PDA

نسخه کامل مشاهده نسخه کامل : روشن نشدن صفحه lenovo ideapad y700

yoonespy68
20-11-2016, 12:27
سلام . من حدود سه ماهی میشه این دستگاه رو خریدم . یه روز که میخواستم روشنش کنم ، دستگاه داره کار میکنه ولی صفحه سیاه هست و هیچ چیزی بالا نمیاد ، و هنوز هم همینجوره ، حتی آرم لنوو هم بالا نمیاد.کسی میدونه مشکل از چیه؟ .ممنون میشم کمکم کنید

فرستاده شده از SM-G900Fِ من با Tapatalk

Amir-Rainman
20-11-2016, 16:09
سلام . من حدود سه ماهی میشه این دستگاه رو خریدم . یه روز که میخواستم روشنش کنم ، دستگاه داره کار میکنه ولی صفحه سیاه هست و هیچ چیزی بالا نمیاد ، و هنوز هم همینجوره ، حتی آرم لنوو هم بالا نمیاد.کسی میدونه مشکل از چیه؟ .ممنون میشم کمکم کنید

کلا مانیتور خاموشه یا روشنه فقط صفحه سیاه نشون میده؟

وقتی لپ تاپ روشنه، صفحه لپ تاپ کم کم باز و بسته کنین ، ببین اتفاقی میفته؟

yoonespy68
20-11-2016, 16:16

صفحه کاملا سیاه و خاموشه
امتحان کردم بازم نشد . کلا صفحه سیاه هست . وقتی میخواستم خاموشش کنم سالم سالم بود . بجز این که وقتی اخرین بار خاموش کردم چراغ پاور و باتری خاموش نمیشد دستی از دکمه پاور خاموش کردمش .
باتری رو هم گذاشتم خالی خالی شه دوباره روشن کردم بازم نشد . حتی آرم اول لنوو هم بالا نمیاد

afshin b
20-11-2016, 16:45
به یه مانیتور وصلش کن ببین تصویر میده

Sent from my LG-D855 using Tapatalk

yoonespy68
20-11-2016, 16:47
به یه مانیتور وصلش کن ببین تصویر میده

Sent from my LG-D855 using Tapatalk
نه به تلوزیون وصل کردم تصویر نیومد

yoonespy68
20-11-2016, 23:07

ممکنه از ویندوز باشه؟ یعنی ویندوز پریده باشه

Amir-Rainman
21-11-2016, 08:52
ممکنه از ویندوز باشه؟ یعنی ویندوز پریده باشه

حتی اگه تصویر سازنده مادبورد که همون موقه که لپ تاپ روشن میکنی نشون نده، معلومه مانیتور مشکل داره و احتمال داره کابل انتقال تصویر جدا شده باشه ( شاید! )

اگه میتونین برین تو بایوس و صفحه بایوس رو نشون میده، یه ویندوز نصب کنین ببینین چی میشه وگرنه اگر صفحه بایوسم نشون نمیده با گارانتی تماس بگیرین و بفرستین گارانتی

yoonespy68
21-11-2016, 08:53
حتی اگه تصویر سازنده مادبورد که همون موقه که لپ تاپ روشن میکنی نشون نده، معلومه مانیتور مشکل داره و احتمال داره کابل انتقال تصویر جدا شده باشه ( شاید! )

اگه میتونین برین تو بایوس و صفحه بایوس رو نشون میده، یه ویندوز نصب کنین ببینین چی میشه وگرنه اگر صفحه بایوسم نشون نمیده با گارانتی تماس بگیرین و بفرستین گارانتی
هیچ چیز بالا نمیاد حتی بایوس . باشه مرسی از توضیحات

hts1369
11-10-2018, 08:11
سلام دوستان
برا لب تاب من هم دقیقا این مشکل پبش اومده
مدلش هم همین y700 هست.
چیکار کنمش؟
یه جا دادم گفتن شاید از بایاس باشه روز بعدش زنگ زد گفت مشکل از بایاس نیست شاید مدار راه انداز ( یا همچین چیزی) مشکل پیداکرده
نظر دوستان چیه؟
تهران کجا ببرمش که کارشون کیفیتش خوب باشه؟

kandeloos1
11-10-2018, 09:37
آقا فقط حواست باشه؛ یه کاری که بعضی از این تعمیرکارهای لپ تاپ میکنن اینه که یه مدت به بهانه پیدا کردن مشکل و بعدش هم به بهانه پیدا کردن قطعه یا فرستادن واسه تعمیر توسط جای دیگه ای علاف و کلافه ت میکنن؛ بعد آخرش هم میگن نشد و تعمیر نمیشه. بعد سعی میکنن اونو مفت ازت بخرن و بعدش هم که دیگه معلومه... تمیز باشه؛ دست دوم میفروشنش؛ تمیز نباشه قطعه قطعه میفروشن؛ چند برابر پولی که به تو دادن در میارن. با من اینکارو کردن. اصلا این لنوو گند زده با این دستگاه هاش؛ یه لپ تاپم اینجوری رفت؛ یه تبلتم باید ده بار ری استارت بشه تا تصویر بده؛ یه لپ تاپ داداشم گرفته حال آدم بهم میخوره از کیفیت تصویرش؛ خودم رفتم یه ام اس آی گرفتم الان چهار ساله مثل تراکتور کار میکنه؛ خاموشش هم نمیکنم حتی باطریش هم آخ نگفته. آشغاله این لنوو....

hts1369
11-10-2018, 12:07
آقا فقط حواست باشه؛ یه کاری که بعضی از این تعمیرکارهای لپ تاپ میکنن اینه که یه مدت به بهانه پیدا کردن مشکل و بعدش هم به بهانه پیدا کردن قطعه یا فرستادن واسه تعمیر توسط جای دیگه ای علاف و کلافه ت میکنن؛ بعد آخرش هم میگن نشد و تعمیر نمیشه. بعد سعی میکنن اونو مفت ازت بخرن و بعدش هم که دیگه معلومه... تمیز باشه؛ دست دوم میفروشنش؛ تمیز نباشه قطعه قطعه میفروشن؛ چند برابر پولی که به تو دادن در میارن. با من اینکارو کردن. اصلا این لنوو گند زده با این دستگاه هاش؛ یه لپ تاپم اینجوری رفت؛ یه تبلتم باید ده بار ری استارت بشه تا تصویر بده؛ یه لپ تاپ داداشم گرفته حال آدم بهم میخوره از کیفیت تصویرش؛ خودم رفتم یه ام اس آی گرفتم الان چهار ساله مثل تراکتور کار میکنه؛ خاموشش هم نمیکنم حتی باطریش هم آخ نگفته. آشغاله این لنوو....

اوکی دمت گرم
لطف کردی

hts1369
12-10-2018, 23:02
نبود؟
یه زمانی این فروم خیلی شلوغ بود و رونق داشت.
خیلی حیف شد که الان مثله قبل نیست

mrjenab
11-01-2019, 14:23
سلام،
صفحه نمایش لپ تاپ من، پس از زدن دکمه پاور برای روشن شدن، کاملا سیاه بالا می آید و بارها خاموش و روشن کردم و حتی مدت زیادی صبر کردم ولی هنوز صفحه سیاه است.
لپ تاپ hp مدل probook4520s است و حدود 6ساله که کار می کنه و حدود یکماه است که ویندوزش را مجددا نصب کردم و ویندوز 8.1 است. لطفاً درصورت امکان برای رفع مشکل کمک کنید. ممنون