PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : كدوم برنامه براي ساخت آليوم بهتر است

m_h_hadavi
07-05-2005, 16:07
كدام يك از برنامه هاي موجود امكانات بيشتري دارد :?:

Mohammad
07-05-2005, 23:08
دقيقا چي مد نظرتونه؟

khaiyam
08-05-2005, 00:02
برای مشاهده محتوا ، لطفا وارد شوید یا ثبت نام کنید
منظورت چي هست

Mikail
08-05-2005, 01:11
با سلام
به نظر من استفاده از برنامه photostory 3 for windows براي تهيه آلبوم تصاوير به همراه صدا و مرور كردن آن ها به صورت Video توسط Windows Media Player برنامه خوبي است. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اين برنامه به صورت مجاني است كه از Microsoft با حجم حدوداً 5 مگابايت درآدرس زير قابل دانلود است.براي دانلودكردن ابتدابايدآدرس زير رادر مرورگر خودواردكنيدو دكمه دانلود را در قسمت راست صفحه ظاهر شده بفشاريد.در ضمن اين برنامه را بايد به صورت يكسره دانلود كنيدوحالت Resume براي دانلود وجود ندارد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad
08-05-2005, 11:10
لينك مشكلي نداره؟

Mikail
08-05-2005, 12:19
با عرض پوزش [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
قبل از دانلود روي گزينهAlternate method كليك كنيد تا ActiveX لازم براي دانلود روي سيستم شما نصب شود.
اگر باز هم به مشكلي برخورد كرديد بازگو كنيد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
باتشكر [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mikail
08-05-2005, 12:24
در ضمن براي دانلود بايد به صفحه اي داراي عكس بالا است كه براي برنامه قرار داده ام برسيد تا بتوانيد آن را دانلود كنيد. :mrgreen:

Mohammad
08-05-2005, 12:32
من كه موفق نشدم :(

Mikail
08-05-2005, 17:20
آقامحمد بالاخره به خاطر شما مجبور شدم آن رابه مدت يك ساعت با Upload , Dialupكنم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
از آدرس زير مي توانيد آن را دريافت كنيد. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

Mohammad
08-05-2005, 19:59
only for me? :oops: :oops:
ممنون Mikail, جان :D :D

Mikail
09-05-2005, 02:19
خواهش مي كنم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]
اگر بازهم چنين برنامه هايي پيدا كردم عنوان مي كنم. [ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]