PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : مغازه خوب در روستا؟

Ghaioom
30-11-2016, 08:13
سلام

با سرمایه پایین چه مغازه ای میشه توی روستا زد که هم کارش خوب باشه هم قبلا نزده باشن؟!
خاربارفروشیا که پره. مصالح ساختمانیا هم هست چندتا.

siava5h
12-12-2016, 12:08
سلام

با سرمایه پایین چه مغازه ای میشه توی روستا زد که هم کارش خوب باشه هم قبلا نزده باشن؟!
خاربارفروشیا که پره. مصالح ساختمانیا هم هست چندتا.

قهوه خونه...
کلوپ

ولی قهوه خونه جای خیلی بهتره...
و حتما اگه بتونی دو بخشی باشه. یعنی سن بالا ها یک طرف. وچه ویله ها یک طرف دیگه و از هم مجرا باشه. یعنی تو دید هم نباشن. اگه دو ورودی باشه که دیگه فوق العادس. وجود تخته نرد در قهوه خونه موجب بازار مضاعف در کسب و کار میشه.

حیزون
12-12-2016, 12:10
گیم نت خوبه .
اگر هم روستاتون خوش آب و هواست همون مصالح ساختمونی که مردم بیان ویلا بزنن

Ghaioom
12-12-2016, 13:27
قهوه خونه...
کلوپ

ولی قهوه خونه جای خیلی بهتره...
و حتما اگه بتونی دو بخشی باشه. یعنی سن بالا ها یک طرف. وچه ویله ها یک طرف دیگه و از هم مجرا باشه. یعنی تو دید هم نباشن. اگه دو ورودی باشه که دیگه فوق العادس. وجود تخته نرد در قهوه خونه موجب بازار مضاعف در کسب و کار میشه.
اولی که هیچی.
دومی کلوپ فیلم اهنگ فروشی اینا منظورت؟

گیم نت خوبه .
اگر هم روستاتون خوش آب و هواست همون مصالح ساختمونی که مردم بیان ویلا بزنن
گیم نتم به دلایلی گذاشتم کنار.

دیگه مصالح ساختمونی هست چند تا تکراری بزنی اصلا خوب نیس. من که اصلا خوشم نمیاد. حتی میوه فروشی هم زیاد داره میشه تو روستا. اونقدرم بزرگ که نیست هی تکراری میزنن!

siava5h
12-12-2016, 14:01
اولی که هیچی.
دومی کلوپ فیلم اهنگ فروشی اینا منظورت؟

گیم نتم به دلایلی گذاشتم کنار.

دیگه مصالح ساختمونی هست چند تا تکراری بزنی اصلا خوب نیس. من که اصلا خوشم نمیاد. حتی میوه فروشی هم زیاد داره میشه تو روستا. اونقدرم بزرگ که نیست هی تکراری میزنن!

نه ه ه ه
کلوپ گیم. بازی پلی استیشن

فکر کنم دنبال کار کلاسیک تری هستی.
کارگاه بلوک زنی. دیگه آخرین کاریه که میتونی انجام بدی.

بقیه کارها نیاز به تخصص داره که فکر کنم در کار شما نباشه. کارگاه جوشکاری ، خیاطی، فروش و تعمیر تجهیزات کامپیوتری، آرایشگری که اینها نیاز به تخصص دارن.

Ghaioom
12-12-2016, 14:22
نه ه ه ه
کلوپ گیم. بازی پلی استیشن

فکر کنم دنبال کار کلاسیک تری هستی.
کارگاه بلوک زنی. دیگه آخرین کاریه که میتونی انجام بدی.

بقیه کارها نیاز به تخصص داره که فکر کنم در کار شما نباشه. کارگاه جوشکاری ، خیاطی، فروش و تعمیر تجهیزات کامپیوتری، آرایشگری که اینها نیاز به تخصص دارن.

اها کلوپ هم گیم صحیح. کلا به دلایلی نشد وگرنه تو فکر گیم نت بودم.

من خودم کارم کامپیوتره ولی از بس افت کرده دورشو خط کشیدم وگرنه میخواستم بعد خدمت برم دنبالش.

تشکر دوست من.