوفته اونوقت مدل ماشینو 95 میزنن یا 96؟

یا مورد جایگیزن بهتر سراغ دارید؟

ممنون میشم کمک کنید

mohamad skystar
10-12-2016, 23:10
با سلام
چند تا سوال داشتم ممنون میشم رفتم برا خرید تندر 90 معمولی ولی فوری نداشت سایپا و پارس خودرو برا تحویل اردیبهشت پیش فروش کردن اونم 18 تومن اول میگیرن

بعدش برا ایرانخودرو تحویلش برا اخرا بهمن میوفته اونوقت مدل ماشینو 95 میزنن یا 96؟

ممنون میشم کمک کنید

سلام.

در مورد کیفیت باید بگم کیفیت تندر 90 پارس خودرو به دلیل تکنولوژی مونتاژی که برای تندر 90 تعریف شد بهتر بود

اما این کیفیت دیگه مد نظر قرار داده نمیشه چون تندر 90 هر دو شرکت از نظر کیفیتی خوبه

در مورد اینکه مدل 96 تحویل میدن یا خیر در چند سال اخیر برای طرح های فروش بهمن و اسفند ماه این کارو میکردن
برای کسب اطلاعات بیشتر در این مورد فقط از نمایندگی سوال کنید

تندر 90 خودروی خوبیه و در خریدش هیچ شکی نیست با خیال راحت انتخاب کنید

بهنازی
16-12-2016, 21:10
بسیار ممنونم خودروی تندر 90 معمولی پارس خودرو هم هست ؟
این تندر 90 هایی که رو سایت سایپا فروش میره برا همون پارس خودرو هستش؟
چون ساندور و برلیانس که پارس خودرو تولید میکنه چرا سایت سایپا میفروشه؟

بهنازی
16-12-2016, 21:15
پارس خودرو تندر 90 معمولی تولید نمیکنه یا هر چی تولید میکنه پارس تندره با چراغ منحصر به فردش؟

mohamad skystar
17-12-2016, 00:38
پارس خودرو تندر 90 معمولی تولید نمیکنه یا هر چی تولید میکنه پارس تندره با چراغ منحصر به فردش؟

پارس خودرو هم تندر 90 ساده هم پارس تندر تولید میکنه

تندر 90 هایی که در سایت سایپا فروش میره همون پارس خودرویی ها هستن
چون مالکیت پارس خودرو الان دست سایپا هستش

samanni
25-12-2016, 22:17

با سلام خدمت شما
راستش من خودم دو سه ماه پیش درگیر خرید و تحقیق بودم تا بلاخره پارس تندر خریدم همین اتاق جدید و چراغهای منحصر به فردش که فرمودید
از لحاظ کیفیت موتوری که همه چه ایرانخودرو چه پارس خودرو یکی هستند
اما از لحاظ رنگ و مونتاژ میگن که پارس خودرو بهتره
البته عزیزانی که من ازشون سوال کردم و اطلاعات بالاتری داشتند برای نمونه یکی از دوستان تو کار انبارداری شرکتی بود که به پارس خودرو و ایرانخودرو قطعه میدن
ایشون میگفت که پارس خودرو کلا کیفیت کارش بالاتره و تمام قطعات که استفاده میشه کیفیت بهتری داره
حقیقت من خودم برام تفاوتی نداشت در نهایت بخاطر همین اتاق جدید پارس تندر که مقداری بهتر شده و زیباتر هست اینو انتخاب کردم سه هفته اس ماشین رو خریدم
تمام توقعات بنده رو تو این رنج قیمت براورده کرده بجز شتاب که به اعتقاد من شتاب ماشین چنگی به دل نمیزنه دنده یک و دو کمی تنبل هست و بعد از اون مشکل حل میشه
مشاوره که گرفتم دوستان میگن به مرور بهتر میشه اما من احساس نمیکنم تفاوتی ایجاد بشه در اینده
در نهایت پیشاپیش بهتون تبریک میگم ماشین مناسبی هست تو این رنج قیمت گزینه بهتری نیست
فقط در اخر اینو بگم ماشین صفر میخرید باید حدود 700 تومان اجزا و قطعات که متاسفانه نمیزارند رو تهیه کنید
موفق باشید

yoosef_st
19-01-2017, 00:32
فقط در اخر اینو بگم ماشین صفر میخرید باید حدود 700 تومان اجزا و قطعات که متاسفانه نمیزارند رو تهیه کنید
موفق باشید

منظورتون چیا هست؟
و اینکه فضای داخلی اتاق هم با مدل ایران خودرو فرق داره؟

mohamad skystar
19-01-2017, 23:21
منظورتون چیا هست؟
و اینکه فضای داخلی اتاق هم با مدل ایران خودرو فرق داره؟

هیچ
تفاوتی ندارن دوست عزیز

775e
03-02-2017, 15:12
هیچ
تفاوتی ندارن دوست عزیز

سلام
شما می گید که l90 تولید شده داخل هر دو شرکت تفاوتی نداره درسته من می خوام ایرانخودرویی بگیرم....

mohamad skystar
03-02-2017, 17:33
سلام
شما می گید که l90 تولید شده داخل هر دو شرکت تفاوتی نداره درسته من می خوام ایرانخودرویی بگیرم....

بله تفاوتی ندارن
اگر قصد خرید دارید اقدام کنید

hamed121hamed
05-02-2017, 17:56
با سلام

ممنون میشم کمک کنید

ال ۹۰ پارس خودرو بعلت عدم استقبال خریداران از ظاهرش توصیه نمیشه.
تفاوت کیفیت ال ۹۰ ایران خودرو و سایپا زیاد نیست.
به نظر بنده ال ۹۰ اتوماتیک ایران خودرو بهترین گزینه هست. موتور و گیربکس عالی.
فقط هر موقع خریدی ایشالا دوربین عقب که مانیتورش آینه ی جلوی شما هست، قفل کامپیوتر و تعویض لاستیک ایرانی و نوی خودرو با لاستیک خارجی و پهن فراموش نشه.
ضمنا کفی صندوق عقب بعلت ایجاد مانع در پیاده و سوار کردن زاپاس به هیچ وجه توصیه نمیشه.