PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : فروش لباس راحتي ترك با كيفيت

amir3997
09-12-2016, 02:26
فروشگاه بانوی شیک پوش

دوستان سلام
من یه بوتیک دارم که توش انواع لباس های راحتی، لباس خواب، لباس زیر، لباس های اسپرت و فانتزی رو همه گی از مارک های ترکیه دارم والان تصمیم گرفتم تا فروش اینترنتی رو شروع کنم و به مرور عکس های لباس ها رو اینجا میزارم که امیدوارم بتونم بهتون کمکی کرده باشم.
روند کار به این صورت هست که شما عکس لباسی رو که میخواهید برای من خصوصی میفرستید البته با سایز مورد نظرتون و من چک میکنم اگه سایزتون رو موجود داشتم بهتون اطلاع میدم تا هزینه رو واریز بفرمایید و من خریدتون رو با پست پیشتاز به آدرستون در سراسر ایران ارسال میکنم.

چون من با پست هنوز قرارداد ندارم شما نمیتونید هزینه رو درب منزل پرداخت کنید ولی در آینده اگه این کار امکان پذیر شد حتما بهتون اطلاع میدم.

با عرض شرمندگی بدلیل حساسیت مسایل پزشکی چون اکثر کارهای ما مستقیما با پوست در ارتباط هست از پس گرفتن و تعویض لباس ها معذورم پس لطفا در انتخابتون دقت بفرمایید.

هزینه ارسال با پست به عهده خریداران محترم هست ولی در مواردی که تخفیف ویژه داریم خودم پرداخت میکنم که بهتون اطلاع میدم.

خرید بیش از دو عدد شامل هدیه ای از طرف ما است.

amir3997
11-12-2016, 16:30
دوستان برای شروع چند مدل تونیک خیلی شیک از مارک لولیتان ترکیه دارم که به مناسبت شروع فروش اینترنتی با تخفیف ویژه و همینطور ارسال رایگان براتون میزارم.
قیمت این لباس 35000 تومنه و تقریبا 10000 تومن هزینه پست اونه که به مناسبت شروع فروش اینترنتی هزینه پست رو خودم پرداخت میکنم
این لباس سایز بندی داره و در دو سایز S-M و L-XL ارایه شده
قیمت فقط 35000 تومن

- - - Updated - - -

دوستان من نمیتونم عکس بزارم کسی میتونه کمکم کنه