PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : نجات فایل ها

Malona
24-11-2016, 08:23
سلام
یک هارد دو ترای وسترن اکسترنال ادابتوری دارم که وقتی برنامه Hard Disk Sentinel رو نصب کردم بصورت عکس اول بود
و هیچ مشکلی هم نداشت و درست کار میکرد ولی من حماقت کردم و برای تعمیرش گزینه Surface Test و Read Test رو زدم
و هارد بعد از یک مدت طولانی روی یکی از سکتورها گیر کرد برنامه هم گیر کرد و صبح بلند شدم دیدم هارد روشنه ولی در ویندوز نشون داده نمیشه
که با خاموش روشن کردن بالا اومد و برنامه به صورت عکس دوم نمایش میداد و در حال حاضر برخی فایل ها کپی میشن وبرخی نمیشن
فایل های بزرگتر معمولا کپی نمیشن ئ یکسری فایل هم دارم داخل یک فایل بزرگ با فرمت sle هستند و خیلی برام خیاتی هستند
وقتی میخوام کپیشون کنم تا وسطش گیر میکنه اکتیو تایم صد در صد میشه و هارد بعد از یک مدتی خاموش و سپس روشن میشه
آیا راهی هست بتونم این نوع فایلهارو به زور هم که شده نجات بدم؟ حتی بصورت خراب و دمیج
:n28:

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

[ برای مشاهده لینک ، لطفا با نام کاربری خود وارد شوید یا ثبت نام کنید ]

EXTREME
25-11-2016, 13:27
برای فایل ها تنها کاری که میتونید بکنید ریکاوری نرم افزاری است اگر نتونید بکنید باید ببرید بیرون برای ریکاوری

در مورد اون ارور هم میتونه از بدسکتور باشه هم delay سکتور ممکنه با فرمت سطح پایین و نرم افزار hdd regenerator مشکل حل بشه ممکن هم هست با این کار وضعیت هارد بدتر از این هم بشه

Malona
25-11-2016, 15:38
با چه برنامه ای ریکاوری کنم
بیرون اذیت نمیکنند؟ مثلا یه کپی هم برای خودشون نگه دارند

The Respina
25-11-2016, 17:45

سلام
مراکز تخصصی بازیابی هستند که براتون انجام میدن
هزینش هم تقریبا هم اندازه پول هاردتون میشه و ضمانت ۹۹ درصدی بازگشت فایل ها رو میدن.
مسئله اعتماد هم به خودتون بستگی داره.

EXTREME
26-11-2016, 13:03
نه
نرم افزار easeus data recovery خوب است منتها باید حجم اضافه داشته باشید

MAZIARDM
26-11-2016, 16:28
نه
نرم افزار easeus data recovery خوب است منتها باید حجم اضافه داشته باشید

با سلام و روز خوش
من با نرم افزار بالا هاردم رو که به صورت raw در اومده بود ریکاوری کردم. ولی بعد از ریکاوری متاسفانه به غیر از فایل های صوتی فایل های دیگه اجرا نمیشه. مثل اکسل و ورد و پی دی اف و عکس و حتی فیلم. کل فایل ها رو رو بازیابی کرده و حجمشون هم درسته. به ظاهر سالمه ولی وقتی بازشون می کنم ارور میده و باز نمی کنه اونها رو. با تشکر ممنون میشم راهنمایی کنید.

MAZIARDM
29-11-2016, 12:22
با سلام و روز خوش
من با نرم افزار بالا هاردم رو که به صورت raw در اومده بود ریکاوری کردم. ولی بعد از ریکاوری متاسفانه به غیر از فایل های صوتی فایل های دیگه اجرا نمیشه. مثل اکسل و ورد و پی دی اف و عکس و حتی فیلم. کل فایل ها رو رو بازیابی کرده و حجمشون هم درسته. به ظاهر سالمه ولی وقتی بازشون می کنم ارور میده و باز نمی کنه اونها رو. با تشکر ممنون میشم راهنمایی کنید.

باسلاممجدد

EXTREME
29-11-2016, 12:57
با نرم افزار minitool partiotion wizard برای ریکاوری تست کردید؟

moji07
29-11-2016, 13:14
با این نرم افزار Ontrack EasyRecovery11 Enterprise ریکاوری کنید , عالیه کارش ..

MAZIARDM
29-11-2016, 16:53
با نرم افزار minitool partiotion wizard برای ریکاوری تست کردید؟

با سلام مجدد
دانلود و نصب کردم و بعد از کلی اسکن فایل ها رو می آورد ولی وقتی فایلی رو برای سیو انتخاب می کردم و گزینه سیو می زدم با اینکه مسیر سیو رو هم ازم می پرسه ولی هیچ اتفاقی نمی افته. نه فایلی میاد و هیچی نمیاد.
با تشکر

ata.royalfalcon
30-11-2016, 18:07
با سلام مجدد
دانلود و نصب کردم و بعد از کلی اسکن فایل ها رو می آورد ولی وقتی فایلی رو برای سیو انتخاب می کردم و گزینه سیو می زدم با اینکه مسیر سیو رو هم ازم می پرسه ولی هیچ اتفاقی نمی افته. نه فایلی میاد و هیچی نمیاد.
با تشکر

مسیری که دادید روی همان هارد دیسکی هست که دارید اطلاعاتشو رو بازیابی میکنید یا یک هارد دیسک دیگه ؟
تا اونجایی که میدونم روی همان هارد دیسک (پارتیشن دیگه همان هارد دیسک) اطلاعات پیدا شده رو ذخیره نمیکنه . یه هارد دیسک جدید به سیستم متصل کنید و مسیر هارد دیسک جدید رو به برنامه بدید .

MAZIARDM
01-12-2016, 12:42
مسیری که دادید روی همان هارد دیسکی هست که دارید اطلاعاتشو رو بازیابی میکنید یا یک هارد دیسک دیگه ؟
تا اونجایی که میدونم روی همان هارد دیسک (پارتیشن دیگه همان هارد دیسک) اطلاعات پیدا شده رو ذخیره نمیکنه . یه هارد دیسک جدید به سیستم متصل کنید و مسیر هارد دیسک جدید رو به برنامه بدید .

با سلام و تشکر
منم دقیقا همین کارو می کنم. مسیر ذخیره سازی رو به یه هارد دیگه که سالمه و گنجایش داره میدم ولی اصلا ذخیره نمی کنه. هیچ پیغامی هم نمیده.
ممکنه ایراد از نسخه نرم افزار باشه؟ ظاهرا چند تا نسخه داره.
با تشکر

ata.royalfalcon
01-12-2016, 19:48
با سلام و تشکر
منم دقیقا همین کارو می کنم. مسیر ذخیره سازی رو به یه هارد دیگه که سالمه و گنجایش داره میدم ولی اصلا ذخیره نمی کنه. هیچ پیغامی هم نمیده.
ممکنه ایراد از نسخه نرم افزار باشه؟ ظاهرا چند تا نسخه داره.
با تشکر

سلام .
مطمئن هستید برنامه در حالت Trial (نصب آزمایشی) نیست ؟ من فکر میکنم یکی از محدودیتهای نسخه های آزمایشی (یا فعال نشده) عدم امکان ذخیره کردن اطلاعات بازیابی شده باشه .

نرم افزار رو اگر از سایتهای ایرانی دانلود کرده باشید معمولاً کرک یا سریال برنامه به همراهش ارائه میشه و قبل از اسکن هارد دیسک مطمئن باشید برنامه رجیستر شده باشه .